Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Cicha podwyżka cen MacBook'ów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
102 odpowiedzi w tym temacie

#101 uaru

uaru
  • 256 postów
  • SkądWrocław, Haga, Sendai, Tokyo

Napisano 17 lipca 2007 - 23:10

trochę stary wątek, więc może niepotrzebnie piszę. obecnie jestem w holandii, jakoś pod koniec maja, czy początku czerwca ceny macbooków w apple.nl zmalały przeciętnie o 50 euro, i się od tej pory nie podniosły. co więcej, owa obniżka była połączona ze zmianą modeli na ciut nowsze, tak więc ucieszyli się wszyscy oprócz tych, co sprzęt juź kupili. ceny w lokalnych sklepach najczęściej są dokładną kopią z apple.nl, ale lokalne sklepy często mają dodatkowe promocje. np. jak w marcu kupowałem macbooka, dostałem w prezencie drukarkę - w tym czasie nie było takiej ani podobnej promocji w centrali. aha, powyźej 100euro apple .nl wysyła bez dodatkowych opłat. modele z przed upgradu można było za to w innych sklepach internetowych kupić całkiem tanio, rekordowa cena jaką widziałem, to 999euro za model 2.0Ghz ze starszej serii, MBPro ze starszej serii za 1300euro. problemów w kupnem chyba nie ma, dziś byłem w mediamarkcie, dalej pośrodku sklepu mają zgrabną piramidkę zbudowaną z macbooków i mini, choć nieco mniejszą niż w marcu, gdy byłem tam poprzednio. ale nie sprawdzałem, jakie modele i po jakiej cenie. z ipodami jest podobnie - teniej moźna kupić gdzie indziej. ceny w apple.nl są podobne jak w polsce - jednak apple.nl wysyła bez dopłat, bez dopłat także moźna sobie na ipodzie wygrawerować dwie linijki tekstu. a największa dla mnie zagadka, dlaczego w sadzie na QuickTime Pro trzeba czekać 14dni, a w apple.nl dostaje sie go od ręki? przecieź nie jest to pudełkowy program... to tyle bezpośrednich obserwacji. wniosków wyciągać mi się nie chce.

#102 lukas_gab

lukas_gab
  • 828 postów

Napisano 17 lipca 2007 - 23:52

Ale z ciebie archeolog ;p Też nie lubisz spać ? Hm .... za dużo to do wątku nie wniosłeś , ale rzeczywiście - niezłe to tam macie promocje . U nas w MM jest tylko 1 brudny MB i 2 MBP Glossy i Mat i to stare modele i MBP wciąż po 8k ;p W drugim MM trochę ostatnio dowieźli sprzętu , ale cen zabójcze ... A dlaczego trzeba czekać ? Bo to Polska ;p Ja się przyzwyczaiłem , jednak nie mam zamiaru mieszkac tutaj całe życie ;p

#103 Ruczaj

Ruczaj
  • 3 528 postów
  • SkądPoznan

Napisano 18 lipca 2007 - 18:26

No a w Gravisie jest juz promocja na Leoparda...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych