Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Odblokowany iPhone 3G 8GB za 599 zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
433 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rogi_

Rogi_
  • 327 postów

Napisano 20 lipca 2008 - 13:36

Ktoś tu chyba fantazjuje. :P

Nowy iPhone 3G 8GB z USA ODBLOKOWANY!!! (403873932) - Aukcje internetowe Allegro

#2 wannabemc

wannabemc
  • 203 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 lipca 2008 - 13:40

kurwdę... to chyba nie może być prawda... bo jesli to nie fejk to bede mial iphone'a...

#3 Darrarski

Darrarski
  • 469 postów
  • SkądWarszawa / Piastów

Napisano 20 lipca 2008 - 13:47

Kupiłem i każdemu kto zastanawia się nad iPhone 3G też radzę, najwyżej posypie się morze negatywów :-) Poza tym na aukcji jest napisane że w zestawie jest stacja dokująca, której w oryginalnym pudełku od iPhone 3G nie ma z tego co wiem. W każdym razie zaraz wyślę maila temu użytkownikowi że interesuje mnie tylko i wyłącznie odbiór osobisty i będę czekał na kontakt.

#4 Rogi_

Rogi_
  • 327 postów

Napisano 20 lipca 2008 - 13:47

To raczej fizycznie niemożiliwe, bo daję głowę, że sprzedał by wszystko do jutra za tysiaka od sztuki, gdyby naprawdę je miał, a nie ma.

#5 Darrarski

Darrarski
  • 469 postów
  • SkądWarszawa / Piastów

Napisano 20 lipca 2008 - 13:58

To raczej fizycznie niemożiliwe, bo daję głowę, że sprzedał by wszystko do jutra za tysiaka od sztuki, gdyby naprawdę je miał, a nie ma.


Pozwól że się powtórzę, kliknąć każdy może,

najwyżej posypie się morze negatywów :-)


Sam się zastanawiam jaki jest sens wystawiania takiej aukcji, jeśli nie jest ona prawdziwa. Gość podaje swoje dane, adres, oferuję możliwość odbioru osobistego, nawet telefon podał, ale jest zajęty :-) Zobaczymy co z tego wyjdzie, specjalnie nie zależy mi na tym żeby kupić 3G już teraz, ale i tak miałem zamiar go zakupić w bliższej przyszłości i zamierzałem przeznaczyć na to więcej pieniędzy.

#6 kamil.wojcik

kamil.wojcik
  • 153 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2008 - 13:59

Dziwne, bo człowiek i aukcja rzeczywiście wyglądają wiarygodnie. A swoją drogą, jak on to przewiózł do Polski?

#7 Darrarski

Darrarski
  • 469 postów
  • SkądWarszawa / Piastów

Napisano 20 lipca 2008 - 14:02

A swoją drogą, jak on to przewiózł do Polski?


Przemytnicy użyli łodzi podwodnej, by przerzucić narkotyki - Wiadomości24 :-D

#8 wannabemc

wannabemc
  • 203 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 lipca 2008 - 14:02

a poza tym udostepnił płatnosci allegro. to może zwiekszyc w jakims stopniu jego wiarygodność kliknąłem... czekam na rozwój sytuacji.

#9 piopawlu

piopawlu
  • 196 postów
  • SkądStockholm, SE

Napisano 20 lipca 2008 - 14:06

Chyba zaryzykuje.. najwyzej sie skonczy w sądzie jak założymy pozew zbiorowy ;p

#10 kamil.wojcik

kamil.wojcik
  • 153 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 lipca 2008 - 14:08

A co z gwarancją takiego urządzenia? Jaką mamy pewność, że telefony nie wysypią się za kilka dni?

#11 joasia

joasia
  • 130 postów
  • SkądKrakow, Poland

Napisano 20 lipca 2008 - 14:13

Tez sie zastanawiam czy nie zamowc, ale trudno mi uwierzyc, ze nie ma tu jakiegos haczyka. Czy ktos umowil sie z gosciem na odbior osobisty i platnosc przy odbiorze?

#12 weiss

weiss
  • 299 postów
  • SkądSkarszewy

Napisano 20 lipca 2008 - 14:13

Dziwne, bo człowiek i aukcja rzeczywiście wyglądają wiarygodnie.

Zastanawiajacy jest fakt, ze nie ma ani jednego sprzedanego przedmiotu poprzez Allegro (poza tymi iphonami).

Wszystkie opinie od sprzedajacych.

A przeciez w naglowku jest napisane:

Na chwilę obecną możemy sie poszczycić sporą rzeszą zadowolonych klientów. Nie ukrywamy iż dołożymy wszelkich starań, aby prowadzić serwis o najwyższym standardzie.

Zajmujemy się sprzedażą telefonów komórkowych za pośrednictwem internetu.

Naszym celem jest stworzenie środowiska e-sprzedaży w którym poczują się Państwo bezpiecznie.
Posiadamy spore doświadczenie handlowe w Internecie. Kładziemy duży nacisk na obsługę klienta, dlatego każda transakcja jest zapinana na ostatni guzik.
Dzięki Państwu doświadczenia przybywa nam z dnia na dzień.



#13 piopawlu

piopawlu
  • 196 postów
  • SkądStockholm, SE

Napisano 20 lipca 2008 - 14:14

Przy płatności allegro jest zdaje się opcja ESCROW, cena wtedy jest o kilka % wyższa, ale nie pamiętam czy zawsze jest taka opcja, czy tylko jak sprzedający to ustawi.

#14 Rogi_

Rogi_
  • 327 postów

Napisano 20 lipca 2008 - 14:15

Tez sie zastanawiam czy nie zamowc, ale trudno mi uwierzyc, ze nie ma tu jakiegos haczyka. Czy ktos umowil sie z gosciem na odbior osobisty i platnosc przy odbiorze?


Z tego co wiem to koleś czeka dopiero na dostawę.

#15 wannabemc

wannabemc
  • 203 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 lipca 2008 - 14:16

weiss: niekoniecznie musiał sprzedawać za pomocą allegro, ale to są tylko moje domysły. też zauważyłem brak komentarzy do kupujacych. coż pewnie w moim przypadku próbuje go "wybielić" bo chcę że by był wiarygodny,a aukcja uczciaw

#16 piopawlu

piopawlu
  • 196 postów
  • SkądStockholm, SE

Napisano 20 lipca 2008 - 14:17

Przy takiej cenie to mi się opłaca pojechać do WAW tylko po to, żeby odebrać te telefony.. więc skoro jest odbiór osobisty, to może warto zaryzykować?

#17 Szejker

Szejker
  • 214 postów
  • SkądKraków / Cieszyn

Napisano 20 lipca 2008 - 14:18

Można by dla pewności zrobić tak, iż użytkownicy myapple, którzy zaryzykują, umówią się i pojadą tam razem, na wypadek czekających na miejscu 3 dresiarzy ;)

#18 wannabemc

wannabemc
  • 203 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 lipca 2008 - 14:19

z krakowa to bym jeechaał i jeeeeeeechał, ale też rozważałem odbiór osobisty :D edit: jego ostatnia wygranan aukcja to zakup profesjonalnego layoutu do aukcji. :D za 139 zł. NIe wiem co mam o tym myśleć

#19 piopawlu

piopawlu
  • 196 postów
  • SkądStockholm, SE

Napisano 20 lipca 2008 - 14:21

z krakowa to bym jeechaał i jeeeeeeechał, ale też rozważałem odbiór osobisty :D

Bez przesady znowu, tak daleko nie jest :-) Okolica nie wygląda zachęcająco MAPKA ZUMI

Na korzyść przemawia w zasadzie tylko cena... zdjęcie telefonu nie pokazuje 3G, pudełka też nie są od 3G, w 3G nie ma docka.. coraz mniej mi się to podoba. I do tego nie wysyła za pobraniem, więc jedyne co pozostaje to odbiór osobisty tak na prawdę.

#20 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 20 lipca 2008 - 14:24

hehe, ale zarobek niezły, jeżeli kupił rzeczywiście po $199 i doliczy za to ok 50 zł za wysyłkę, czyli ma ok 150zł marży od sztuki co daje 45.000 zł do kieszeni :P

#21 wannabemc

wannabemc
  • 203 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 lipca 2008 - 14:25

Bez przesady znowu, tak daleko nie jest :-) Okolica nie wygląda zachęcająco MAPKA ZUMI


warszawa nigdy nie była piękna :D z resztą jak i każde miasto ma swoje "plusy" i "minusy"

#22 weiss

weiss
  • 299 postów
  • SkądSkarszewy

Napisano 20 lipca 2008 - 14:26

weiss: niekoniecznie musiał sprzedawać za pomocą allegro, ale to są tylko moje domysły. też zauważyłem brak komentarzy do kupujacych. coż pewnie w moim przypadku próbuje go "wybielić" bo chcę że by był wiarygodny,a aukcja uczciaw


Calkiem mozliwe, ja juz tak mam, ze zastanawiaja mnie takie niułansiki :)

Niestety nie mozemy w tego typu transakcjach mierzyć swoją miarą
(Ja jestem uczciwy to on na 100 % tez )
Warto sprawdzic delikwenta na wszystkie sposoby.

#23 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 20 lipca 2008 - 14:28

jak by ktoś miał numer telefonu do tego sprzedawcy i mi by go podał na PW to mógłbym tam zaraz podjechać i oblukac co i jak.

#24 Szejker

Szejker
  • 214 postów
  • SkądKraków / Cieszyn

Napisano 20 lipca 2008 - 14:30

O ile się nie mylę Darrarski ma jego numer

#25 joasia

joasia
  • 130 postów
  • SkądKrakow, Poland

Napisano 20 lipca 2008 - 14:32

Calkiem mozliwe, ja juz tak mam, ze zastanawiaja mnie takie niułansiki :)

Niestety nie mozemy w tego typu transakcjach mierzyć swoją miarą
(Ja jestem uczciwy to on na 100 % tez )
Warto sprawdzic delikwenta na wszystkie sposoby.


Dokladnie tak, lepiej sprawdzic co i jak, bo wyglada to jakos bardzo rozowo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych