Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[pytanie] Jaka kamera internetowa do Mac'a ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 13 czerwca 2005 - 10:26

Szukam kamerki internetowej dla Mac'a, co polecacie ? Zalezy mi tez na bezproblemowosci/kompatybilnosci z Mac'iem/wzgledniej dobrej jakosci przekazu. iSight wydaje mi sie troszke przeplacony, za duzo trzeba zaplacic za to "i..." przed nazwa! :wink: Szukam w ofercie Logitecha, i czekam na propozycje.

#2 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 13 czerwca 2005 - 15:09

BYl juz taki temat... zakladalem go :) Ja nie widze nic ciekawego :( tez szukam cos zebym mogl miec wideokonferencje z PCtowcami.

#3 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 13 czerwca 2005 - 17:55

Zakupilem Logitecha QuickCam PRO 4000, sterowniki dzialaja, obraz wzgledny, nawet dobry bym powiedzial, momentami mialem dosc swojej nieogolonej mordki (ach ten podglad :wink:).

Jednak aby taka kamera dzialala z iChatem potrzeba uzyc dodatkowego sterownika firmy Ecamm o nazwie iChatUSBCam, do pobrania >>> TUTAJ<<<. Przyjemnosc ta jest platna, kosztuje 9.95$, ale mozliwe jest pobranie wersji demo dzialajacej przez 7 dni.

Dodatkowo znalazlem jeszcze jedna stronke opisujaca jak korzystac zz kamerek USB w iChacie. >>> LINK DO WWW<<< (stronka jest w bardzo przystepnym jezyku holenderskim... :roll: ).

To na razie tylle z moich bojów ja vs. tandem kamerka USB + iChat...

P.S. Znacie jakies programy do video konferencji PC <=> Mac ???


[ Dodano: 2005-06-13, 18:55 ]
Jak tylko znajde czas to moze maly tescik tej kamerki zrobię... :twisted:

#4 tom_mac

tom_mac
  • 734 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 czerwca 2005 - 20:12

polecam iVisit

#5 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 13 czerwca 2005 - 20:19

Z pola boju - Yahoo Messenger tez dziala, ale troszke jest niestabilny, dobra wiecej niz troszke. Kamera + czat pisany, głosu nie ma. Plusy - -nie trzeba specjalnego softu i można gadać z ludźmi na PC (jeszcze nie testowane, ale chyba dziala). iVisit, sprawdze. :twisted:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych