Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Oszust z Allegro] Plakaty Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 29 lipca 2006 - 00:22

Pragnę ostrzec wszystkich chcących nabyć plakaty na Allegro z Apple w tle. Sprzedający jest najprawdopodobniej oszustem. Obecne konto to krysia-irena poprzednie konto tego użytkownika to photo-art. Wnioskuję to po zawartości w treści aukcji.
Aukcje z plakatami:
http://allegro.pl/it...lo_picasso.html
http://allegro.pl/it...buz_aldrin.html
http://allegro.pl/it...jim_henson.html

Poprzednia aukcja tego allegrowicza:
http://allegro.pl/it...buz_aldrin.html

Konto photo-art zostało zawieszone. Przypuszczam, że "kolega" założył nowe konto i będzie naciągał ludzi. Ja dałem się nabrać w poprzedniej edycji :-(

Proszę zwrócić szczególnie uwagę na opis w aukcji http://allegro.pl/it...lo_picasso.html
jest tam napisane:
"Napis na plakacie photo.art@wp.pl jest to znak wodny przy zakupie plakatu wysyłam paczkę bez znaku wodnego!"
jest to dokładnie ten sam tekst co na wszystkich aukcjach pod nickiem photo-art.

#2 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 lipca 2006 - 11:05

A jak z jakością tych plakatów ? Bo to ze nie są oryginalne, to mi akurat nie przeszkadza.

EDIT:
Dobra, przeczytałem w komentarzach, o jakości tych plakatów :lol:

#3 HoaX

HoaX
  • 182 postów
  • SkądKobiór

Napisano 29 lipca 2006 - 11:18

A jak z jakością tych plakatów ? Bo to ze nie są oryginalne, to mi akurat nie przeszkadza.


"Zamiast plakatu dostałem wydruk z drukarki laserowej z podłej jakości jotpega jakiego każdy może znaleźć w internecie! W dodatku złożony na pół."

"[...]od gory jest zle dociety ma jakis wystajacy fragment."

"Zamiast "niepowtarzalnego plakatu" dostałem wydruk A4 średniej jakości"

Nie radzę ;]

#4 ozz

ozz
  • 1 129 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 31 lipca 2006 - 13:15

ten pan nadal sprzedaje plakaty . tymrazem widac w miniaturkach ze będzie ze zgięciem ;/ no i oczywiscie nowy uzytkownik ;/

#5 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 31 lipca 2006 - 13:21

Tam obok aukcji, jest zawsze przycisk "Zglos naruszenie zasad" - szczerze POLECAM.

#6 marczynski

marczynski


  • 1 688 postów
  • SkądKonskie, Poland

Napisano 31 lipca 2006 - 13:23

Tam obok aukcji, jest zawsze przycisk "Zglos naruszenie zasad" - szczerze POLECAM.

Już to zrobiłem (przed postem na Forum) i na razie nic...

#7 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 31 lipca 2006 - 13:49

Aukcje po zweryfikowaniu gina zwykle w 24 godziny ;-) Tak mniej wiecej. O zglaszaniu mowie dla przypomnienia, bo to najprostsza i najszybsza droga do zapewnienia bezpiecznych transakcji na Allegro. Zwlaszcza teraz, w dobie reklamowania sie Allegro w TV, co przyciaga takie osobniki ze oczy wylaza i rece opadaja. Upowszechnianie uslug zwykle przynosi zarowno plusy jak i minusy :/

#8 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 lipca 2006 - 14:07

http://www.redlightr...rarthinpos.html
http://missingbite.com/postersTD.html
to chyba mówi samo za siebie, te jego ceny są księżycowe więc trudno się dziwić, że i to co sprzedaje jest nie z tej ziemi

#9 equinoxe

equinoxe
  • 4 721 postów
  • Płeć:

Napisano 31 lipca 2006 - 15:14

dobra, też zgłosiłam :] ciekawe, na ile jest to martwy przycisk...

#10 nynoos

nynoos
  • 81 postów
  • SkądGiwice/Kraków

Napisano 25 lutego 2008 - 23:46

prponuje robić screen z aukcji i wrzucać link do niego. jeśli podajecie adresy aukcji, z reguły wygasają lub zostają usunięte!

#11 Falcon

Falcon
  • 639 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 lutego 2008 - 23:50

nynoos - bawisz sie w gornika vel. archeologa, czy jak?

#12 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 26 lutego 2008 - 00:15

nynoos - bawisz sie w gornika vel. archeologa, czy jak?


Uważam komentarz nyoos'a za słuszny. Aukcje wygasają po dwóch miesiącach. Czemu się czepiasz?

#13 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 26 lutego 2008 - 00:43

Uważam komentarz nyoos'a za słuszny. Aukcje wygasają po dwóch miesiącach. Czemu się czepiasz?


Tu chodzi o to że ten wątek ma już 1,5 roku ;)

#14 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 26 lutego 2008 - 00:48

Tu chodzi o to że ten wątek ma już 1,5 roku ;)


No rozumiem, ale jeżeli nie jest zamknięty to chyba można śmiało pisać prawda? ;)
Sorry, my mistake.

#15 LB1989

LB1989
  • 244 postów
  • SkądSzczecin/Stargard

Napisano 26 lutego 2008 - 18:13

Zawiało Indianą Jonesem ;)

#16 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 26 lutego 2008 - 18:24

No rozumiem, ale jeżeli nie jest zamknięty to chyba można śmiało pisać prawda? ;)

Generalnie obowiązuje zasada, żeby nie "odkopywać" wątków, w których przez ostatnie pół roku nikt nic nie napisał.

Aczkolwiek uwaga odnośnie zrzutów ekranu jest IMO słuszna.

#17 Foucault

Foucault
  • 197 postów

Napisano 04 lutego 2009 - 21:19

To może trochę konsekwencji i albo czyszczenie/zamykanie wątków albo nieopieprzanie za dopisy do czegoś co jest wątkiem przyklejonym więc jak rozumiem zawsze aktualnym?

#18 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lutego 2009 - 21:51

To może trochę konsekwencji i albo czyszczenie/zamykanie wątków albo nieopieprzanie za dopisy do czegoś co jest wątkiem przyklejonym więc jak rozumiem zawsze aktualnym?


Brawo, teraz ty odkopales watek po roku... :lol:

To jakas nowa swiecka tradycja? Luty miesiacem wykopalisk? :D

#19 majksee

majksee

    The Funny Man

  • 1 816 postów
  • SkądLublin

Napisano 04 lutego 2009 - 21:59

[...] Luty miesiacem wykopalisk? :D


Tak, dzięki aktualnym temperaturom ;)


Ale kiedyś, Panocku, nie byłoby tak łatwo ... to były zimy .... ;)

#20 Foucault

Foucault
  • 197 postów

Napisano 04 lutego 2009 - 22:53

Dobra..
jeśli chodzi o przyklejenie pomyliłem ten wątek z tym http://www.myapple.p...ki-myapple.html

Wątek odkopałem bo był na samej górze postów w tym dziale.
Cieszę się że w krytykowaniu jesteście na bieżąco.
Jeśli chodzi o wycieczki osobiste to moje pytanie o zamykanie/łączenie wątków pozostaje aktualne.

A ostatnią porządną zimę pamiętam na przełomie '8x i '9x. Piękne bałwany dało się obejrzeć także wtedy :P

---- Dodano 05-02-2009 o godzinie 01:23 ----
@krzyfar
jeszcze jedna rzecz - dlaczego byłeś w stanie kpiarsko zareagować na moją odpowiedź w ciągu pół godziny, a nie byłeś w stanie przez rok zamknąć tego wątku, skoro jakikolwiek dopisek do niego wywołuje u Ciebie taką reakcję?
odpowiedz proszę bo bardzo nie chcę sięgać po porównania do kanarów z MPK.. :)

#21 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 05 lutego 2009 - 09:15

@krzyfar
jeszcze jedna rzecz - dlaczego byłeś w stanie kpiarsko zareagować na moją odpowiedź w ciągu pół godziny, a nie byłeś w stanie przez rok zamknąć tego wątku, skoro jakikolwiek dopisek do niego wywołuje u Ciebie taką reakcję?
odpowiedz proszę bo bardzo nie chcę sięgać po porównania do kanarów z MPK.. :smile:


1. Nie widze powodu do zamykania watku. Moga sie pojawic nowe fakty w tej sprawie, np. ktos znow zacznie sprzedawac te plakaty
2. Popelnieles blad mylac watki, ten nie jest przyklejony i jak wiele innych unosi sie swobodnie w wsrod innych niezamknietych watkow na forum
3. Napisales post ktory jest offtopem bo nie wnosi nic do tematu a twoj zarzut dotyczyl faktu braku zamkniecia przyklejonego watku
4. A rozbawil mnie fakt ze po raz kolejny po tak dlugim czasie zostal odkopany ten sam temat i to znow w lutym.

#22 adam_niem

adam_niem
  • 29 postów

Napisano 14 listopada 2009 - 18:09

Witam

iPhone 3G TANIO!! (811365879) - Aukcje internetowe Allegro (iPhone 3G TANIO!! (811365879) - Aukcje internetowe Allegro)

wielka mieszanka 2g i 3g;p pozatym wyswietlacz slaby.

#23 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 14 listopada 2009 - 18:36

Witam

iPhone 3G TANIO!! (811365879) - Aukcje internetowe Allegro (iPhone 3G TANIO!! (811365879) - Aukcje internetowe Allegro)

wielka mieszanka 2g i 3g;p pozatym wyswietlacz slaby.


Nie mieszanka, tylko marna podróba ...

#24 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 14 listopada 2009 - 22:09

Witam

iPhone 3G TANIO!! (811365879) - Aukcje internetowe Allegro (iPhone 3G TANIO!! (811365879) - Aukcje internetowe Allegro)

wielka mieszanka 2g i 3g;p pozatym wyswietlacz slaby.


...ale ze co ?!

#25 Young Gunner

Young Gunner
  • 31 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 listopada 2009 - 02:04

chyba kolega pomylił tematy :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych