Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Do kompresji muzyki na Mp3???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 06 lipca 2006 - 09:33

Ale ten maczek to kozak jest ale brakuje mi troszki progrmow. Szukam na forum ale ciezko mi sie jest doszukac no wiec pytanie pada takie :) czego uzywac do kompresji z plyty na Mp3 i odwrotnie z Mp3 na audio A ;) najlepiej jakis taki ktory nagrywa przy okazji :) to by bylo dobre;) z gory dzieki

#2 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 06 lipca 2006 - 09:36

to wszystko robi iTunes ;) pozdrawiam

#3 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2006 - 09:42

Tylko pamiętaj żeby w Preferencjach > Advanced > Importing ustawić MP3 Encoder, bo domyślnie chyba jest AAC... (pewien nie jestem, ale sprawdzić można) :-)

#4 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 06 lipca 2006 - 10:04

mp3 jest formatem stratnym w stosunku do ,,audio", wystarczy porównać ich pojemności. Więc z ,,audio" do mp3 da się (kompresja), lecz dekompresji już nie dokonasz bo trochę nutek uleciało.

#5 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 06 lipca 2006 - 10:09

Juz mam kompresje ale jak nagrac przez itunes?? bo szukam i jakos nic nie moge sie przyzwyczaic i do tego angielski to juz calkiem. Hm a moze jest jakas nakladka na osxa?? po polskiemu

#6 glub

glub
  • 980 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2006 - 10:31

ucz się jazyków. pamietam windowsy 3.1 po anglikansku tylko...

#7 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2006 - 10:47

Juz mam kompresje ale jak nagrac przez itunes?? bo szukam i jakos nic nie moge sie przyzwyczaic i do tego angielski to juz calkiem. Hm a moze jest jakas nakladka na osxa?? po polskiemu

Ale co chcesz nagrać? Płytę audio zgrać na mp3? Wkładasz płytę, pokazuje się lista ścieżek, klikasz Import i już...

#8 iSylwek

iSylwek
  • 872 postów

Napisano 06 lipca 2006 - 12:00

jak chcesz nagrać płytkę(np. składankę) z tych utworów które wcześniej zgrałeś to albo: 1. robisz sobie playliste >file>new playlist< i przeciągasz na nią utwory które chcesz nagrać>potem klikasz raz na tą playlisyę i klikasz "burn" w prawym górnym rogu iTunes koło wyszukiwarki 2. zaznaczasz z [klawiszem jakbłko] te utwory które chcesz nagrać i potem kilkasz "burn" tylko wciśnij wcześniej czystą płytkę do napędu :) pozdrawiam

#9 Andrzej

Andrzej
  • 1 975 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2006 - 12:14

Tylko wcześniej musisz w preferencjach (Advanced > Burning) ustawić, czy chcesz nagrywać płytę audio, czy mp3 :-)

#10 PavelM

PavelM
  • 1 535 postów
  • SkądKraków

Napisano 06 lipca 2006 - 13:59

W Anglii i nie po angielsku...???

Tutorials:
http://www.apple.com...unes/index.html

#11 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 06 lipca 2006 - 16:38

No jakos tak wyszlo ze z angielskim slabo ale tragicznie tot tak nie ma ;) Chodzilo mi o Mp3 ale juz mi opislaiscie wszystko dzieki wielkie :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych