Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Black Interface + black klawiatura = duży problem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 m@rg

m@rg
  • 1 postów

Napisano 07 sierpnia 2008 - 19:52

Witajcie, Buszując po repozytorium, znalazłem 'black interface + czarna klawiatura' i postanowilem to zainstalowac, problem w tym, że gdy wyłączylem, a nast. wlączylem iphone informacja 'karta sim zablokowana' zostala przeniesiona pionowo, nie moge nacisnac na guzik 'odblokuj', bo jest calkiem na dole i w ogole go nie widac. Proszę o pomoc, jestem na urlopie i czuję się dosłownie jak 'bez ręki', aktualnie piszę z kawiarenki... Czy jest mozliwosc usuniecia tego problemu za pomoca Total Commander? Jezeli tak, to w jakim katalogu sie on znajoduje? Nie chcę odrazu \formatowac\ iPhone, bo będzie to spory ból dla mnie. Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie. (:

#2 mrowciakh

mrowciakh
  • 21 postów
  • SkądKraków

Napisano 07 sierpnia 2008 - 20:30

mialem ten sam problem co Ty po zainstalowaniu black interface + black klawiatury. po zrestartowaniu mialem pionowy napis: karta sim zablokowana - karty nie darady bylo tak czy siak odblokowac. Nie chodzilo settings i wiele innych programow. probowalem kilku rzeczy zeby zlikwidowac problem i stanelo na przywracaniu ustawien i wszystko poszlo w piach..

#3 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 sierpnia 2008 - 20:36

Trzeba ręcznie wgrać Black Interface i czarną klawiaturę, tudzież oryginalne pliki.


Skorzystajcie z WinSCP, Total Commander - jak kto woli. Instrukcje są w dziale iPhone - Tutoriale. Archiwum posiada takie drzewo katalogów jak iPhone - porównaj, a będziesz wiedział gdzie wkleić.

Powodzenia.

#4 Nightdream

Nightdream
  • 34 postów
  • Skądokolice Wrocławia

Napisano 25 sierpnia 2008 - 05:47

Witam. Jako, ze jestem laikiem w tematach zwiazanych z IPhonem, prosze: wyjasnijcie mi krok po kroku jak wrocic do ustawien, bo zablokowalem sobie tymi black interfejsami karte. Pomóżcie... Uzywam oczywiscie Mac os'a i od rana walcze z balaganem w telefonie...

#5 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2008 - 10:44

Zakładam, że masz soft 1.1.x. Rozwiązanie Twojego problemu jest w poście wyżej.

#6 Nightdream

Nightdream
  • 34 postów
  • Skądokolice Wrocławia

Napisano 25 sierpnia 2008 - 11:02

Tak, mam soft 1.1.4. Nie wiem tylko skad mam sciagnac Total Commandera dla mac,a jesli w takiej wersji istnieje.

#7 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2008 - 11:10

Dla Mac OS jest Cyberduck. Wszystko masz w dziale Tutriale - zajrzyj tam! :mad:

#8 Nightdream

Nightdream
  • 34 postów
  • Skądokolice Wrocławia

Napisano 25 sierpnia 2008 - 12:42

No niestety...nie udalo mi sie - nie wiem jak ustawic cyberduck, zeby bylo widac iphona i nawet jesli mi sie jakos to uda, to i tak nie wiem gdzie te pliki wrzucic. A w tutorialach jest duuuzo, ale nie to. Independance nie widzi tel...Chyba czeka mnie wizyta w serwisie.

#9 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 sierpnia 2008 - 12:44

Skoro już wszedłeś, to teraz z górki. Drzewo katalogów w moich paczkach jest takie jak na iPhone - jeśli u mnie plik znajduje się w System/Library/Frameworks/... to na iPhone też. Powodzenia.

#10 Nightdream

Nightdream
  • 34 postów
  • Skądokolice Wrocławia

Napisano 25 sierpnia 2008 - 13:09

Ale cyberduck nie widzi iphona. Jesli polączenie ma byc przez wifi to klapa, bo fon jest zablokowany i go nie wlacze:(

---- Dodano 25-08-2008 o godzinie 14:39 ----
Pomocy...gdzie mam wkleic te rozpakowane pliki? Jak znalezc te wadliwe?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych