Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

M jak Monika


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
87 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: M jak Monika (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak (41 głosów [87.23%])

    Procent z głosów: 87.23%

  2. Nie (2 głosów [4.26%])

    Procent z głosów: 4.26%

  3. Nie mam zdania (4 głosów [8.51%])

    Procent z głosów: 8.51%

Głosuj

#51 njet

njet

  • 1 342 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 lipca 2006 - 14:18

Panowie, a ja miałem przerwę i nie wiem jak wyglądał avatar Moniki_M, jakieś pomysły?

#52 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 18 lipca 2006 - 14:23

Była jak wiosna o poranku...

#53 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lipca 2006 - 14:24

Czysta poezja.... Moniko, pieknie prosimy :-) Proszę, proszę, proszę.... :-) :-) :-)

#54 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 18 lipca 2006 - 14:26

monika. twarda badz. nie daj sie :D niech sobie chlopaki kobitek szukaja. lato przeciez - sezon urlopowy ;)

#55 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 lipca 2006 - 14:31

Panowie prosze - bo juz 3 razy czyscilem monitor

#56 syfon

syfon
  • 125 postów
  • SkądJersey (the old one)

Napisano 18 lipca 2006 - 14:31

Przede wszystkim przestancie traktowac ja przedmiotowo! Jakos nikt nie zwrocil uwagi na jej dowcipne i madre posty/komentarze. Troche szacunku dla przedstawicielki plci przeciwnej.

#57 Kain

Kain
  • 514 postów
  • SkądParis [FR]

Napisano 18 lipca 2006 - 14:36

troche sie zmotalem :P O co tak w sumie chodzi z tym avatarem ? Ma ktos moze screena ? I moze mi np. podeslac ? :P

#58 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 lipca 2006 - 14:42

@syfon - ech,ale to tylko zabawowo,zaraz zaczną nas traktować jak szowinistów czy nie wiem jak jeszcze, spokojnie to taki letni temacik, jeśli ktoś czuje się urażony, niech napisze i tyle. Nikt nikogo nie traktuje przedmiotowo, ech, ja jestem facetem, lubię oglądać ładne panie, to chyba normalne. Nie róbmy z tego batalii o moralność, spokojnie... Pozatym, pomysł z Miss MyApple wydaje się ciekawy, ale to panie muszą się zgodzić na to, a czy umieszczą swoje zdjęcia, zaleźy od nich. Temat zdecydowanie mi się podoba, ale bez przegięć oczywiście... :D (chyba poczucie humoru nie jest karane ?! :P ) A co do awatara - dla ciekawskich - Monika miała awatara ze swoją twarzą, bardzo udane zdjęcie i tyle. :D

#59 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lipca 2006 - 14:42

Przede wszystkim przestancie traktowac ja przedmiotowo! Jakos nikt nie zwrocil uwagi na jej dowcipne i madre posty/komentarze. Troche szacunku dla przedstawicielki plci przeciwnej.

Ależ przecież zawsze traktujemy jej wypowiedzi z szacunkiem!
A to z avatarem to przecież żarty :-) Widziałem, ;-) że Monika zaglądała przez ten czas kilkakrotnie na forum. I sądzę, że też się śmiała czytając nasze wygłupy...
Może zechce we właściwy sobie, dowcipny i mądry sposób zakończyć tą zabawę... :-)

O, spóźniłem się z kajaniem, Przemion jak zwykle szybszy...

#60 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 18 lipca 2006 - 14:46

@Andrzej - jesli Monika tu zagląda to pewnie myślki - "ech, faceci..." ;) (lepiej niech sama napisze co myśli, ja tylko zgaduję...)

#61 Adler

Adler
  • 572 postów
  • Skądznad Czeskiej hranicy

Napisano 18 lipca 2006 - 14:46

ach te Wakacje :D

#62 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lipca 2006 - 14:57

miss myapple tak dobry pomysl, tylko pytanie czy bedziemy wybierac ta miss z 2 czy 3 kandydatek?? ;)

#63 syfon

syfon
  • 125 postów
  • SkądJersey (the old one)

Napisano 18 lipca 2006 - 14:59

@syfon - ech,ale to tylko zabawowo,zaraz zaczną nas traktować jak szowinistów czy nie wiem jak jeszcze, spokojnie to taki letni temacik, jeśli ktoś czuje się urażony, niech napisze i tyle. Nikt nikogo nie traktuje przedmiotowo, ech, ja jestem facetem, lubię oglądać ładne panie, to chyba normalne. Nie róbmy z tego batalii o moralność, spokojnie...

Pozatym, pomysł z Miss MyApple wydaje się ciekawy, ale to panie muszą się zgodzić na to, a czy umieszczą swoje zdjęcia, zaleźy od nich. Temat zdecydowanie mi się podoba, ale bez przegięć oczywiście... :D (chyba poczucie humoru nie jest karane ?! :P )

A co do awatara - dla ciekawskich - Monika miała awatara ze swoją twarzą, bardzo udane zdjęcie i tyle. :D

Chyba troche za powaznie zabrzmialem. Tez lubie patrzec na ladne panie. To jak podziwianie dziel sztuki. :-) Tylko ze TA pani, oprocz urody, ma tez duzo ciekawego do powiedzenia i warto byloby zauwazyc takze ta czesc jej osobowosci. :-)

#64 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lipca 2006 - 15:03

Może nowy wątek: Miss MyApple, przyjmujemy zgłoszenia. Fotooferty itd. Można by się nawet pokusić o ufundowanie nagród. Może nawet cennych? iPoda, czy coś. Możemy, Panowie, zrobić zrzutkę, tylko kto zechciałby się podjąć organizacji?

#65 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 lipca 2006 - 15:08

Może nowy wątek: Miss MyApple, przyjmujemy zgłoszenia. Fotooferty itd. Można by się nawet pokusić o ufundowanie nagród. Może nawet cennych? iPoda, czy coś. Możemy, Panowie, zrobić zrzutkę, tylko kto zechciałby się podjąć organizacji?


nagroda niech bedzie 500litrow wody gazowanej i sesja zdjeciowa do nowego kalendarza na rok 2007 oczywiscie z kultowymi modelami Apple ....hmmm...tylko kto pojedzie np do Belgii albo USA zeby zrobic foty

tylko fotooferty niech beda jakos potwierdzone ze ktos kogos widzial na zywo - bo zaraz Wam wysle Panele Andersena i powiem ze to moja kobieta

#66 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 18 lipca 2006 - 15:14

Woda na ten upał niezły pomysł... kalendarze można zmontować i zamówić przez Internet np. w Kodaku... potwierdzenie to już zmartwienie ew. organizatora :-) A z tymi cennymi nagrodami to poważnie, zawsze to jakaś forma zachęty... oprócz możliwości wzięcia udziału w zabawie :-)

#67 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 18 lipca 2006 - 15:26

ach te Wakacje :D

Ja tam i nie w wakacje też... Ale z tym konkursem to jestem przeciwny. I wcale nie dlatego, że trudno wybieg zorganizować. Niezdrowa się atmosfera zrobi...

#68 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 18 lipca 2006 - 15:29

a Monika_M się nie wypowie ? :)

#69 Hans

Hans
  • 277 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 lipca 2006 - 16:22

Panowie!!! czytam i nie wierze.. co jest? chyba wam kobiet brakuje:) sp.Gorski powiedzial kiedys do paru zawodnikow reprezetacji "no panowie! macie nieuregulowane te sprawy..."

#70 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 18 lipca 2006 - 17:41

Siedzi się całe dnie przed kompem i potem są problemy z tą.. no... elekcją :P Wolną oczywiście :P

eyedropper czytaj cały topic - Monika się wypowiadała.. mało, ale zawsze.

#71 JSG

JSG
  • 5 459 postów

Napisano 18 lipca 2006 - 17:51

Siedzi się całe dnie przed kompem i potem są problemy z tą.. no... elekcją :P Wolną oczywiście :P


Niektóry nie mają z tym najmniejszych problemów :twisted: Ja jak lat temu kilka wybrałem to jeszcze nie... ochłonąłem z zachwytu :P :twisted:
I nie dość tego jeszcze macolubna jest... kompatybilana z OSX

#72 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 lipca 2006 - 08:27

eyedropper czytaj cały topic - Monika się wypowiadała.. mało, ale zawsze.

Mam wrażenie, że jemu chodziło o reakcję Moniki na nasze poronione dywagacje, a nie tą krótką, acz w uczucia bogatą, wypowiedź z drugiej strony wątku...

#73 Monika_M

Monika_M
  • 858 postów
  • Skądz Banowana

Napisano 19 lipca 2006 - 12:53

Jak rozumiem brak reakcji z mojej strony, mógłby zostać potraktowany za ignorowanie uczestników Forum. Nie chciałabym tego. Zatem odpowiadam: 1. Rozumiem, a właściwie zrozumiałam czytając forum, że są wakacje i jest upalnie. 2. Pomysł na Miss Forum, uważam za sympatyczny. Ale przepraszam – nie stratuję. Chętnie natomiast, jak zorganizujecie konkurs wiedzy o ……… (można wstawić cokolwiek – nie boje się zając ostatniego miejsca). 3. Powinnam być z całego tego pozamerytorycznego zamieszania zadowolona. Ale nie jestem. Może brakuje mi w moim układzie genetycznym jakieś komórki odpowiedzialnej za egocentryzm? Trudno każdy ma wady, ja też. Nie pisałam, że jestem bez wad. 4. Nie jest prawdą Panowie, że piszecie w tym wątku o mnie. Tak naprawę piszecie o sobie. Po prostu - piszecie jacy jesteście. Ale wielu z was dziękuje. 5. Mało się wypowiadam. - To prawda. Ale nie nauczyłam się jeszcze wypowiadać się na tematy, których nie znam. Po prostu nie mam wiele do powiedzenia. (o ile wiem to nie jest forum filozofii, czy etyki w najgorszym razie literatury XVIII i XIX wiecznej – pewnie byłabym bardziej aktywna). 6. Byłam (czas przeszły nie przypadkowo zastosowałam) zwolenniczka zamieszczania zdjęcia , mam nadzieje, że każdy kto korzysta z standardowej poczty OSX-owej i skompletował zdjęcia swoich korespondentów, wie że system automatycznie podłącza zdjęcie. To delikatne (ale jednak) humanizowanie, całkiem odhumanizowanej korespondencji Mailowej. Nie wzięłam pod uwagę, że to już nie mój komputer, ale forum publiczne. Pomyliłam się. Zapewniam, że niebyło moim celem uzyskanie jakiejkolwiek popularności. 7. Jako młoda (co do wieku) a także młoda (wręcz osesek) adeptka Apple i Tigera (czas posiadania Apple) dziękuję, że takie forum istnieje. Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieje, że wątek „M jak Monika” będzie można na tym zakończyć.

#74 Kwiatki

Kwiatki
  • 1 096 postów
  • SkądPoznan

Napisano 19 lipca 2006 - 13:21

Jak rozumiem brak reakcji z mojej strony, mógłby zostać potraktowany za ignorowanie uczestników Forum. Nie chciałabym tego. Zatem odpowiadam:

1. Rozumiem, a właściwie zrozumiałam czytając forum, że są wakacje i jest upalnie.
2. Pomysł na Miss Forum, uważam za sympatyczny. Ale przepraszam – nie stratuję. Chętnie natomiast, jak zorganizujecie konkurs wiedzy o ……… (można wstawić cokolwiek – nie boje się zając ostatniego miejsca).
3. Powinnam być z całego tego pozamerytorycznego zamieszania zadowolona. Ale nie jestem. Może brakuje mi w moim układzie genetycznym jakieś komórki odpowiedzialnej za egocentryzm? Trudno każdy ma wady, ja też. Nie pisałam, że jestem bez wad.
4. Nie jest prawdą Panowie, że piszecie w tym wątku o mnie. Tak naprawę piszecie o sobie. Po prostu - piszecie jacy jesteście. Ale wielu z was dziękuje.
5. Mało się wypowiadam. - To prawda. Ale nie nauczyłam się jeszcze wypowiadać się na tematy, których nie znam. Po prostu nie mam wiele do powiedzenia. (o ile wiem to nie jest forum filozofii, czy etyki w najgorszym razie literatury XVIII i XIX wiecznej – pewnie byłabym bardziej aktywna).
6. Byłam (czas przeszły nie przypadkowo zastosowałam) zwolenniczka zamieszczania zdjęcia , mam nadzieje, że każdy kto korzysta z standardowej poczty OSX-owej i skompletował zdjęcia swoich korespondentów, wie że system automatycznie podłącza zdjęcie. To delikatne (ale jednak) humanizowanie, całkiem odhumanizowanej korespondencji Mailowej. Nie wzięłam pod uwagę, że to już nie mój komputer, ale forum publiczne. Pomyliłam się. Zapewniam, że niebyło moim celem uzyskanie jakiejkolwiek popularności.
7. Jako młoda (co do wieku) a także młoda (wręcz osesek) adeptka Apple i Tigera (czas posiadania Apple) dziękuję, że takie forum istnieje.

Pozdrawiam Wszystkich
i mam nadzieje, że wątek „M jak Monika” będzie można na tym zakończyć.



ech - moniko_m powiem tak:-)

ad 1.skoro jest lato tzn ze mozemy zartowac - prawda?
ad 2.to zart - watpie czy ktos podchodzil do tego powaznie - jak widzisz luzna dyskusja a raczej dowcipkowanie. no ale......poczucie humoru tez trzeba sobie wyrobic
ad 3.patrz punkt 6
ad 4.piszemy o sobie??tzn??
ad 5.Przeciez nikt Tobie nie wypomina ani nie wymaga ze sie malo odzywasz!!
ad 6.masz nam za zle ze ktos skomentowal fotke na ktorej jestes?? to pierwszy taki przypadek jaki znam ze kobieta jest niezadowolona ze ktos powiedzial ze jest atrakcyjna.
ad 7.ja jako stary dziad tez dziekuje za to forum bo moge sie posmiac i przy okazji dowiedziec paru madrych rzeczy

z pozdrowieniami StaryDziad z poczuciem humoru

#75 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 19 lipca 2006 - 13:35

Wszystko to prawda Moniko, kajam się i przepraszam. Proponuję układ: my kończymy ten wątek, a ty przywracasz zdjęcie. No to jak, zgoda?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych