Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

CrossOver Mac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#26 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 23 lipca 2006 - 23:59

Widocznie źle sprawziłeś bo to z nero nie ma wpólnych nawet literek w nazwie programu :mrgreen:. Jak już sprawdzisz to będziesz wiedział czemu MP3Tag Studio jest takim fajnym programikiem i co mógłby mieć wspólnego z iTunes ;).

No to napisze jeszcze raz. Łał był do Nero. Jak dalej nie kumasz, to przeczytaj ten post jeszcze z 20 razy. I dalej nie wiem co wspólnego ma mp3tag studio z iTunes.

Jestem z tobą em_slim. Może to taka przypadlość że HEX ma mp3 tylko z Apple Music Store już potagowane albo zupełnie nie przejmuje się jak bardzo elegancką nazwę ma plik mp3 albo czy ma wogóle TAG :mrgreen:.


Nie ma, i przejmuje się.

#27 Diodak

Diodak
  • 301 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2006 - 00:07

No to napisze jeszcze raz. Łał był do Nero. Jak dalej nie kumasz, to przeczytaj ten post jeszcze z 20 razy. I dalej nie wiem co wspólnego ma mp3tag studio z iTunes.

Nie ma, i przejmuje się.

Piszesz jak do ociemniałego a dalej nie łapiesz ;). Wiem do czego było łaaał ale chyba musisz mojego posta przeczytać ze 40 razy lub pogooglać żebyś w koncu dowiedział się po co komu MP3Tag Studio skoro przecież wszyscy maja iTunes ;).

DoMiNiQuE chodzi o to że w iTunes nie da się jednym kliknieciem zmienić nazwy np. 100 plików typu 01-tytul_utworu_(custom_tag_i_inne_smieci).mp3 na podstawie zaszytego w nich tagu do postaci: 01 - Wykonawca - Tytuł utworu.mp3 i vice versa z nazw uzupełnic odpowiednie tagi. Z tego co wiem można tylko masowo ustawić tagi dla wszstkich mp3 np. dodac sobie koment "MP3 z kolekcji Diodaka" ;) i to wszystko na co iTunes pozwala jeśli chodzi o tagowanie - mylę się?

#28 Hex

Hex
  • 2 660 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 lipca 2006 - 00:15

Nie mylisz się, nawet masz rację, tylko czy iTunes i mp3tag studio zostały stworzone do tego samego ? Bo tego wciąż nie rozumiem. Zastanawia mnie tekst: "Hex, niech Apple doda takie funkcje jakie są w MP3Tag Studio do iTunes to nie będzie problemu ." To mp3tag studio jest microsoftu ? I też służy do słuchania muzyki ?

#29 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lipca 2006 - 00:16

O ile dobrze wiem przy zrzucie muzyki z legalnych plyt, tak i jak przy zakupie ich z legalnego sklepu sieciowego, tagi sie same robia i nie zachodzi potrzeba ich hurtowego zmieniania. Elegancko jest: wykonawca i tytul piosenki.

#30 Diodak

Diodak
  • 301 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2006 - 00:23

A niech będzie i nabiję sobie posta ;). Wróc na początek tematu gdzie osoba która przytoczyła program MP3Tag Studio napisała że będzie można w końcu pod OSX mieć możliwość odpalenia tego wspaniałego programu. Czyli będzie można tagować mp3 czego iTunes nie potrafi :P to samo tyczy się Nero bo Toast też kilku rzeczy nie potrafi mimo iż nie jest od Apple i tak samo trzeba za niego zapłacic jak za Nero. Nawet Nero Express który dorzucają do nagrywarek jest lepszy w nagrywaniu płyt niż systemowe nagrywanie dysków optycznych w OSX, a ty strzelasz jakieś łaaaał. Ale to świadczy tylko o małym obyciu z dobrymi programami na PC ;). Z mojej strony EOT.

#31 Diodak

Diodak
  • 301 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 lipca 2006 - 00:35

O ile dobrze wiem przy zrzucie muzyki z legalnych plyt, tak i jak przy zakupie ich z legalnego sklepu sieciowego, tagi sie same robia i nie zachodzi potrzeba ich hurtowego zmieniania. Elegancko jest: wykonawca i tytul piosenki.

Niekoniecznie... trzeba mieć dostep do internetu żeby pobrać listę ścieżek a często płyt mniej popularnych twórców (nawet zagranicznych) nie ma wogóle w bazie CDDB. Chociaż teraz i tak jest nieźle.

Poza tym na sieci są jeszcze inne mp3 i to zupełnie legalne które nigdy nie są dobrze otagowane lub mają nieeleganckie nazwy pliku.

No i na koniec trzeba powiedzieć że definicja TAGu jest obszerniejsza niż Tytuł i wykonawca i że są używane dwie wersje - zapisywana na początku pliku (nowszy obszerniejszy tag) i na końcu pliku. Co nie zmienia faktu że jeśli ktoś tylko robi klik, muzyka leci i jest OK to nie potrzebuje takich programów ale nie musi ironizować że jest to zupełnie zbędny soft.

Znajdzcie mi oprogramowanie do obsługi teleskopu pod OSX, albo rozbudowany program do robienia zdjęć dSLRem Canona przez kabel USB. 10D Remote pod Win jest niezastapiony.

#32 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lipca 2006 - 00:51

Ech. Tu Cie boli. Ja tez nie mam Cineframe do obslugi Sony zx-1 i zyje, choc wlasnie do tego programu potrzebuje peceta. Kwestia co dla Ciebie wazniejsze: jesli sprawne tagowanie ( nie, jesli masz legalna plyte nie musisz miec podpiecia do internetu) , kupuj pc i windows. I tyle.

#33 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 24 lipca 2006 - 01:21

absolutnie nie mam zamiaru zostawac przy WIN
dlaczego uwazacie ze ktos kto taguje mp3
musi miec zaraz tysiace nielegalnych mp3?
a tekst typu: jak chcesz krasc wracaj na WIN jest smieszny.
mam tysiace mp3 sciagnietych z internetu, ktore sa freeware
tak wlasnie freeware!
bo widzisz moj drogi nie slucham moze popularnej muzyki wydawanej na plytach audio ktore dostaniesz w EMPIKU...lub w iTUNES...
a czesto muzyki...ktora ukazuje sie tylko i wylacznie w internecie
> np w sieci soulseek!
jest to jej jedyna droga rozpowszechniania gdyz jest to muzyka malo popularna...badz tez ktos nie jest w stanie wydac albumu ze wzgledow finansowych...czy tez poprostu braku zainteresowania wydawcy!
myslisz ze majac iTUNES czy nawet sklep muzyczny VIRGIN pod oknem masz dostep do wszystkiego?
otoz nie moj drogi. sa tysiace innych albumow, piosenek..ktore kraza gdzies po swiecie...
a mp3tagstudio w sposob szybki i prosty pomaga to wszystko upozadkowac wg wlasnego systemu
a po drugie: nawet jesli mam albumy oryginalne to moze mi sie nie podobac sposob w jaki sa nazwane lub ztagowane > i chce to zrobic wg wlasnego systemu ktore idealnie mi odpowiada.
i co wtedy zrobic?
odpalasz mp3tagstudio, ustawiasz w jaki sposob ma zmieniac nazwy i tagi
i wszystko robi sie automatycznie.

No, niewatpliwie patrzenie na wybor platformy poprzez pryzmat korzystania z narzedzi ulatwiajacych nielegalny proceder i okradanie artystow to miarodajna sprawa. Faktycznie, em_slim, chcesz okradac pozostan przy Windows. Nie bedziesz przynosil wstydu uzytkownikom MAC'ow.


INSIDER przepraszam cie bardzo ale gadasz bzdury
mp3tagstudio nie jest narzedziem do nielegalnych procederow.
i to raczej ty przynosisz wstyd swoja niewiedza i ograniczonym horyzontem postrzegania danego softu.

Przesadzasz Diodak Nie znam tego super zbajerowanego programu do tagowania, ale otagowalem przy pomocy iTunes sporo moich mp3 i uwazam, ze iTunes radzi sobie z tym swietnie. Nic wiecej mi do szczescia nie potrzeba


DOMINIQUE jednym starcza PAINT inni potrzebuja PHTS
jednym OPEL astra inni potrzebuja VOLVO v40 combi
jednym starczna iTUNES inni potrzebuja mp3tagstudio :)
nie patrz na wszystko przez pryzmat tego co wystarcza tobie
no offence


KUULAVY dzieki za linki
niestety :
SOLARSEEK
''I understand that those of you on intel machines are having crashing with our universal build.''
to zdanie samych tworcow.
Testowalem, wysypuje sie niemilosiernie.
a SOULSEEX juz widze naprawiony :) biore sie do testowania
wielkie dzieki za linki raz jeszcze.

pozdrawiam

#34 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lipca 2006 - 01:36

em_slim, korzystam z jamendo.com. Wszystko jest otagowane a jest to zrodlo muzyki o jakiej piszesz. Soulseek jako zrodlo muzyki niekomercyjnej? Podziel sie moze linkami do stron, ktore zawieraja odsylacze do soulseek. Kazdy chetnie poslucha czegos ciekawego a niedostepnego w sklepowym obiegu. Zastrzezenie: zrodelko ma byc LEGALNE.

#35 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 24 lipca 2006 - 05:42

Nie wiem jak działa ten program do tagowania pod windows ale zapewne podobnie do programu jakiego ja używam TriTag
http://www.versiontr...fo/macosx/23955

Pozwala dowolnie tagować utwory, tworzy tagi z nazw plików i odwrotnie. Pozwala tworzyć wzorce poprzez zaznaczanie na różne kolory nazw plików, pozwala tworzyć własne wzorce i obsługuje internetowe bazy danych. I pewnie ma jeszcze z tonę innych opcji których nie używałem więc o nich nie wiem :wink:

Poza tym programem na OSX jest wiele innych których nie próbowałem.

I tak z ciekawości.. po co ci tyle muzyki em_slim? Bo nie wierzę że jej słuchasz :wink:

mp3tagstudio - sprobuj stagowac 1000000mp3 a przekonasz sie o czym mowie


1 000 000 mp3? Jeden milion? To daje powiedzmy 3 miliony minut, zakładając delikatnie że utwór ma średnio 3 minuty...
To 5 milionów godzin czyli 2083 dni czyli ponad 5 lat słuchania bez przerwy muzyki...
Nie przesadziłeś aby troszeczkę? :D

Kolejna sprawa.

picassa - mozna sie obejsc...jest wkoncu iPHOTO
jest to takie iPHOTO made by GOOGLE
szybsza kilkukrotnie od iPHOTO! miazdzy szybkoscia


Jak do tego doszedłeś? Z tego co wiem to iPhoto nie ma na Windowsie a Picassa na Osx`ie. To jak to zostało porównane?

#36 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 24 lipca 2006 - 10:18

Znalazłem jeszcze iTunify (Shareware 15$), z tego co piszą pozwala na tagowanie z wykorzystaniem wyrażeń regularnych.
http://www.mistatree...nify/index.html

# Find duplicate tracks
# Find & Replace in ID3 tags with support for Regular Expressions
# Change the case of ID3 tags (upper, lower, word, sentence)
# Exchange ID3 tags
# Number ID3 tags sequentually
# Run add/subtract operations in ID3 tags
# Import & Export artwork with advanced options
# Import & Export ID3 tags with advanced options
# Toggle bookmarkability of AAC tracks
# Remove dead tracks from library
# Remove checked tracks from library
# Remove unchecked tracks from library
# Invert Check Marks

… and all without leaving iTunes!



#37 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 24 lipca 2006 - 15:54

KRZYFAR 1 milion w przenosni :)
tak jak mowi sie ze program otwiera sie wieki....;) rozumiesz?

INSIDER
co do soulseeka : soulseek nie dziala poprzez strony z odnosnikami
to program bardziej podobny do DC++ jesli cos ci to przyblizy tylko nie ma serwerow
a muzyki alterrnatywnej szukasz przegladajac udostepnione mp3 innych osob badz tez wchodzac do danego pokoju np: ALTERNATIVE JAZZ i pytajac znajomych co nowego polecaja...lub czy jest jakas nowa plyta w obiegu ktora nie zostala wydana oficjalnie
kolejny raz wypowiadasz sie o sofcie ktorego nawet nie uzyles.
twoja strona jamendo.com. nie ma z soulseekiem nic wspolnego
pozatym proponuje ci zapoznac sie z historia powstania soulseeka
wyjasni ci ona jak zrodzil sie program i do czego mial sluzyc
do wymiany muzyki wlasnie takiej ktorej w sklepach nie dostaniesz moj drogi


pozatym istnieja jeszcze remixy i sety - ktore bardzo czesto sa darmowe i prozna szukac ich na wszelkich innych programach lub stronach
soulseek do sciagania muzyki niekomercyjnej jest tym czym tel. komorkowy dla biznesmena ( przynajmniej dla mnie - oczywiscie mowie o SS nie o biznesmenie ;)

wiem ze jest od groma alternatywnych programow do tagowania
ale jak sie wydalo kase na jednego...i jest sie do niego przyzwyczajonym...i uznaje sie go za najlepszego po przetestowaniu setek (przenosnia znowu ;) ) innych programow, to calkiem przyjemnie byloby sie z nim nie rozstawac.

to samo tyczy sie NERO. jest numerem jeden dla mnie bez 2 zdan.
czy moze polecacie cos alternatywnego do TOAST?

a text INSIDERA

No, niewatpliwie patrzenie na wybor platformy poprzez pryzmat korzystania z narzedzi ulatwiajacych nielegalny proceder i okradanie artystow to miarodajna sprawa. Faktycznie, em_slim, chcesz okradac pozostan przy Windows. Nie bedziesz przynosil wstydu uzytkownikom MAC'ow.

jest szczerze mowiac zalosny.
czy osoba ktora pracuje na MACU nie moze juz sie przyznac ze brakuje jej niektorych programow z WIN? otoz moge odpalic te programy na WIN dzieki boot campowi czy parallels ale wolalbym miec wszystko pod OSX.
jak doszedlem do tego ze picassa jest szybsza?
uzywajac jej na zwyklym PC z 512 RAM i procesorem AMD 2000XP ( staroc )
pod zawalonym windowsem XP ktory nie byl czyszczony od 2 lat i dziala jak 386sx ;) ( to nie moj komputer ) i widzac jak wszystkie efekty naklada praktycznie w mgnieniu oka a cala nawigacja i obsluga jest mega szybka

testujac iPHOTO na macbooku 2.0 dual core 1GB RAM.

moze to zadne porownanie bo 2 rozne systemy...ale jednak...cos w tym jest.

no offence :)
bo topic troche sie przerodzil w male sprzeczki
nie wiem zupelnie po co.
ja napisalem i przyznaje sie do tego...iz jesli crossover sie powiedzie i bedzie dzialal to nabede go pewnie bo zaoszczedzi mi troche kasy na programach ktore juz mam i jestem z nimi obeznany i zaprzyjaziony, czy tez poprostu uwazam ze sa najlepsze.

obawiam sie rowniez zeby nie przerodzilo sie to w wielki syf z wirusami itp.
ale nic na to nie poradze.program powstaje i juz.

a co do TLENa > z obsluga gg i tlenu nie ma problemu. jabber i po sprawie.
natomiast sam komunikator...no wlasnie...nie wiem ale jakos zaden nie spelnia moich oczekiwan. moze wy cos polecicie? moze ktos kto uzywal na codzien tlenu moze polecic mi dobry komunikator ktory bedzie:
1.wyswietlal opisy
2.nie bedzie jadl duzo RAMu
3.bedzie prosty i przejrzysty
4.bedzie w pelni konfigurowalny
5.przydaloby sie by ludzie pisali na niego usprawniajace prace pluginy
6.zmiana skinow
7.no i przesylanie plikow p2p :( via gg i via tlen
8.bedzie mozliwosc wysylanie SMSow na orange, era, plus
(w gruncie rzeczy to niesamowite udogodnienie klikajac na kontakt wyslac
sms'a do danej osoby)
9.bedzie mozliwosc ukrywania opisow przed niektorymi osobami z listy
kontaktow ( to juz nie jest konieczne ale jak dla mnie bardzo
fajny plugin do tlen'a )

i co znajdziecie taki? no wlasnie :( tlen rzadzi :)

pozdrawiam wszystkich i wiecej usmiechu zycze

#38 koolavy

koolavy
  • 628 postów
  • SkądKrosno, Poland

Napisano 24 lipca 2006 - 16:02

Co do komunikatora to obawiam się, że nie znajdziesz żadnego spełniającego zadane kryteria :) no chyba, że doczekamy się (taa jasne) klienta oficjalnego stworzonego przez o2. Korzystałem na piecyku z tlena (teraz jest tam Gaim), a na maku jest Adium i jest ok. Fakt - z tymi smsami byłoby fajnie, gdyby dało się je wysyłać bezpośrednio z komunikatora. p.s. czy tlen działa poprawnie na linuksie + wine? w zamierzchłych czasach próbowałem z tym walczyć, ale z miernym skutkiem (ciągłe zawieszki i inne problemy)

#39 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lipca 2006 - 16:10


INSIDER
co do soulseeka : soulseek nie dziala poprzez strony z odnosnikami
to program bardziej podobny do DC++ jesli cos ci to przyblizy tylko nie ma serwerow
a muzyki alterrnatywnej szukasz przegladajac udostepnione mp3 innych osob badz tez wchodzac do danego pokoju np: ALTERNATIVE JAZZ i pytajac znajomych co nowego polecaja...lub czy jest jakas nowa plyta w obiegu ktora nie zostala wydana oficjalnie
kolejny raz wypowiadasz sie o sofcie ktorego nawet nie uzyles.
twoja strona jamendo.com. nie ma z soulseekiem nic wspolnego
pozatym proponuje ci zapoznac sie z historia powstania soulseeka
wyjasni ci ona jak zrodzil sie program i do czego mial sluzyc
do wymiany muzyki wlasnie takiej ktorej w sklepach nie dostaniesz moj drogi


pozatym istnieja jeszcze remixy i sety - ktore bardzo czesto sa darmowe i prozna szukac ich na wszelkich innych programach lub stronach



Wszyscy wiemy jaka jest historia , idea i jakie jest zastosowanie sieci Bittorrent. Tymczasem prosilem Cie o podanie linkow badz nazw , stron lub zespolow, ktore smialo mozna z sieci pobrac. Jestes, wnosze po slowach, fachowcem, wypisz nam liste ciekawych rzeczy, ot, w watku "czego sluchacie" w dziale Think Different.


a text INSIDERA

jest szczerze mowiac zalosny.


Moze. Ja uwazam, ze jest prawdziwy.

czy osoba ktora pracuje na MACU nie moze juz sie przyznac ze brakuje jej niektorych programow z WIN? otoz moge odpalic te programy na WIN dzieki boot campowi czy parallels ale wolalbym miec wszystko pod OSX.


A ja bym wolal, zeby moja pupa po robieniu kupy byla czysta. Niestety, musze uzywac papieru toaletowego i/lub podmywac sie. ;]

Już Ci pisałem, każdy używa takiej platformy jaka jest dla niego najbardziej funkcjonalna. Jeśli pod daną platformę nie ma softu, który używasz to zostajesz przy tej platformie, która ten soft oferuje. Proste. Ja zostaję przy Apple bo pod Windows nie ma Final Cut. Nie łażę za to po forach windziarskich i nie wypisuję żali na Microsoft, że nie ma pod windows FC bo jest to zwykłe trollowanie.

Do durnowatych pyskowek jest pl.comp.os.advocacy i tam polecam Ci sie z Twoimi dylematami udac.

#40 przemekf

przemekf
  • 1 308 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 lipca 2006 - 16:31

Fakt - z tymi smsami byłoby fajnie, gdyby dało się je wysyłać bezpośrednio z komunikatora.


Do wysyłania sms-ów wystarczy jabber oraz bramka na autocom-ie :)

#41 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 24 lipca 2006 - 16:43

a ja INSIDER nie laze po forach MAC i nie wypisuje ze mi brakuje tego i tego
tylko podaje ciekawostke ze sa prace nad programem crossover!
i to jest taka mala roznica!
zauwazles to?
dziele sie informacja na temat czegos co wychodzi na MACA

a to ze mi brakuje jakiegos programu nie znaczy ze nie moge zostac przy MACu.
na WIN brakuje mi setek innych rzeczy ktore mam na MACu.
wybralem OSxa a XP i tak i tak mam bo niestety w 21 wieku czasem jest niezbedny - chociazby do tego zeby dzieci nauczyly sie go obslugiwac bo to podstawa komputerowego swiata. uwazam ze znajomosc samego OSxa to za malo i trzeba umiec poslugiwac sie rowniez WIN. bo to wlasnie on jest w milionach firm na calym swiecie, szkolach, kawiarenkach internetowych itp

(sory ze nie w watku 'czego sluchacie' ale jakos bylo by to wyrwane z kontekstu)
specjalnie dla ciebie INSIDER:
http://www.soundclic...m?bandID=105845

http://www.gomusicstore.com/ - pojedyncze piosenki za free

chcesz czegos prostszego?
poszukaj nielegalnych polskich albumow hip-hopowych.
rozprowadzane wsrod znajomych, dostepne w internecie.
darmowe.
przylkad? grupa DESANT WRZ z mojego miasteczka rodzinnego - Wrzesni.
takie grupy sa w kazdym kraju. trzeba tylko ruszyc klawiatura i myszka.
i siedziec godzinami przegladajac i przesluchujac kawalki.
tysiace innych plyt CD z 'podziemia'.
tak zaczynalo wiekszosc hiphopowych gwiazd. nawet popularny Eminem.
a niektorzy nigdy z tego podziemia nie wychodza (np malo popularni wykonawcy ambientowi)

wejdz sobie oprocz tego na soulseeka i poszukaj byle jakich setow DJskich
legalne w 100%. ciezko dostepne gdzie indziej.
i cofnij swoje zdanie o tym ze uzywam softu okradajacego autorow i hanbie MACa bo przesadziles i to grubo.

tak jestem profesjonalista. wlasnie ci to udowodnilem
wystarczy? :)

pozdrawiam

#42 gooroo30

gooroo30
  • 304 postów
  • SkądGrudziądz

Napisano 25 lipca 2006 - 00:12

a poszło a jakiś programik .. :-( Ludziska ! Po co te pyskówki ? Są świetne programy na Windę , są i na Maca . To , że coś jest pisane pod Windowsa nie świadczy od razu o tym , że jest gorsze . Spotykamy się na tym forum bo lubimy Makową filozofię programów ... proste , intuicyjne , przyjazne . Nie ma wielkiego znaczenia pod jaki system pisane . Dobry soft i tak będzie dobrym softem ... o kiepskim szybko zapomnimy . W biurze mam Windę , bo ZUS tego wymaga :-) .. jest po prostu lepiej oprogramowana ... w domu Tygryska , bo uwielbiam go za prostotę (w najlepszym tego słowa znaczeniu) . Nie wezmę do pracy OSX-a (nie jako główny system w polskich realiach) , tak samo jak nikt nie zmusi mnie do katowania się Windą w domu . Nero nie jest gorszy od Toasta (lub Toast nie jest lepszy od Nero:-)) , możemy sobie udowadniać , że jeden lub drugi jest w czymś szybszy lub bardziej intuicyjny tylko co z tego .... oba to kawał świetnej programistycznej roboty . Spełniają swoje zadania i mają rzesze fanów . Jaka to w końcu różnica , że Nero jest pod Windę skoro sama jego filozofia jest taka , żeby UŁATWIĆ życie użyszkodnikowi ? Troszkę się rozpisałem :-) Ale właśnie tego chciałem wszytkim życzyć ... mnóstwa programów , które z przyjemnością będziemy uruchamiać ...

#43 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 25 lipca 2006 - 05:18

Nie przejmujcie sie wyjdzie Windows Vista, ktory zmiazdzy OS X-a ;)

#44 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 lipca 2006 - 05:31

Nie przejmujcie sie wyjdzie Windows Vista, ktory zmiazdzy OS X-a ;)


Żartujesz? :>

#45 krzyfar

krzyfar

    The Hunter

  • 5 642 postów
  • Płeć:

Napisano 25 lipca 2006 - 06:08

Nie przejmujcie sie wyjdzie Windows Vista, ktory zmiazdzy OS X-a ;)


Bo to miało być tak...

Nie przejmujcie sie wyjdzie Windows Vista, ktory zmiazdzy OS X-a ... wymaganiami sprzętowymi...

:D

Swoją drogą mogli by już ją wypuścić, ciekawy jestem.

#46 reRESERVEDFX

reRESERVEDFX

    /////AMG

  • 2 111 postów
  • SkądBurr Ridge, IL

Napisano 25 lipca 2006 - 08:49

Ja tez jestem ciekawy. A napewno jest w niej rzecz, ktora mi sie podoba bardziej niz w Mac OS X Ten ich Expose no i wogole caly design szczegolnie paska zadan. A wymagania napewno beda zajefajne :D

#47 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 lipca 2006 - 17:11

i co INSIDER wstyd ci sie przyznac ;) ??? moze nie ma tysiecy utworow legalnej muzyki w internecie? moze wciaz twierdzisz ze hanbie posiadaczy MACA tymi 'programami do okradania artystow?' ;) wiem wiem...ciezko sie przyznac ;) gorace pozdrowienia a nastepnym razem...nie pisania slow bez pokrycia

#48 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 26 lipca 2006 - 23:13

Oj dobra, em_slim, po co drążyć ten temat i dalej ciągnąć bezsensowną kłótnię...

#49 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 27 lipca 2006 - 03:39

i co INSIDER wstyd ci sie przyznac ;) ???
moze nie ma tysiecy utworow legalnej muzyki w internecie?
moze wciaz twierdzisz ze hanbie posiadaczy MACA tymi 'programami do okradania artystow?'

;)
wiem wiem...ciezko sie przyznac ;)

gorace pozdrowienia
a nastepnym razem...nie pisania slow bez pokrycia


Masz taki zaczepny nastroj czy szukasz guza? Juz Ci napisalem , ze posiadam pelna swiadomosc do czego przede wszystkim sluzy soulseek. Wiem tez jak zdobywa sie muzyke z sieci, te legalna. Jesli uwazasz, ze przekonales mnie tymi trzeba nazwami to nie, nie przekonales mnie.

Pozdrawiam Cie.

#50 em_slim

em_slim
  • 182 postów
  • SkądPoznan

Napisano 27 lipca 2006 - 15:39

nie kloce sie ani nie mam zaczepnego nastroju tylko nazywanie kogos hanbiacym systemy MAC kolesiem jest nie FAIR!!! bo nic o tej osobie nie wiesz ani o tym do czego uzywa oprogramowania. noza tez mozesz uzywac do chleba albo do wyjscia na ulice i zaczepienia starszej pani. tylko o to mi chodzi. o ocenianie czy ktos hanbi czy nie, jakas grube spoleczna, po tym jaki ma soft. kwestia jak go uzywa! a ja udowodnilem ci ze uzywam go do wyszukiwania perelek ktorych prozno szukac w sklepach, do muzyki podziemia, ktorej gdzie indziej nie znajdziesz. pozdrawiam serdecznie i serio nie mam zlych checi tylko poczulem sie obrazony mniej lub bardziej publicznie bez podstaw.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych