Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z iMac G5


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 garag

garag
  • 4 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 czerwca 2005 - 10:32

Czy ktoś moźe miał podobny problem z iMaciem G5, w chwili włączenia go (zdarza się to czasami) komputer dwa razy pika poczym włącza się wiatrak, obraz pozostaje czarny i system nie startuje. Moźe system jest źle zainstalowany Dwa tygodnie temu nabyłem ten komputer i przeinstalowałem system. :?:

#2 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2005 - 10:37

Napewno nie jest to kwestia zle zainstalowanego systemu. Jak na moj gust to jakis problem z ukladem graficznym. Proponuje odwiedzic serwis poki nie jest za pozno. To uzywany czy nowy maczek ?

#3 garag

garag
  • 4 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 czerwca 2005 - 10:40

Nowy maczek kupiony w Cortlandzie.

#4 Grosik

Grosik
  • 484 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 12 czerwca 2005 - 10:46

Serwis... Jesli dokladales do niego RAM'u problem moze brac sie takze ze zlej kosci pamieci... Ale to wszystko domysly. Nie mam tego przed oczami :) Jesli to nowy kompki to serwis i to szybko.

#5 garag

garag
  • 4 postów
  • SkądŁódź

Napisano 12 czerwca 2005 - 12:41

Komputer ma 1 GB pamięci w tym dodatkowa kość 512 MB była montowana prze Cortland.

#6 agrzesko

agrzesko
  • 381 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 12 czerwca 2005 - 13:48

Moim zdaniem powinienes napisac moze do Cortlandu ?? :) ... ja napisalem kiedys i mi serwisant odpisal i mailowo rozwizalismy problem. no chyba ze mieszkasz gdzies blisko...u mnie stoi teraz iMac G4.. tez jakos dziwnie wlaczam go obraz czarny... kliknalem jeszcze raz "power" i tak jakby imac byl uspiony.. odrazu sie obudzil troche dziwne ;) ale to chyba nic powaznego :o




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych