Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPhone 3G - czy ma to sens?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 SQ08

SQ08
  • 262 postów
  • SkądGermany

Napisano 06 października 2008 - 18:02

Mam taki zamiar jutro wybrać się do T-Mobile sklepu i zakupić tam iPhone 3G 8GB wraz z umową, miesięcznie będę musiał płacić 49 Euro i w tym mam nielimitowany dostęp do HSDPA i WLAN, 100 minut i 40 SMS darmowych. Tylko teraz czy jest sens? Może powinienem inny telefon wybrać, może coś z HTC? iPhone wydaję się być dobry, bo mam dość noszenia zawsze przy sobie N95 i iPod'a, moje wszystkie zdjęcia i filmy oraz muzykę mam w iTunes, więc myślę że kupno iPhone nie byłoby takie złe, co o tym myślicie i co byście na moim miejscu zrobili? W grę wchodzą jeszcze Samsung Omnia i900 i HTC Touch Diamond.

#2 Slyfter

Slyfter
  • 42 postów

Napisano 06 października 2008 - 18:07

Z pewnością będziesz mega zadowolony jeśli masz nielimitowany transfer danych i wszystko w iTunesie :) Bierz iphone!

#3 turban13

turban13
  • 327 postów

Napisano 07 października 2008 - 20:08

Mając do wyboru iPhone'a i cokolwiek z WM nie wahałbym się ani chwili - Windows mobilny jest chyba tylko dla biznesmenów, bo do codziennego, zwykłego użytku się nie nadaje kompletnie. Poza tym Omnia ma beznadziejny wyświetlacz dotykowy, trzeba go dźgać paluchem z dość dużą siłą - nijak ma się to do multitouch'a.

#4 danio12340

danio12340
  • 383 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 07 października 2008 - 20:36

wm jest dla biznesu a iphone dla rozrywki , internetu i moze wkrótce dla biznesu,może też służyć jako konsala do gier.Bierz iphone jak masz nilimitowany dostęp do neta

#5 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 07 października 2008 - 22:38

taa, WM do biznesu, haha dobre sobie ;) Bierz iP, całkiem fajna zabawka :)

#6 SQ08

SQ08
  • 262 postów
  • SkądGermany

Napisano 07 października 2008 - 23:47

No i wybrałem iPhone 3G, gdy zobaczyłem iPhone i porównałem go szybko z i900 i HTC byłem już pewny, że wybiorę iPhone 3G, tak więc cieszę się moim iPhone 3G od 18 Godziny, wszystko chodzi idealnie i jestem w pełni zadowolony, mam teraz nielimitowany internet przy sobie i moją całą kolekcje, naprawdę jest to świetne urządzenie i wybierając drugi raz nie zawahałbym się ani chwili. Pozostaje poczekać na TomTom i Flash, mam nadzieję że to wyjdzie a nawet jeżeli nie to i tak nie zamienie iPhone 3G na żaden inny telefon... :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych