Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.x.x 3G] Iphone i plusgsm - nie znam wersji..


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 TomeX

TomeX
  • 3 postów

Napisano 19 września 2008 - 22:35

Witka, Z góry przepraszam, bo pewnie nie szukałem za dobrze ;) .. Mam pytanko, bardzo laickie z tego co tu czytam.. Posiadam Iphona 3G (prawdopodobnie z Ery) . Sam używam Plusa. Jaki mogę mieć użytek z tego telefonu ? Simlock jak mi wiadomo jest niedostępny, chodzi o software. Czy można jakoś odpalić tą zabawkę? tak nawet bez tego plusgsm na nim ? Będę wdzięczny za informację . Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam. Nie te lata ;)

#2 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 20 września 2008 - 08:40

pamietaj o
http://www.myapple.p...hone-pomoc.html

---- Dodano 20-09-2008 o godzinie 11:58 ----
można odpalić w każdej sieci używając nakladkę na kartę sim

#3 TomeX

TomeX
  • 3 postów

Napisano 20 września 2008 - 11:27

Właśnie Adam o tym czytałem, koszt 100zl. ALe w sieci plus podobno nie ma transmisji danych. Jest w ogóle sens czekać na softwarewa metodę , tak jak to było z 2G ? Jak podpinam Iphona pod kompa to wyskakuje w itunsie, że nie może aktywować, bo nie ma karty. ów karty ery nie posiadam, bo po co mi jak używam od lat kilkunastu plusa:) . Mam iphona 2G i wszystko mi śmiga. Moge go odpalić bez karty i używać jako ipod. Jak sytuacja z tym 3G. Co trzeba zrobić, żeby go aktywoawać i używać póki co bez katy? Bo chyba będzie możliwość softwarewa :D do sima kiedyś?

#4 Abaddon

Abaddon
  • 170 postów

Napisano 20 września 2008 - 11:46

Możesz korzystać z nakładki wtedy "ominiesz" sim locka, ale sa z tym duże problem. Karata blokuje sie w slocie trzeba ciac karte sim itd. Najlepiej poczekaj na softwarowa metodę ściągnięcia simlocka. A żeby aktywować wystarczy zwykła karta tak-tak za 5 zł w sklepie, włoż ją w slot i podłącz do itunes.

#5 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 września 2008 - 11:47

Kiedyś jeszcze wierzyłem w software'owe odblokowanie 3G. Dzisiaj wspominam słowa evilboy'a... Nakładka FreePhone od N3T jest chyba najlepsza, nie blokuje się w tacce i działa z nią EDGE/3G.

#6 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 20 września 2008 - 11:52

Kup najtańszy starter ERY lub pożycz na chwilę od kogoś SIM z ERY i aktywuj iPhone przez iTunes. edit// tak to jest pisanie z opóźnieniem, odpowiedź już padła :)

#7 TomeX

TomeX
  • 3 postów

Napisano 20 września 2008 - 19:23

Dzięki. Spróbuję :) pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych