Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki "pobieracz"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pmG4

pmG4
  • 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 11 czerwca 2006 - 13:51

Moje kr?tkie pytanko brzmi: Jaki jest najlepszy klient sieci eDonkey na Mac OS 9? Z g?ry thanx za odpowiedzi.

#2 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 11 czerwca 2006 - 14:11

[url]http://www.myapple.pl/search.php[/url]

#3 Banano

Banano
  • 354 postów
  • SkądPoznań

Napisano 11 czerwca 2006 - 15:09

Chyba nie ma czegoś takiego. Pamiętam że sam szukałem, i nie znalazłem.

Jest za to iSwipe który obsługuję parę protokołów, i chodzi pod osx i os9.

Jakby cię interesowały inne sieci p2p to może TUTAJ znajdziesz jakiś program pod MacOS9.

#4 Shime

Shime
  • 668 postów
  • SkądAngli :(

Napisano 04 lipca 2006 - 21:48

A ja mam takie moze dziwne pytanie ale nie wiem jak zainstalowac iSwipe sciagnelem pliki o rozszerzeniu .sit no i osx ce jakis program zeby go otworzys tylko jaki nie mam pojecia prosilbym o odpowiec i z gory dziekuje. I jeszcze jedno czy to jest dobry programik do sciagania muzy. Do torrentow mam Transmission ale nie jestem zabardzo zadowolony z tego programu mam lacze 8M a ciagnie pliki strasznie wolno nie wiem czemu na acerze mam BitComet chodzi jak burza a tu lipa moze macie jakis pomysl co moze byc albo jakis programik dobry pozdrawiam.....

#5 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 11 listopada 2006 - 19:44

A ja mam takie moze dziwne pytanie ale nie wiem jak zainstalowac iSwipe sciagnelem pliki o rozszerzeniu .sit no i osx ce jakis program zeby go otworzys tylko jaki nie mam pojecia prosilbym o odpowiec i z gory dziekuje.

Dla formalności dodam, że uzyskałeś odpowiedź w innym wątku

#6 grzesiek

grzesiek
  • 128 postów
  • Skądlublin

Napisano 19 grudnia 2006 - 11:38

A ja skolei pobralem iswipe dla mac os x i mac os 9.x i jak juz rozpakowalem, wlaczylem pojawila mi sie tabela wybralem agree i omp mi sie wiesza... pobralem wersje na 8.x to jak cos zaczne szukac czy wogole cos zrobie w programie to mi sie wylacza. Co mam z tym zrobic??




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych