Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Chcesz kupić iPhone 2G, 3G, 3GS, 4, 4S i 5? Nie daj się oszukać! [przeczytaj!]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1329 odpowiedzi w tym temacie

#26 iTechniczna

iTechniczna
  • 9 postów

Napisano 16 stycznia 2012 - 21:31

iTechniczna chyba dalas sie oszukac poniewaz nie pierwszy rzut oka nie widze w iphonie na przedniej części czujnika zblizeniowego(czarna kreska nad sluchawka) a po drugie nigdy nie widzialem w iphonie czegos takiego ja MP3. Jezeli masz wersje ios 4.3.5 to powinno byc IPod a jezeli niby 5.0.1 to powinno byc muzyka i jeszcze jedna ikonka wideo i dziwi mnie fak ze polowe oprogramowania masz po polsku a polowe po angielsku. zrob zdjecie jak wejdziesz w ustawienia. Zauwazylem jeszcze jedno nie widzialem nigdy czegos takiego jak "ImageView" oraz AppStore poniewaz z tego co wiem App Store pisze sie odzielnie No i nie powinno byc takiego perfidnego napisy Iphone 4S



...To mnie nie pocieszyliście ;((( Dzięki wielkie wszystkim za wypowiedzi w tym temacie...jestem zdruzgotana ;( ale pocieszam się, że jak to się mówi: "darowanemu koniowi się nie zagląda...tam gdzie nie trzeba"... ;(((
Mam tylko nadzieję, że rzeczywiście mój darczyńca nie przepłacił ;( bo biedaczek niestety jest równie aTechniczny jak ja ;(((.
(jak tylko uda mi się coś od niego wyciągnąć dam Wam znak)

Pokażę jeszcze pare zdjęć (tak na wszelki wypadek....). Tu raz jeszcze menu (po powrocie do oryginalnego angielskiego). Nie wiem czemu nagle zamiast iPod pojawiło się to mp3, dopiero to zauważyłam
(wcześniej nawet po zmianie na polski język było iPhone..). Stało się tak chyba po wgraniu utworów mp3. (w angielskiej wersji również to App Store pisane jest oddzielnie).
No i z pamiecią też mam dziwne problemy -niby jak wchodzę w ustawienia pokazuje, że posiada kartę 64GB jednak nie ma do niej dostępu -pokazuje się tylko w ilu procentach jest zapełniona ;( Bałam się już, że może miał jakiegoś użytkownika przede mną, który ją z jakiegoś powodu zablokował.. (czy to możliwe??) A co dziwniejsze ostatnio pojawiła się ta dziwna pomarańczowa ikonka na belce przy zegarze -nie mam pojęcia co to jest -jest w kształcie karty z napisem "RM".

PS: a czy ktoś posiadający iP4s mógłby tu wrzucić pare zdjęć??? (nie wiem...może iPhone wychodzące na różne rynki Europy czy Ameryki posiadają jakieś różnice, np. design...wiem wiem...pewnie próbuje się pocieszać ;((((

#27 Michał Kubowicz

Michał Kubowicz

    MyApple Team


  • 2 022 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 stycznia 2012 - 21:33

Podróbka.

#28 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 stycznia 2012 - 21:44

potwierdzę tylko, żebyś miała pewność - to podróbka bez cienia wątpliwości

#29 szwaglu

szwaglu
  • 95 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 16 stycznia 2012 - 23:42

No 4S to to nie jest na pewno..

#30 czarekpl

czarekpl

  • 245 postów
  • SkądCiechanów, Poland

Napisano 17 stycznia 2012 - 08:37

Niestety ja tez Cie nie pociesze i musze przyznac rację kolegom ze to podrobka:(

#31 Pedro407

Pedro407
  • 597 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 stycznia 2012 - 12:13

A tak z ciekawości, co się dzieje jak wejdziesz w App Store?:)

#32 AdrianoSprinter

AdrianoSprinter
  • 1 121 postów
  • SkądŁódź

Napisano 17 stycznia 2012 - 12:38

A tak z ciekawości, co się dzieje jak wejdziesz w App Store?:)


Hehe, też jestem tego ciekaw :D

#33 iTechniczna

iTechniczna
  • 9 postów

Napisano 18 stycznia 2012 - 03:25

A tak z ciekawości, co się dzieje jak wejdziesz w App Store?:)


Wyświetla się szara strona z niebieskawym pasem u góry i napis "Loading..." (na środku ekranu) ...poza tym nic się nie dzieje ;( ale jak już gdzieś chyba pisałam nie mam ze swojej karty dostępu do internetu...od tego też się zaczęły wszelkie problemy i próba szukania pomocy: nie działający internet (dla wyjaśnienia: NIE, nie jestem przysłowiową "blondynką" ;) po prostu nie był mi wcześniej internet w komórce niezbędny ;) ) Myślałam też w pewnym momencie (jak do tego doszłam ;] hehe), że to przez to tylko te wszystkie problemy, gdyż nie działają w nim żadne aplikacje, do których internet jest niezbędny...począwszy od Safari oczywiście ;( ).
Szperając namiętnie nocami w internecie (próbując znależć rozwiązania na dręczące mnie dylematy) natknęłam się też po drodze na oświadczenie rzecznika operatora mojej sieci, który wyjaśnia, że operator ten "nie będzie wprowadzał do swoich ofert iPhona 4 gdyż sieć jakiej używa nie obsługuje sprzętu tej generacji, co więcej na dzień dzisiejszy obsługuje technologię 2G, może w przyszłości zwiększy do sprzętu 3-ciej Generacj -3G...."..
...i tu myślałam, że moje problemy własnie się skończyły i że to najwyrażniej o to tylko chodzi....ale jak widzę (i czytam) chyba jednak nieee...... ;(((
(myślała nawet aby skoczyć po weekendzie do jakiegoś salonu sieci, która obsługuje iPhone 4S i kupić nową kartę z uaktywnionym internetem...ale nie wiem już czy jest w tym jakiś sens....hehe, ja to jednak niepoprawną optymistką jestem...za wszelką cenę szukam jakiejś iskierki ;] heheh ;]

#34 reader

reader
  • 1 119 postów
  • Skąddokąd?

Napisano 18 stycznia 2012 - 06:14

Iskierka to może być jedynie w tym podrabianym telefonie Apple, która doprowadzi np. do małego "bum" baterii.

#35 czarekpl

czarekpl

  • 245 postów
  • SkądCiechanów, Poland

Napisano 18 stycznia 2012 - 08:30

Ja bym poszedl na twoim miejscu do tego kogoś kto kupił Ci ten prezent, i razem z nim bym powalczył o zwrot pieniędzy od oszusta który sprzedał mu ten telefon

#36 panjarekp

panjarekp
  • 89 postów
  • SkądPL Jelcz-Laskowice

Napisano 19 stycznia 2012 - 08:51

Ja kupiłem na Allegro od gościa, który odebrał telefon z Orange, a nie chciał go używać. Wyszło ponad 100 zł taniej niż w Apple Store. Chętnym na podobny zakup radzę sprawdzić komentarze sprzedającego.

#37 BartT-GSM

BartT-GSM
  • 272 postów
  • SkądOpole/Lubliniec

Napisano 19 stycznia 2012 - 14:35

Zamieszczam zdjecia swojego oryginalnego ip4s, tak aby każdy mial wglad jak wyglada.
iTechniczna przykro mi to mowic ale na 200% twoj telefon to podróbka.

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#38 mAsHER

mAsHER
  • 210 postów
  • SkądBytom

Napisano 21 stycznia 2012 - 11:54

a co myslicie o tym ??

troche niewyrazne zdjęcia

ImageShack Album - 8 images

potrzebuje szybkiej odpowiedzi :)

#39 usbuzzer

usbuzzer
  • 259 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 stycznia 2012 - 11:58

Czarny iPhone w pudełku po białym ;P? Wygląda podejrzanie.

#40 mAsHER

mAsHER
  • 210 postów
  • SkądBytom

Napisano 21 stycznia 2012 - 12:06

hmm no fakt nie zwróciłem na to uwagi nawet, to jest podobno iphone z amazon.com trochę dziwi mnie to ze na tylnej klapce jest napis iPhone a pod tym ramka i napisane 32GB , a w iphone 4S chyba nie ma opisane na obudowie pojemnosci ? chyba ze sie myle

#41 usbuzzer

usbuzzer
  • 259 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 21 stycznia 2012 - 12:12

Kilka postów wyżej masz odpowiedź: BarT-GSM zamieścił zdjęcie swojego iPhone'a i tam rzeczywiście próżno szukać pojemności ;). ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

#42 mAsHER

mAsHER
  • 210 postów
  • SkądBytom

Napisano 21 stycznia 2012 - 12:14

no wlasnie :/

#43 BartT-GSM

BartT-GSM
  • 272 postów
  • SkądOpole/Lubliniec

Napisano 21 stycznia 2012 - 20:15

Pudelko jest oryginalne , iPhone juz nie :)

#44 dameon

dameon
  • 1 353 postów
  • SkądLublin

Napisano 22 stycznia 2012 - 10:34

Podróba jak ta lala :D

#45 iTechniczna

iTechniczna
  • 9 postów

Napisano 23 stycznia 2012 - 15:33

Zamieszczam zdjecia swojego oryginalnego ip4s, tak aby każdy mial wglad jak wyglada.
iTechniczna przykro mi to mowic ale na 200% twoj telefon to podróbka.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/img1731ye.jpg/]Dołączona grafika[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/593/img1732h.jpg/]Dołączona grafika[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/265/img1733f.jpg/]Dołączona grafika[/URL]
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/img1734n.jpg/]Dołączona grafika[/URL]




DZIĘKI WIELKIE wszystkim zaangażawanym w ten temat i próbującym mi pomóc ;)
No cóż....mam nadzieję chociaż, że mój przykład w jakiś sposób pomoże innym użytkownikom w zakupie realnego wymarzonego iP (zwłaszcza z wtórnego rynku ;) ).
A mi ...cóż zostało się tylko cieszyć, ze mam niebrzydki telefon (hehe) z fajnym aparatem, kamerką no i naprawdę niezłym odtwarzaczem mp3 ;) hihi ;) i tyle...
Ale powiem Wam, że się nie zniechęciłam. Mimo, że nigdy nie miałam "ciśnienia" na posiadanie iPhone ;) to jednak przez tą całą historie z moim Ajłfonem ;] i niespanie całymi nocami grzebiąc w internecie i studiując odpowiedzi na dręczące mnie pytania troszkę mnie zaczęło intrygować rzeczywiste działanie iPhone....zatem...wróciłam właśnie z salonu gdzie zamówiłam na jutro (z wiarygodnego zródła :) ) nowego iP 4S 64GB....zobaczymy...o różnicach w działaniu na pewno Was kochani poinformuję :) a tym czasem jeszcze raz WSZYSTKIM BAAAAARDZO DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM :D

....i niech moja historia dla innych będzie przestrogą ;(

#46 Krzychowaty

Krzychowaty
  • 45 postów

Napisano 23 stycznia 2012 - 20:41

Diabeł tkwi w szczegółach... Ostatnio odnalazłem aukcję z iPhone 4s. Cena nie była zbyt wygórowana, nieznacznie niższa od rynkowej z tym że był jeden mankament. To był iPhone 4 i tak naprawdę gdyby nie dokładne zdjęcia to można by się pomylić. Aluminiowa ramka z iP 4s jest inaczej podzielona niż ta w 4. Należy zwrócić uwagę na jej górną część. No i dobrze jest też uważać na te w stylu "telefon nowy, otwierany tylko w celu sprawdzenia". Można tutaj natrafić właśnie na oryginalny kartonik, lecz telefon już nie...;)

#47 leesiuu

leesiuu
  • 30 postów
  • SkądTychy

Napisano 26 stycznia 2012 - 00:51

Chcę kupić iPhone'a 3GS z softem 4.3.2 i basebandem 05.16.02 po jb. Kupiony w Erze, więc nie powinien mieć simlocka. BB nie jest z iPada więc działa bez problemu. Na co jeszcze zwrócić uwagę poza wyglądem? Proszę o krótkie, rzeczowe odpowiedzi, nie linki do tematów. Z góry dziękuję za rzeczową pomoc! )) Edit: Wiem, że tak nie ładnie się zarejestrować i od razu wymagać czegoś, ale jak kupię telefonik to będę go poznawał i udzielał się coraz więcej Nie chcę być teoretykiem tylko praktykiem

#48 dragonssj4

dragonssj4
  • 14 postów

Napisano 01 lutego 2012 - 23:39

Witam może ktos rzucić okiem na tę aukcje [url=http://allegro.pl/iphone-4s-32gb-i2094494914.html]iphone 4s 32GB (2094494914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.[/url] i powiedzieć czy ten iphone jest oryginalny, mi się wydaje że tak, ale jeszcze nie mam iphone 4s i nie jestem pewny, zastanawia mnie 4 obrazek ( troche dziwny język część jest po polsku a reszta po angielsku).

#49 bartkodebkowski

bartkodebkowski
  • 120 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lutego 2012 - 00:08

Nie posiadam 4S, ale na moje oko to nieźle zrobiona podróba, na którą osoba nie znająca sprzętu bez problemu by się nabrała. Co przykuło moją uwagę: 1. pudełko inne niż kolor telefonu 2. niespójny język w menu na zdjęciu 4 (jak napisałeś) 3. totalnie inne menu: w oryginalnym iOS inaczej rozłożone i prezentowane są dane, przycisk cofnięcia nie mówi "Wstecz" ale "Ogólne" (co jest nazwą poprzedniego menu) 4. inna czcionka w górnej belce i przycisku (projektuję WWW i jestem na to uczulony) jak dla mnie fake. Zgłaszam aukcję do allegro nim ktoś się nabierze.

#50 usbuzzer

usbuzzer
  • 259 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 lutego 2012 - 00:34

Oczywiście, że podróba - zdradził się zdjęciem z menu ustawień. Sam telefon z wyglądu bardzo ciężki do odróżnienia, ale to menu to porażka ;p. To co zauważył bartkodebkowski + kilka innych szczególików pozwalają na zidentyfikowanie tego czegoś jako podróbkę iPhone'a ;).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych