Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GarageBandowe Jam Session!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#51 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 04 września 2008 - 12:57

ContactLost, spokojnie. Ja po prostu napisałem, że Jazzu zazwyczaj słuchają osoby z tak zwanej inteligencji, nie każdy czuje się*na siłach żeby wczuć się*w ten gatunek... Dodam też, że czasem zdarzają się wyjątki, więc kolego... Wyluzuj! jeżeli nie podobają Ci się Jazzowe akcenty śmiało możesz zmienić, im więcej plików GB będzie krążyło w tym temacie tym lepiej dla ogółu. Główny powód założenia tego wątku to dobra zabawa i niech tak pozostanie. Przybij piąteczkę Contact!

#52 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 września 2008 - 15:32

;) jak będzie czas to wrzuce jakiś projekcik jeszcze. Póki co walczę ze swoją uczelnią i nerwami ;)

#53 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 września 2008 - 15:56

To skoro ja podcinam korzenie to wy może przestaniecie ucinać wierzchołki drzew aby mogły się rozwijać dalej, hmmm??

Mnie miałeś na myśli tu?

#54 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 04 września 2008 - 19:50

Mnie miałeś na myśli tu?


Jędrek wystarczy, nie szukaj zaczepki.:rolleyes:

#55 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 września 2008 - 21:04

Jędrek wystarczy, nie szukaj zaczepki.:rolleyes:


nie szukam, ale nie lubię jak ktoś coś złego na mnie mówi, a na punkcie muzyki mam fioła, i po prostu chcę wiedzieć, czy to mnie objeżdża, żebym wiedział, cz mam się bronić ;)

#56 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 04 września 2008 - 21:12

nie szukam, ale nie lubię jak ktoś coś złego na mnie mówi, a na punkcie muzyki mam fioła, i po prostu chcę wiedzieć, czy to mnie objeżdża, żebym wiedział, cz mam się bronić ;)


Może spróbujmy w tym wątku maksymalnie wyluzować, niech nie będzie jak reszta forum. To nasza pracownia muzyczna, studio nagrań, tu trzeba flachę obalić, zioła zapalić i grać!!!

#57 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 września 2008 - 21:44

flachę obalić, zioła zapalić i grać!!!

Chyba za dużo napatrzyłeś się na mój awatar ;) Ale tak czy siak, jestem z tobą

#58 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 04 września 2008 - 21:59

tak jest. Trzeba nagrywac. Gadanie o muzyce jest jak granie o gadaniu...

#59 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 września 2008 - 22:18

Jędrek ja mogę z tobą dyskutować i ani mnie to ziębi ani grzeje, że ty masz jakeiś tam zdanie na temat muzyki, którą uważasz za jedyną i słuszną. Albo wnieś coś do wątku albo, łagodnie mówiąc, skończ pieprzyć :] Pozdrawiam.

#60 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 04 września 2008 - 22:50

Wypowiedz sie muzyka. Gadac o muzyce potrafi kazdy. Niniejszym, zapraszam do krytykowania moich produkcji MySpace.com - Trytonos - PL - Jazz / Ambient / Muzyka klasyczna - www.myspace.com/tritonos

#61 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 września 2008 - 05:58

Jędrek ja mogę z tobą dyskutować.

Do szczęscia mi to niepotrzebne ;)

którą uważasz za jedyną i słuszną.

Ja jedynie nie toleruję techniawy. ;)

skończ pieprzyć :]

Jak mi odpowiesz, czy mnie na myśli miałeś, gdy mówiłeś o ucnianiu wierzchołków drzew.


I twierdzicie, ze podcinam korzenie bo jazz to nie mój typ?


Nic takiego nie stwierdziłem / napisałem.

Pozdrawiam

#62 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 05 września 2008 - 09:42

Też nie lubię techno i nie podoba mi się jazz, bo zupełnie nie pasuje do mojego usposobienia. Powiedziałem sobie, że jazz jest do dupy i widocznie poruszyłem w twoim mózgu uśpinego robaka, który teraz zaczął się wiercić i nie może śieprieć tego, że ktoś krytykuje. Ucinanie korzeni było bardzo ogóle i ty tego akurat nie napisałeś ale jak przeczytasz całość wątku to się wszystkiego dowiesz :] A teraz coś dla nas nagraj ;) bo widocznie to co ja robię tobie się nie podoba.

#63 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 05 września 2008 - 19:10


A teraz coś dla nas nagraj ;) bo widocznie to co ja robię tobie się nie podoba.

Jak mam nagrać O_o? W/Na czym?

#64 Hazreth

Hazreth
  • 598 postów
  • SkądSkądinąd

Napisano 05 września 2008 - 19:43

Hm, ja bym się nie posuwał do stwierdzenia, że 'nie podoba mi się jazz'. Podobnie, jak w życiu nie powiedziałbym czegoś takiego o rocku, elektronice, hip-hopie... W zasadzie o żadnej muzyce. Bo gatunki to rzecz sztuczna, szufladki pomagają się mniej więcej zorientować co i jak, ale mogą być bardzo mylące. Kto nie wierzy, niech posłucha najpierw jakiegoś kawałka Milesa Davisa, potem Esbjorna Svenssona, a potem Jana Garbarka. I to wszystko jest klasyfikowane jako jazz. Więc dyskusję o lubieniu/nielubieniu i wyższości/niższości jednego gatunki albo innego można myślę skonczyć - i trochę bez sensu czynię, że się tu wypowiadam w tej kwestii jeszcze, ale ot, mam ochotę wygłosić jakieś, łojej, mądrości. I sam chętnie bym coś dograł, ale obawiam się, że mi umiejętności brakuje do zabawy z wami, bo bardzo mało gram z ludźmi, ze słuchu i tak dalej.

#65 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 08 września 2008 - 08:36

Jakby co umiesicmy efekt zabawy jako news na glownej wraz z nickami wszystkich tworcow :) Jesli oczyiwscie chcecie :)

#66 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 08 września 2008 - 23:54

zabawa nieskonczona, narazie jest bajzel, mila propozycja, damy znac jak dojdziemy do ladu Tony :)

#67 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 września 2008 - 11:07

No to byłoby fajne ;) Tym czasem wpadła mi prosta melodia do łba, z której można coś zrobić. Ta niby solówka to tylko tak mniej więcej, żeby coś było. Chodzi o to, żeby ktoś teraz wymyślił jakąś sekcję trzymającą tempo ;))))) A ja potem dogram to wszytko jeszcze raz, żeby nie było rozjadów za bardzo.

Chyba, że zrobić coś innego jeszcze ;)

http://vetoforum.pl/...ctlost.band.zip

No i nie bijmy się już ;)

#68 BocaDeMusica

BocaDeMusica
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 września 2008 - 11:54

Cześć. Taka mała propozycja, nie róbmy może kolejnego kawałka, poki nie uznamy że ten pierwszy już jest zakończony, przynajmniej na etapie dogrywania śladów. Bo potem zrobi się balagan jakich mało, ale to tylko propozycja. Pozdrawiam. A moze ktos śpiewa na tym forum ?:)))

#69 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 września 2008 - 12:16

Właśnie chciałem wyjść z propozycją, żeby napisać jeszcze jakiś tekst ;)

#70 neaf

neaf
  • 160 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 09 września 2008 - 13:03

Ja wychodzę z inicjatywą stwierdzenia, ze pierwszy kawałek to był eksperyment i zostawiamy go jak jest, by zrobić coś bardziej ułożonego. :)

#71 BocaDeMusica

BocaDeMusica
  • 210 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 września 2008 - 15:16

No nie chciałem tego proponować, bo dopiero dziś natknałem się na ten wątek. - a w pracy nie mam dostępu do takcih rzeczy by przesłuchać dzieło, ale propozycja powyższa jeżeli faktycznie nic ciekawego z tego nie wyszło jest warta rozpatrzenia. Zatem kto ma decydujacy tu głos? by zadecydować czy zamykamy czy tworzymy coś nowego.? pod tzw. News-a. :). -lol nie ma jak marchewka:).

#72 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 września 2008 - 16:15

Panowie, pierwszy kawałek uważam za skończony, będzie on wrzucony na stronę główną wraz z opisem działania naszej jam sesji. Także mam nadzieję, że więcej osób weźmie udział w zabawie.

#73 Daimon44

Daimon44
  • 20 postów

Napisano 19 października 2008 - 20:42

z checia by sie dolaczyl... ale najpierw poslucham czy z moim niskim poziomem sie do Was nadaje

#74 chris.zurada

chris.zurada
  • 3 977 postów
  • SkądTychy, Poland

Napisano 20 października 2008 - 13:02

Pisze sie na kolejny projekt :)

#75 turszmit

turszmit
  • 194 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 października 2008 - 13:18

Fajnie, fajnie. Tylko: miał być do odsłuchania pierwszy zrobiony kawałek i gdzie jest? Poza tym, może jakaś stronka ułatwiająca pobieranie i dodawanie kolejnych wersji?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych