Jump to content

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Photo
- - - - -

[2.X 3g] nie działa 3g ani gprs


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 n30n_neon

n30n_neon
  • 6 posts

Posted 20 September 2008 - 02:43

witam was.nigdy się nie udzielałem bo nie było powodu wszytkie tutki jakie robiłem robiłem bezproblemowo bez zbędnych pytań,ale teraz mam problem.od początku użytkowania iphona nie mogę połączyć się z gprs.instalowalem bossprefs wszystko co możliwe sprawdzałem, mam turbosima i update na 2.1+cydia+instaler. Z siecią wifi łączę sie bazproblemowo bo właśnie pisze z ip tylko mam podejrzenia ze wogóle nie działa mi 3g ani gprs. Proszę o pomoc bp już mam dość tego,a naprawdę sprawdzałem wszystko

---- Dodano 20-09-2008 o godzinie 03:45 ----
aaa i posiadam sieć plusa

#2 Piotrex

Piotrex
  • 877 posts

Posted 20 September 2008 - 03:40

A masz możliwość sprawdzenia innej karty SIM (najlepiej innej sieci) bo te plusa to są, że tak powiem himeryczne? No niby oprogramowanie w samym iphonie nie powinno mieć znaczenia bo nakładka działa niezależnie od basebandu ale ja sam mam różne dziwne doświadczenia w tej materii. Zatem jak update to lepiej taki, który również podbije firmware modemu. Ale obawiam się, że to ten turbosim niestety, spróbować go może z nowszym wsadem o ile jest dostępny takowy. Całkowity brak serwisu danych to bardzo częsty problem z nakładkami szczególnie tymi starszymi.

#3 n30n_neon

n30n_neon
  • 6 posts

Posted 20 September 2008 - 04:22

nom właśnie też jestem podobnego zadania że to ta nakladeczka,niby była dostrajana a jednak nie do końca..a teraz jeszcze na dodatek połamałem szufladke od sim-a.dosłownie 3min temu i już na innej karcie nie sprawdzę .niestety w plusie nie będzie iphona więc jedyne co mi przychodzi to czekać na zdjęcie softwerowe sima:..(dzięki za wczesna pomoc




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users