Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Internet Explorer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#51 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 06 listopada 2008 - 23:02

Ale to nie jest prawdziwy IE 7. Tak specjalnie to nie widziałem różnicy w stosunku do IE 6 z tej paczki. Wyglądały identycznie i tak samo działały.

#52 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 listopada 2008 - 23:37

pogubiłem się w ies4osx nie ma (już) opcji zainstalowania IE7 to po pierwsze kiedyś była, to tak po półtorej a po drugie to było to IE6 z podmienionym silnikiem na ten z IE7 przez co było to trochę bugowate a po trzecie to rozwiązanie (IE6 z silnikiem IE7) z tego co pamiętam sprawdza się mniej więcej pod pingwinem (nie jest aż tak bugowate jak było pod os x'em) bo to w końcu nie jest 'ie dla ie' tylko raczej 'ie dla silnika ie' czyli do sprawdzania stron jeżeli ktoś tutaj mnie rozumie ;)

#53 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 07 listopada 2008 - 00:37

Miało być o IE dla Maców, a nie o jego ersatzach. W końcu wyszedł "silnik bez samochodu". Ech te polskie kombinatorstwo.

#54 raptou

raptou
  • 1 644 postów
  • SkądUnited Europe

Napisano 07 listopada 2008 - 01:05

Jest IE dla Maka (wersja dla OS X bardzo się różni od wersji dla Classica i jest o wiele gorsza). Posiadam nawet takowe i czasem nawet używam do spółki z Windows Media Player 9 Mac (dziwna nazwa, wiem ale jest takie coś i nawet obsługuje jakiś archaiczny DRM, co się czasem przydaje) Windows Media Player 9 Mac uruchamia to, czego nie chce odpalać Flip4Mac.

Dlaczego nikt prawie o tym nie pisze ?? Bo lepiej spuścić na to zasłonę milczenia. Uwierz, że już ten kombinowany IE4OSX jest od tego lepszy.
Może gdyby Microsoft nie przestraszył się Netscape i jego podszczekiwania o wytoczeniu procesu Microsoftowi były by z tego ludzie. Niestety IE 5.2 OSX jest żenująco słaby i zawodny. Czasem na niego klikam dlatego, że czasami uda się oszukać wymagania jakiejś strony, która nie chce działać na niczym innym, niż IE. Niestety tylko czasem. Te strony, które biorą pod uwagę także system operacyjny też na tym nie działają.

Jeżeli sobie życzysz zaraz wrzucę na serwerek IE dla Mac OSX (nie wiem, czy to jest jeszcze gdziekolwiek do ściągnięcia) ale na prawdę nie wiem, czy warto.

Swoją drogą trochę żal, że MS wycofało się z tego projektu. Pomijając stabilność tego programu byłaby większa różnorodność do wyboru. Sama przeglądarka jest nawet dość ładna. Szkoda, że nie działa zbyt dobrze.




Tak wygląda Myapple.pl na IE Mac OS X

Dołączona grafika

Dołączona grafika






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych