Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

PLEX - fantastyczny soft dla twoich multimediów!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#26 subs

subs
  • 860 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 października 2009 - 09:54

chyba jednak zostanę przy boxee

#27 e200

e200
  • 237 postów

Napisano 29 listopada 2009 - 21:33

sluchajcie, mam pewien problem. od niedawna uzywam Plex'a i jestem jak na razie bardzo zadowolony. pojawila sie jednak pewna niedogodnosc zwiazana z napisami. raz napisy chodza w formacie .txt wysmienicie (np. do House'a) a w przypadku innego serialu napisy w .txt w ciagu pierwszych 30 sekund odcinka przelatuja cale i potem juz nie pojawiaja sie w ogole, albo po przekonwertowaniu do .srt, zamiast polskich znakow mam znaczki. te same napisy przy VLC dzialaja normalnie, zarowno .txt jak i .srt. zalezy mi zeby w Plexie wszystko dzialalo bo wszystko teraz ogladam przez telewizor.

Ja plexa mam juz od 1 rok i tez jestem bardzo zadowolony. Do tej pory nie mialem problemow z napisami. Az tu pewnego razu (wczoraj) na poczatku filmu przelecialy wszystkie tak jak opisywal Voytec. Czy macie moze rozwiazanie tego problemu

#28 Fantazyoosh

Fantazyoosh
  • 209 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 stycznia 2010 - 20:12

Witam, Czy ktoś*mógłby podać pewną*receptę na polskie napisy w aktualnych wersjach PLEX-a? SRT (UTF-8) nie chcą*się*poprawnie wyświetlać na żadnym kodowaniu znaków, a zwykłe TXT (WINDOWS-1250; pobrane np. z napisy24.pl albo przez Qnapi) raz działają świetnie, a raz nie wyświetlają*się wcale. Czy ktoś*mógłby wyklarować, jakie napisy powinien dostać*PLEX i jakie kodowanie wybrać w ustawieniach programu? Zakładam, że ustawienia "Domyślne" to WINDOWS-1250.

#29 Maxavelli

Maxavelli
  • 1 040 postów

Napisano 09 lutego 2012 - 13:46

Pewnie ftpd zamknie temat, bo starszy niz pol roku, ale dla jednego malego pytania zwiazanego z Plexem chyba nie warto zasmiecac forum... Ma ktos agenta metadanych w jezyku polskim albo wie jak opisy i okladki polskie uzyskac?

#30 s3n5e

s3n5e
  • 2 postów

Napisano 11 sierpnia 2013 - 11:08

O.K już sobie poradziłem.


kummer może byś się z nami podzielił... :roll:

#31 tomekkos

tomekkos
  • 815 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 listopada 2013 - 22:34

Używałem Plexa ale nie podobał mi się- bardzo niewygodny Do streamingu iTunes albo plikow Flac najlepszy jest Songbird Zdjęcia też można streamować, nie wiem jak z filmami. Jego podstawowa zaleta to że można sterować playlistą - puszczanymi utworami- z poziomu Maca albo iPhone'a bez uzycia pilota od amplitunera Działa na OS X Mavericks

#32 Babaloo

Babaloo
  • 29 postów

Napisano 05 maja 2014 - 23:25

Hej, może ktoś się natknął na wersję tutoriala "for dummies" jak zainstalować Plex na ATV3? Ja się kotłuję w ustawieniach na routerze i podmianie plików w folderze plex. Ganiałem już kilak dni po YT za tym i mimo, że kleję angielski to beton jakiś się odzywa w mych poczynaniach. Mam zainstalowany Plex na MBP i skatalogowane pliki na TC z czego chcę uczynić NAS serwer, również do wglądu będąc daleko od domu Dzięki, pozdrawiam

#33 ZuzannaHourd

ZuzannaHourd
  • 1 postów
  • SkądPiła

Napisano 09 września 2014 - 10:20

no właśnie - jak obsługa różnego formatu napisów?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych