Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zamiast newsa..., pożegnanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

#26 Klimer

Klimer
  • 848 postów

Napisano 06 września 2008 - 23:00

Zgadzam się z tym również w 100%. Mi najbardziej chodzi o grupe Biznes, jak na początku ceny były normalne, i sprzedając kilka rzeczy w miesiącu bardzo chętnie je płaciłem, to teraz stanowczo przegieli, i poprostu wole sprzedać towar na allegro, gdzie dostanę trochę wyższą cene i zapłacić tam prowizję niż sprzedać go tutaj forumowiczą trochę taniej.


o k.... przeczytałem Twojego posta i myślę "co gościu pieprzy... przecież to chyba z 50zł za 3miechy", ale jak sprawdziłem i zobaczyłem 3 cyfrową sumę to mi szczęka opadła - szacunek dla ludzi "biznes", serio.


co do forum to widocznie została przekroczona granica między fun a biznes i już. powiedzmy że to jest alegoria tego co dzieje się z Apple :) też*już nie to co kiedyś - liczy się bardziej zysk.

sam osobiście nie doświadczyłem jeszcze niczego nieprzyjemnego, więc nie mogę złego słowa powiedzieć, ale nie jestem też tutaj jakąś postacią nawet w miarę rozpoznawaną, więc i może ten cień chroni :) - i mam nadzieję że nie posmakuję goryczki.

pozdrawiam
Klimer

#27 vjbeng

vjbeng
  • 768 postów
  • SkądBobry Podchalańskie

Napisano 06 września 2008 - 23:01

Racja, rzeczywiście nie zawsze forumowicze się ładnie zachowywali, pozdrowienia na nowej drodze, p.s. zyskałeś nowego czytelnika:D i odpowiadając na niektóre z postów, nie przesadzajcie z tą krytyką tego forum, jak tak bardzo wam nie pasuje to czemu je czytacie i czemu zajmujecie swój czas pisaniem postów... jak dla mnie to ścisła czołówka w polskich Apple-Blogach, jeśli nie najlepsze forum o tej tematyce, szkoda tylko, że dochodzi do niemiłych incydentów, o których potem tak się dowiadujemy.... ale nieporozumienia i różnego rodzaju inne kłopoty to konsekwencja rozmiaru tego, już dawno nie tylko forum a serwisu o Apple...

#28 majksee

majksee

    The Funny Man

  • 1 816 postów
  • SkądLublin

Napisano 06 września 2008 - 23:07

w sumie to chyba lepiej "pokłócić" się o kaskę niż o laskę ... ;)

#29 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 06 września 2008 - 23:35

Simborek - bardzo trafna uwaga ... jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase ... i nie koniecznie w gre musi wchodzic utrzymywanie servera ... Niekoniecznie zdanie w tej kwesti jednej osoby musi byc zdaniem reszty ... i czasami takie wlasnie sa skutki.


Sorki ale nie złapałem - ale serio. Wytłumacz mi to czytelniej proszę...

#30 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 06 września 2008 - 23:37

Wszystko fajnie. Można się wkurzyć na coś... ale... Na myapple.pl brakuje profesjonalistów. Co to niby jest? Pokłóciłem się z tonym, napiszę newsa?! Tak postępują profesjonaliści? Pisałem sobie newsy, a nagle rzucam focha. Rany, czy co niektórzy mają życie oprócz Internetu? Wrzućcie na luz.

#31 swistak

swistak
  • 235 postów

Napisano 06 września 2008 - 23:46

Hmm... Myślę, że powyższa wzmianka o profesjonalizmie jest trochę nie na miejscu w obliczu niewyjaśnionej sytuacji jeśli chodzi o prawa autorskie tekstów tłumaczonych z engadget/gizmodo i innych stron, które pojawiają się na myApple...

#32 sandman85

sandman85
  • 125 postów
  • SkądKatowice

Napisano 06 września 2008 - 23:47

Rany, czy co niektórzy mają życie oprócz Internetu? Wrzućcie na luz.


Dokładnie :D:P Wyjdźcie za firewalla - tam też jest świat... i to w dodatku nierenderowany! :D zdziwicie się w jakiej rozdzielczości tam są obiekty typu drzewo, budynek, niebo :P

ale jak ktoś wcześniej powiedział: jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o kasę

#33 db

db
  • 771 postów

Napisano 06 września 2008 - 23:51

O ja... a myślałem ,że ktoś umarł ; O

#34 dsy

dsy
  • 633 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 września 2008 - 00:26

Też będę czytał Twojego bloga. Tak czy inaczej jestem tutaj za krótko aby się wypowiadać w takich sprawach jak jest ten wątek. Dlatego, też mam nadzieję, że będzie wszystkim dobrze.

#35 ihow

ihow
  • 187 postów
  • SkądWarszawka

Napisano 07 września 2008 - 00:35

Dzieciaki :) Forum tworzymy my wszyscy, więc miejmy pretensje sami do siebie jeśli coś nam się nie podoba Skonczmy bredzic ze na forum ciezko znalezc pomoc to to ile tej pomocy znajdziemy zalezy tylko od nas samych! Jestem z MyApple praktycznie od samego początku, może nie wniosłem dużo ale też nie wymagam wiele. Jestem wdzięczny administracji za to że myapple to wielka skarbnica wiedzy a od jakiegos czasu rowniez wiadomosci ze swiata apple. To wszystko dostaję za darmo, w jednym miejscu i jestem wam za to wdzięczny. Do tego konkursy z coraz to ciekawszymi nagrodami (macbook, ipody) - to chyba jednak musi kosztowac. Kilka osób już to zauważyło - jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Proponuje wyjsc sobie na dwor, pobiegac, isc z psem na spacer, odetchnac swieżym powietrzem - generalnie dotlenić się :) Nie dodaję bloga foszastej panienki do rss ;)

#36 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 07 września 2008 - 01:46

Proszę wszystkich o zachowanie umiaru i nie obrażanie siebie nawzajem. Przemek był z nami pół roku i zrobił w tym czasie kawał dobrej roboty. Chciałbym mu w tym miejscu podziękować za jego wkład i pomoc przy tworzeniu strony głównej. Po ostatnich rozmowach w cztery oczy inaczej wyobrażałem sobie naszą współpracę ale niestety nie wyszło. MyApple to zespół ludzi, którzy muszą potrafić ze sobą współpracować i dochodzić do kompromisów. Tylko w ten sposób możemy podejmować decyzje, które będą dobre dla całej społeczności MyApple. Czasami jednak jest tak, że niektórzy nie potrafią dogadać się z innymi członkami administracji i kompromis jest po prostu niemożliwy - i nie ma tu winnych - ludzie do siebie nie pasują, nie potrafią się dogadać. Mimo naszych najszczerszych chęci, nie mogliśmy spełnić niektórych warunków postawionych przez Przemka co zaowocowało dzisiejszą dymisją. W związku z tym, iż niektórzy zapominają o zasadach panujących na forum nie pozostaje mi nic innego jak zamknąć wątek, Przemkowi życzyć powodzenia a wszystkich zainteresowanych zaprosić na blog Przemka.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych