Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Photoshop CS4 - już jest.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#26 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 października 2008 - 21:38

to co w tej chwili nie ma możliwości ściągnięcia tego programu?

#27 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 08 października 2008 - 12:38

A no nie jeszcze.

#28 Jess

Jess
  • 391 postów
  • SkądWilanów

Napisano 08 października 2008 - 13:08

Witos, czy masz to CS4 czy nie, bo już nic nie rozumiem.

#29 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 października 2008 - 14:56

jeszcze nikt nie ma tego pakietu. Nawet z ciekawości poszukałem w sieci z różnych nie zawsze legalnych portali. Nigdzie nie ma. Na youtube pokazują jak ściągnąć, ale nic z tego, nigdzie nie ma. Jak na razie pracuje na CS3 i jak najbardziej mi wystarcza.

#30 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 października 2008 - 15:00

jeszcze nikt nie ma tego pakietu. Nawet z ciekawości poszukałem w sieci z różnych nie zawsze legalnych portali. Nigdzie nie ma. Na youtube pokazują jak ściągnąć, ale nic z tego, nigdzie nie ma. Jak na razie pracuje na CS3 i jak najbardziej mi wystarcza.


To coś słabo szukasz:p w wesji na Win widziałem już od tamtego tygodnia

#31 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 października 2008 - 17:37

W takim razie proszę podaj link, jak możesz., na macOs.

#32 Cottage

Cottage
  • 739 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 października 2008 - 18:16

W takim razie proszę podaj link, jak możesz., na macOs.


Napisałem że widziałem wersję na Windowsa nie na MAC-a

#33 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 08 października 2008 - 18:43

no i? co mnie obchodzi wersja Win?

#34 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 października 2008 - 08:38

No dokładnie:) To forum Apple nie Microsoft, heh:) śmiech

#35 trueman

trueman
  • 24 postów

Napisano 11 października 2008 - 22:52

Cs4 Na CS i tak wszyscy jesteśmy skazani bo konkurencji chyba nie ma i nie będzie. Ale fakt, że ja bym poczekał z kupnem CS4, co prawda kusi mnie transparentność w gradientach, których jestem maniakiem, ale jak moja koleżanka z pracy może ciągle używać AI8 to co tam, da się i bez tego :)

#36 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 12 października 2008 - 12:45

No dokładnie:) To forum Apple nie Microsoft, heh:)

śmiech

A może Cottage najzwyczajniej stwierdził, że nie widział wersji na mac'a tylko na windę.
Po co od razu wyśmiewać ? toż to była najzwyklejsza informacja, jakich pełno dookoła.

#37 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 12 października 2008 - 19:02

No to ja jeszcze raz zapytam, po kiego mi wersja na Win? Jak nie mam tego systemu:)

#38 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 12 października 2008 - 23:01

No to ja jeszcze raz zapytam, po kiego mi wersja na Win? Jak nie mam tego systemu:)

A może Cottage najzwyczajniej stwierdził, że nie widział wersji na mac'a tylko na windę. To była najzwyklejsza informacja, jakich pełno dookoła.

#39 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 października 2008 - 13:02

Ok dzisiaj znalazłem na share wersje na maca, zobaczymy co z tego wyjdzie:)

#40 faj3r

faj3r
  • 270 postów

Napisano 14 października 2008 - 13:12

Ok dzisiaj znalazłem na share wersje na maca, zobaczymy co z tego wyjdzie:)


...i oczywiście nie przeszkadza Ci to, że będziesz uzywal kradzionego programu? ... i jeszcze na forum o tym piszesz?

winszować...

#41 pinkElephant

pinkElephant
  • 68 postów
  • SkądKalisz

Napisano 14 października 2008 - 14:14

...i oczywiście nie przeszkadza Ci to, że będziesz uzywal kradzionego programu? ... i jeszcze na forum o tym piszesz?

winszować...


przecież nie musi programu crackowac a jedynie użyć do testu przez 30 dni. legalna możliwość.

#42 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 14 października 2008 - 17:49

przecież nie musi programu crackowac a jedynie użyć do testu przez 30 dni. legalna możliwość.


Dokładnie, nie mam zamiaru crackować, chciałem zobaczyć czy są jakieś znaczące różnice i to wszystko, ale jak dla mnie to CS3 mi w zupełności wystarcza:)

#43 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 października 2008 - 06:26

Powiem szczerze, że CS3 bardziej mi się podoba. W CS4 zauważyłem, że program troszeczkę wolniej pracuje. Delikatnie zmieniona szata graficzna. Potestuje jeszcze troche i zobaczymy, może się zdecyduje na zakup któregoś. Pozdrawiam.

#44 kucyk

kucyk
  • 1 918 postów

Napisano 18 października 2008 - 21:32

7GB wazy trial, wlasnie puscilem, za godzinke bedzie :) jak ktos ma ochote na triala to tu jest trik jak zassac, bo z tego co wiem oficjalnie go jeszcze nie ma:
----------------
Zacznij sciagac Lightroom'a za pomoca ponizszego linka (zarejestruj sie jezeli nie masz id adobe):
http://www.adobe.com...=P_US_FP1_LR_MN

Jak tylko pobieranie sie zacznie, wklej ponizszy link do przegladarki i zacznij pobierac triala cs4 master collection:
Adobe - Resume downloads

nastepnie przerwij pobieranie Lightroom'a
----------------

#45 Jaras

Jaras
  • 568 postów

Napisano 21 października 2008 - 10:09

Zapraszam na kilkudziesięciostronicowy opis-recenzję pakietu CS4 na Moje Jabłuszko - magazyn polskich użytkowników Apple - uwaga: pdf waży 56 MB

#46 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 25 października 2008 - 13:42

na pare dni zainstalowalem trial .. na dzien dobry zainstalowalem swoje zestawy pedzl w tym rowniez imitujace rozne siatki pixele . otoz .. jak uzywam takiego pedzelka ( wielkosc 150) photoshop zamula.. przykre to jak przesuwam pioro ilosc fps.. pewnie rowna sie 1.0 ;( zenada. na cs3 chodzi duzo szybciej chodz tez nie powiem ze super plynnie. druga sprawa .. no moze mniej wq to pluginsy z cs3, szkoda ze jakos filtra adobe nie zarzucilo na filtry systemowe ( mmx etc ) bo importuje pieknie ale wszystko jak leci z katalogu i blokuja sie przez to nowe funkcje akceleracji 3d - wkurza mnie troche ta siatka przy powiekszaniu... to chyba tyle minusow na razie.. przyzwyczajam sie chodz cs3 na razie mi pasuje. czekam na 64 bity ..

#47 serve

serve
  • 70 postów

Napisano 30 listopada 2008 - 21:57

Praca z tekstem w Photoshopie udręka, CS3 chodziło w 100% płynnie, tutaj przy zaznaczaniu byle jakiego tekstu mam 10FPS, nie mówiąc już o przesuwaniu obiektów za pomocą zwykłego V, skacze :/ Do tego panele lepią się do wszystkiego co się da w promieniu 100pixeli :/

#48 Malcolm_x

Malcolm_x
  • 165 postów
  • SkądOstrów Wlkp/Poznań

Napisano 05 grudnia 2008 - 19:10

A powiedzcie jedno: czy da się wyłączyć szare tło na pod paletami, wzięte z wersji windowej, i przywrócić przeźroczystość tła, tak, żeby pod spodem było widać desktop ?


mozesz powiedziec gdzie mozna to wlasnie wlaczyc?
Ja po instalacji Trial, mam okno jak w CS3 czyli z desktopem w tle, a chcialbym miec niestety a`la windowsoskie.

Z gory dzieki :)

#49 Witos

Witos
  • 4 400 postów

Napisano 05 grudnia 2008 - 23:46

Jest gdzieś w opcjach programu, w preferencjach ( jak ktoś woli ). Nie wiem tego dokładnie bo nie mam programu.

#50 eyedropper

eyedropper
  • 940 postów
  • SkądŁódź

Napisano 06 grudnia 2008 - 01:07

dla mnie najwieksza rewolucja to flash cs4,

linijka kodu
jakis_mc.rotationX = 50

papervision coraz mniej potrzebne.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych