Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.1 3G] WinSCP nie widzi części plików i folderów


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 jedi1

jedi1
  • 10 posts

Posted 20 September 2008 - 11:13

Połączyłem się przez wspomniany program do iphone dodam że próbowałem też innym, to samo, z tego wszystkiego DOCK z cydii nie widzi folderu, który zrobię a tym samym nie znajduje pliku. Jak wejdę do dock to jakoś tam wszystko jest, w root/media zgodnie z winscp nic nie ma, nie wiem jak te pliki się poukrywały:confused: i nie wiem gdzie może być wina ? iphone 2.1 jb

#2 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 20 September 2008 - 11:16

Zgodnie z postanowieniami opisanymi w wątku z zasadami umieszczania wpisów w dziale iPhone - Pomoc jestem zmuszony zamknąć Twój wątek.

Przeczytaj owe zasady i proszę zastosuj się do nich.
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

Wyślij do mnie Prywatną wiadomość z tytułem zgodnym z zasadami umieszczania wpisów jeśli chcesz, abym otworzył Twój temat.

Jeśli w ciągu następnych 48 godzin nie otrzymam od Ciebie żadnej wiadomości, temat zostanie usunięty.

Pozdrawiam.


---- Dodano 20-09-2008 o godzinie 12:20 ----
Otwarte.

#3 Cichacz

Cichacz
  • 1947 posts
  • SkądKraków / Lublin

Posted 20 September 2008 - 11:44

W życiu nie spotkałem się z tym błędem na softach 2.x... na 1.1.x Ziphone miał taki bug, że programy na kompie nie widziały go jako jailbroken.

Może nie potrafisz obsłużyć winSCP?? sprubuj z iFunbox. jest to rozbudowany program, ale opiera się na obrazkach tj. masz rysunek dzwonków, kamery... i przedewszystkim dzieli ci zawartość systemu na kategorie.

Wygląda to mniejwięcej tak:
Dołączona grafika

#4 jedi1

jedi1
  • 10 posts

Posted 20 September 2008 - 12:14

W życiu nie spotkałem się z tym błędem na softach 2.x... na 1.1.x Ziphone miał taki bug, że programy na kompie nie widziały go jako jailbroken.

Może nie potrafisz obsłużyć winSCP?? sprubuj z iFunbox. jest to rozbudowany program, ale opiera się na obrazkach tj. masz rysunek dzwonków, kamery... i przedewszystkim dzieli ci zawartość systemu na kategorie.

Wygląda to mniejwięcej tak:
[URL=http://img205.imageshack.us/my.php?image=funboxcq4.jpg]Dołączona grafika[/URL]


To samo nie widzi jesli chodzi o winscp to lacze sie normalnie, tylko tak jak pisze nie widzi niektórych folderów jak .../root/documents , no i w ../root/Media nic nie ma nie wiem czy to jest mi wogóle potrzebne. resztę widzi dzięki za programik lepiej po kablu niż po wifi

#5 dliwski

dliwski


  • 15306 posts
  • SkądWarszawa

Posted 20 September 2008 - 12:46

A w /private/var/mobile/Media?




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users