Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.1 2G] gry przestaly sie uruchamiac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 pfka

pfka
  • 7 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 października 2008 - 11:58

Witam, mam taki problem, posciagalem sobie kilka darmowych gier z app store, jeszcze do wczoraj wszystko dzialalo, dzis chce odpalic jakakolwiek i tylko wyswietla sie ekran poczatkowy gry i za chwile wywala do menu, ktos sie spotkal z czyms takim? iphonea mam po jailbreaku

#2 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 04 października 2008 - 12:05

A prawdę powiedziawszy, to masz piraty ipa i zrobiłeś update oprogramowania do 2.1, prawda ?

#3 pfka

pfka
  • 7 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 października 2008 - 12:08

nie mam zadnych piratow, iphonea sciagnalem ze stanow, niedawno zrobilem sciagnalem mu simlocka wgralem wersje 2.1, sciagalem gry z app store i z cydii zainstalowalem quakea, i ten quake dziala ale gry z app store juz nie

#4 reaper

reaper
  • 1 108 postów

Napisano 04 października 2008 - 12:10

hmm, a to nie wiem w takim razie, może poprostu przeinstaluj te gry.

#5 mantee78

mantee78
  • 176 postów
  • SkądUK

Napisano 04 października 2008 - 13:10

Witam,
mam taki problem, posciagalem sobie kilka darmowych gier z app store, jeszcze do wczoraj wszystko dzialalo, dzis chce odpalic jakakolwiek i tylko wyswietla sie ekran poczatkowy gry i za chwile wywala do menu, ktos sie spotkal z czyms takim? iphonea mam po jailbreaku


Niestety czasem tak się zdarza, zwłaszcza jeśli masz nainstalowanych wiele aplikacji/gier i jeśli po ich zakupie robiłeś update z 2.X.X na 2.1. Niektóre z aplikacji mają problemy z działaniem po update do 2.1 i jeśli nie pomoże twardy reset odinstlaluj aplikację/grę i zainstaluj na nowo.

Pozdro

#6 pfka

pfka
  • 7 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 października 2008 - 13:15

dziwna sytuacja ale teraz wszystko wrocilo do normy... iphone nieco zawodzi

#7 broker2405

broker2405
  • 7 postów
  • SkądLubaczów / Dublin

Napisano 04 października 2008 - 13:26

ja tez tak miałem i to nie tylko problem 2.1 [2G], mam teraz ten soft i jak na razie wszystko jest ok, ale wcześniej miałem tak wiele razy przy sofcie 2.0, 2.0.1, i 2.0.2 - początkowo wszystko działało,ale po jakimś czasie nie mogłem odpalić żadnej gry..nawet muzyki w iPodzie nie wykrywało,pomimo,że w iTunes było zajęte np 10 GB na pliki muzyczne..nie odkryłem od czego to zależy,ale na pewno pomaga (chociaż czasem tylko na chwile) wywalenie z iP muzyki i gier oraz ponowna instalacja.. dziwna sprawa,ale na pewno nie dotyczy tylko softu 2.1




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych