Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak usuwac widgety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 wall-e

wall-e
  • 94 postów
  • SkądGdynia

Napisano 21 września 2008 - 12:37

Witam... Gdy naciskam na klawiaturze F4 wyswietlaja mi sie widgety i klikajac w + w lewym dolnym rogu wskazuje, ze chce obaczyc widgety i mam takie jak: Ski Report Stocks Tlumaczenie ukladanka weather zegary swiata people nalepki movies ksiazka adresowa konwerter jednostek klip z witryny kaukulator itunes istat pro Ical hakoresms google flight tracker ESPN Dictionary Business Pamietam, ze instalowalem tylko hakore sms i istat pro, ale pozostalych nie instalowalem i skad sie tyle tego wzielo? Jetem nowicjuszem i nie znam sie zbytnio jeszcze na sofcie do maca itd. wiec bylbym wdzieczny gdybyscie mi napisali ktore do czego sluza lub ktore juz byly w systemie i czy naprawde tak zamulaja system jak wyczytalem na forum. z gory dzieki.

#2 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 września 2008 - 12:43

to są wdgety, które masz razem z systemem ;)

#3 sylweczek

sylweczek
  • 431 postów

Napisano 21 września 2008 - 13:47

i nieszczególnie zamulają komputer. a już na pewno nie jeśli usunie się je z dashboard

#4 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 21 września 2008 - 14:01

jak masz masę widgetów na dashboardzie i mało ramu to ci zamuli ;) ale w innym wypadku - nie ma się o co bać

#5 madmax332-802bc1e3e2

madmax332-802bc1e3e2
  • 7 682 postów

Napisano 21 września 2008 - 14:18

Jeśli koniecznie chcesz pozbyć się widgetów to są 2 sposoby: 1. Uaktywniasz warstwę z nimi, potem klik na "plus" (przekręci się na X) i potem guzikiem "Manage Widgers" odznaczasz niechciane - nadal będą jednak na dysku ich pliki. 2. Definitywne pozbycie się widgetów wymaga usunięcia ich z: Tu są systemowe: HD/Library/Widgets Tu są użytkownika: Teczka z domkiem/Library/Widgets Pamiętaj - usuwanie widgetów robisz na własne ryzyko i odpowiedzialność.

#6 wall-e

wall-e
  • 94 postów
  • SkądGdynia

Napisano 21 września 2008 - 16:58

dzieki bardzo za pomoc ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych