Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kopiowanie kontaktów z iPhone na kompa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

#26 brak

brak
  • 6 postów

Napisano 25 listopada 2008 - 19:34

super ale co jak ktos nie ma katalogu AddressBook ?? wchodzac przez WinSCP jak i iPhoneBrowser ?? w katalogu Library mam: Lockdown i Preferences .... kontakty czekaja na dysku a w telefoni ich brak ... ;( co robic ?

#27 dziunekk

dziunekk
  • 113 postów
  • SkądPodhale

Napisano 25 listopada 2008 - 23:44

W Total Commanderze jest opcja: POLECENIA - SZUKAJ. Tam wpisujesz nazwę pliku (AddressBook.sqlitedb) oczywiście bez nawiasów i program sam wyszuka Ci gdzie masz ten plik. Jeżeli nie znajdzie to najprawdopodobniej nie masz zainstalowanego Open SSH lub masz coś nie tak z dostepem do plików iphona. Jeżeli znajdzie ten plik to od razu bedziesz miał oba pliki bo one są zawsze razem w tym samym katalogu

#28 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 26 listopada 2008 - 00:12

super ale co jak ktos nie ma katalogu AddressBook ?? wchodzac przez WinSCP jak i iPhoneBrowser ?? w katalogu Library mam: Lockdown i Preferences .... kontakty czekaja na dysku a w telefoni ich brak ... ;(


przez WinSCP logujesz sie jako uzytkownik 'root' i otwiera Ci sie katalog domowy tego uzytkownika czyli /var/root - adresbook jest w katalogu uzytkownika 'mobile' czyli /var/mobile/Library


pzdrw
//T

#29 majkool

majkool
  • 4 385 postów
  • SkądPolice

Napisano 26 listopada 2008 - 00:41

Ja polecam program DiskAid...

Stabilny nie wykracza się jak w przypadku iPhoneBrowser'a...

Wystarczy znać tą ścieżkę, co podała reszta...

Pozdr. ")

#30 wojteksid

wojteksid
  • 33 postów

Napisano 23 grudnia 2008 - 18:20

Witam, odświeżam trochę temat ponieważ nie mogę sobie poradzić z kontaktami. Moje pytanie jest następujące: Jak przenieść kontakty z iPhone do outlook'a? Ponieważ przepisywanie z iPhone na komputer to chyba nie najlepsze rozwiązanie. Chciał bym po prostu zsynchronizować wszystkie kontakty z telefonu na komputer a potem z komputera zsynchronizować z mobileMe, ale nie wiem jak ściągnąć kontakty z telefonu tak by były w outlooku. Pozdrawiam!

#31 durdek

durdek
  • 3 postów

Napisano 14 stycznia 2009 - 20:09

skopiowalem kontakty do outlooka, ale jak dodam nowe i daje synchronizuj to iphone ich nie wczytuje? ktos spotkal sie z czyms takim? cos jest nie tak czy po prostu nie zauwazylem jakiejs opcji? z gory dziekuje za pomoc

#32 MxK

MxK
  • 335 postów
  • SkądBaltic Coast

Napisano 12 października 2009 - 18:05

A nie prościej użyć programu iDrive Lite? :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych