Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod Touch 2G - pytania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 celati

celati
  • 64 postów
  • SkądKowary

Napisano 05 października 2008 - 12:30

Witam, dawno mnie nie było na tym forum.... Przymierzam się do kupna iPod Touch 2G 32 GB i w związku z tym mam parę pytań: 1. Czy już można go kupić w Polsce? 2. W jakim sklepie można go dostać najtaniej? Mile widziana opcja ratalna. (znalazłem tylko dwa sklepy, które go nie posiadają jeszcze) 3. Jak jest z jakością wyświetlacza? wyeliminowali wadę z poprzedniego modelu? Tj. Poszarpane poświaty, shimmering itp? 4. Jakaś obniżka może się niebawem pojawić? 5. Jakie jest dobre etui, który zbytnio nie wpłynie na kształt iPoda?

#2 hasos

hasos
  • 2 164 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 października 2008 - 13:18

co do ekrany, wszystko gra. nie ma żadnych problemów. co do etiu nie kupuj nic co ma magnes, bo o dziwo ma to wpływ na działanie ipoda. miałem kilka dni z magnesem i ipod się ciągle wyłączał. zamówiłem teraz takie https://www.promise....pid=43519&hid=0.

co do kupna to można zamówić tutaj MP3 - Video odtwarzacze - Apple iPod: iPod Touch 2gen 32GB - Sklep internetowy Komputronik.pl. sprowadzają na zamówienie

#3 Natiu

Natiu
  • 28 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 października 2008 - 14:05

1. Teoretycznie można, praktycznie jest to bardzo trudne. Wszędzie oczekują dostawy towaru (kolejnej, bo z pierwszej iPody rozeszły się bardzo szybko) i nie potrafią powiedzieć kiedy to będzie. Pojedyncze egzeplarze można kupić w komputroniku, 2. Różnice cenowe w sklepach (w tym internetowych) nie są duże. Dlatego korzystne może się okazać kupienie na raty w HSBC bank w iSpot (Cortland chyba analogicznie) - opcja 10 rat. Wówczas masz oprocentowanie 0%. Przy 20 ratach - 5%. W innych bankach zdecydowanie gorzej to wychodzi. 3 - 5 nie wiem




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych