Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

GarageBandowe Jam Session!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

#26 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 29 sierpnia 2008 - 22:46

mozna ciac, miksowac itp :) to tylko moj wklad ;)

#27 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 29 sierpnia 2008 - 23:08

http://19feelings.co...ession_neaf.zip

Tomasz, mało miejsca dałeś ;)


Niestety nie mogę otworzyć*pliku...

#28 neaf

neaf
  • 160 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 30 sierpnia 2008 - 00:22

Może teraz. :) Tylko po rozpakowaniu dodaj rozszerzenie .band . Sorki za kłopot.

#29 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 30 sierpnia 2008 - 10:13

Może teraz. :) Tylko po rozpakowaniu dodaj rozszerzenie .band . Sorki za kłopot.


Ok, działa, kto następny?

#30 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 30 sierpnia 2008 - 20:55

no ja juz przeciez na szybkosci dogralem, mieszajcie mieszajcie ;)

#31 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 września 2008 - 07:45

Hej, znowu wątek umiera!!!

#32 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 września 2008 - 08:54

Ja spróbuje dzisiaj bo mam wolne popołudnie... nawet jeszcze czasu odsłuchać nie miałem, co tam wykrzesaliście ;)

---- Dodano 01-09-2008 o godzinie 09:55 ----
piotr falba a ty dodałeś coś swojego do pliku? Bo jak tak to go udostępnij ;)

#33 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 września 2008 - 11:26

ja zacząłem! bas jest mój! :D

#34 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 02 września 2008 - 15:42

http://vetoforum.pl/...ctLost.band.zip

Dodana gitara. Nie postarałem się za bardzo i spaliłem przez to obiad jeszcze więc proszę mnie nie denerwować :P około 20MB.

#35 Harry Brown

Harry Brown
  • 373 postów
  • SkądKrakau

Napisano 02 września 2008 - 21:43

Ja w kwestyi formalnej. chciałem się podłączyć do sesji, ściągnąłem zipa, otwieram plik a tu GB wyświetla mi komunikat, że potrzebuję nowszej wersji aplikacji :( (mam GB 3.0.4). mam prośbę, czy można - jeśli to jakoś możliwe - uprzystępnić ten plik?

#36 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 września 2008 - 21:47

http://vetoforum.pl/...ctLost.band.zip

...i spaliłem przez to obiad jeszcze.

szkoda go... :(

#37 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 03 września 2008 - 00:07

"ja tu widze niezly burdel" ;) trzeba to teraz wszystko ulozyc w czasie, tak by powstala jakas sensowna konstrukcja bo jak na razie panuje zasada Dixielandu ;)

#38 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 września 2008 - 09:29

Nie wiem jak się za to zabrać, bo bym musiał gitarę nagrać w jakiś samplach, żeby było wygodnie to edytować, a aż tyle czasu to nie mam ;) Poza tym następny kawałek musi by bardziej rockowy bo jazz jest do dupy :D

#39 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 września 2008 - 15:11

Nie wiem jak się za to zabrać, bo bym musiał gitarę nagrać w jakiś samplach, żeby było wygodnie to edytować, a aż tyle czasu to nie mam ;) Poza tym następny kawałek musi by bardziej rockowy bo jazz jest do dupy :D


do dupy to jest techno i d'n'b

#40 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 września 2008 - 16:30

do dupy to jest techno i d'n'b


Popieram.

ContactLost:
Nie chcę nic mówić, ale jazz to muzyka dla inteligentnych, wrażliwych na sztukę ludzi.

#41 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 września 2008 - 16:48

Oczywiście, a o gustach się nie rozmawia. Jazz to muzyka jak każda inna i proszę mi tu nie filozofować. Nie ma gorszej ani lepszej, nie ma muzyki dla inteligentnych i mniej inteligentnych, ani dla bardziej czy mniej wrażliwych na sztukę. Mam nadzieję, że to co napisałeś to po prostu ironia. (u mnie, w poście powyżej, można zaobserwować pewną ikonkę kończącą słowa "...jest do dupy", która conieco sugeruje więc lepiej wyluzujcie)

#42 Harry Brown

Harry Brown
  • 373 postów
  • SkądKrakau

Napisano 03 września 2008 - 17:42

czy ktoś może uprzystępnić ten plik tak, by wszedł do GB 3.0.4? pliiiz

#43 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 03 września 2008 - 18:34

6,

gramy i nie kłócimy się.


#44 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 03 września 2008 - 19:22

Cholera to się rzeczywiście trochę rozjechało :/ Przed zapisem było dobrze... chyba niechcący zapisałęm gitarę w jakimś głupim formacie......... Niestety nie da się zapisać w zgodnoście ze starszą wersją ale jak chcesz to mogę zrobić ci mixdowna do mp3.

#45 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 03 września 2008 - 19:36

"jazz fajny jest" jak to bylo w Pink Freudach ;) Ja sie bede stawial jak ktos bedzie mowil "jazz jest do dupy".

#46 piotr falba

piotr falba
  • 866 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 września 2008 - 21:00

"jazz fajny jest" jak to bylo w Pink Freudach ;) Ja sie bede stawial jak ktos bedzie mowil "jazz jest do dupy".


Ja również, osoby lubiące rocka powinny posłuchać Marcusa Millera, czy Yellowjackets, wtedy docenią potęgę jazzu!!!

A co do pliku, nie da się zapisać do starszej wersji, jedyne wyjście to aktualizacja GB.

#47 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 04 września 2008 - 00:27

ja bym nawet zaryzykowal, ze rock poniekad wywodzi sie od jazzu. Jeden korzen upraszczajac, od swingu, potem np big beat, potem rock, i tu juz rock sie samodzielnie rozwija. Druga linia, blues -> jazz, blues -> rock. edit: a jesli sie nie myle, nie warto podcinac korzeni....

#48 JędrekMac

JędrekMac
  • 1 712 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 września 2008 - 06:09


Jazz to muzyka jak każda inna i proszę mi tu nie filozofować. Nie ma gorszej ani lepszej, nie ma muzyki dla inteligentnych i mniej inteligentnych, ani dla bardziej czy mniej wrażliwych na sztukę.

Osobiście uważam, że gust muzyczny bardzo dużo mówi o człowieku, czasami nawet po nim oceniam ludzi, po tym czego słuchają. I gwarantuję, że to się sprawdza.

#49 tomaszt81

tomaszt81
  • 553 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 04 września 2008 - 10:07

Osobiście uważam, że gust muzyczny bardzo dużo mówi o człowieku, czasami nawet po nim oceniam ludzi, po tym czego słuchają. I gwarantuję, że to się sprawdza.


Juz w starozytnej Grecji oceniano ludzi po tym czego sluchaja. Tez czesto tak robie.

Mysle, ze dalsza dyskusja w tym tonie nie ma sensu.

#50 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 04 września 2008 - 12:35

Historię muzyki znam bo jestem po szkole muzycznej. Słucham wszystkiego od klasyki przez blues po metal, może z wyjątkiem bezsensownych dyskotekowych łupanek.

I twierdzicie, ze podcinam korzenie bo jazz to nie mój typ? :) litości. Jazz wychodzi z bluesa, który zaczął się kreować jeszcze w okresie niewolnictwa w Ameryce, i częściowo z muzyki afrykańskiej i europejskiej. Powstanie roka z jazzu i bluesa było generalnie nieuniknione, bo po co chrzanic się z kontrabasem skoro można podłączyć gitarę do pieca i porobić na niej ciekawe rzeczy. I fascynacja nowymi brzmieniami zapoczątkowała rocka, potem metal, a międzyczasie pojawiły się zalążki muzyki eletroniczej i potem techno.
To skoro ja podcinam korzenie to wy może przestaniecie ucinać wierzchołki drzew aby mogły się rozwijać dalej, hmmm??

---- Dodano 04-09-2008 o godzinie 13:41 ----
Dogra ktoś coś jeszcze czy to olewamy i nagramy coś innego?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych