Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[2.0.2 2G] Jak wgrac obraz odblokowany?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bla69

bla69
  • 50 postów

Napisano 18 września 2008 - 23:43

Witam. Mowie od razu ze szukalem duzo ale nie znalazlem odpowiedzi na moje pytania. Mianowicie sciagnalem obraz 2.1 i nie mam pojecia gdzie go wgrac (jak to zrobic). W iTunes sam sobie siaga i wgrywa oryginalny. A jak mam wgrac ten co chce? Co to jest ten tryb "recovery" i "dfu". Prosze nie zamykac od razu posta. Prosze o odpowiedz albo chociaz o linki do stron gdzie sa odpowiedzi na moje pytania.
Pozdrawiam
KF

---- Dodano 19-09-2008 o godzinie 00:08 ----
chodzi o to ze znalazlem artykul: http://www.myapple.p...tool-2-1-a.html i tam sa opisane bledy (co zrobic jak sie pojawi jakis blad) a nie wiem jak zrobic zeby mi zaczal wgrywac soft z pliku (w tym przypadku odblokkowany soft 2.1). Naprawde prosze o pomoc.

pozdrawiam
KF

#2 eR

eR
  • 971 postów
  • SkądEuropa

Napisano 19 września 2008 - 07:20

Umiejetnosc czytania to jeszcze nie wszystko... czytanie ze zrozumieniem to sztuka (szczegolnie w ostatnich czasach). Jesli rzeczywiscie przeczytales tak wiele watkow zwiazanych z wgrywaniem odblokowanego softu, to wiedzialbys, ze w przypadku PC'ta wystarczy trzymajac guzik SHIFT kliknac w opcje "Odtworz" w iT. Co pozwoli na wybranie recznie soft'u do Twojego telefonu. Jesli masz Mac'a, to podobnie, tyle ze operacje wykonujesz z ALT'em.

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 19 września 2008 - 07:23

a wystarczy czytać FAQ, i nie tylko o danym sofcie ale całość !

#4 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 września 2008 - 09:27

W temacie, który czytałeś, jak WÓŁ jest podany link do Tutoriala, a w nim opis jak stworzyć, a następnie jak wgrać obraz do iPhone. Prosisz o podanie linka? Sam go podałeś. Ehh, czytanie nie boli.

#5 bla69

bla69
  • 50 postów

Napisano 20 września 2008 - 13:58

Dziekuje za pomoc. Wszystko wgralem i skonfigurowalem i poszlo bez problemu. A jest mozliwosc stworzenia obrazu tak zebym np wgral sobie i poustawial to co potrzebuje i zrobil obraz a w razie problemow z iphone wgral ten obraz ? Prosze o jakiegos linka jak jest mozliwosc. Dzieki Pozdrawiam KF




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych