Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[inne] Linsys WAG54G v 1.2 [ver. Annex B] - kupa złomu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 15 czerwca 2005 - 11:11

Chce tylko przestrzec przed Linksys'em WAG54G w ver.1.2 i niższej. Moje zachwyty nad tym konkretnym Linksysem bardzo opadły jak zaczoł się przegrzewać! (mam go w wersji z modemem Annex B! czyli ISDN - ADSL). Problemy to traci połączenie, po jakimś czasie nawet restarty nie pomagają, modem musi "odpocząć", przekierowywanie portów też jak się okazło nawalało. To się tyczy tylko i wyłącznie tego odelu z wbudowanym modemem ADSL (Annex B, jest jeszcze wersja Annex A). Jak czytałem na sieci problem jest bardzo popularnyi dopiero podobno wersja v.2.0 (sprzętu! nie firmwaru) rozwiązuje problem (podobno działa ok). Aż trudno uwierzyć że Linksys wypuścił takiego gniota... (wersje sprzętu moźna sprawdzić na samym modemie - -obracamy na plecki i czytamy jaka to wersja, jeśli chodzi o wersje 2 to powinno pisać ADSL2 na opakowaniu, ale tego nie ejstem w 100% pewny bo nie widziałęm tej wersji na własne oczy) Generalnie Liknsys wymiata..., bo mam teź bezprzewodowy router Linksys'a i chodzi poprostu jak marzenie (WRT54G v 2.2), i szczerze zastanawiam sie nad wsadzeniem go jako główny router albo kupieniu drugiego takiego samego i korzystaniu ze starego modemu ISDN. Owy gniot, właśnie leży obok mnie i nie mogę już na niego patrzeć bo tyle nerwów i czasu mi zjadł, a ja głupi myślałem że to przez sieć... Modem/router zaraz wraca do sklepu.... chętnie bym go wyrzucił...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych