Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Trojany i wirusy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#26 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 28 czerwca 2006 - 11:07

Co ciekawe, mój terminal w osx zajmuje obecnie 3/4 ekranu, co oznacza że z tego pięknego GUI korzystam już trochę rzadziej.

Nadal pozostaje "Menu bar" "Dock" i obramowanie tego terminala.
Czyli Twój Terminal zasłania tapetę i być może kilka ikon na Desktopie.
;)

#27 detektor

detektor
  • 63 postów
  • SkądLondon

Napisano 28 czerwca 2006 - 12:53

Przepraszam ze zabiore glos ale ja z os 9.1 mialem tylko problemy ciagle zwisy krasze aplikacji ja wiem ze to kwestia konfiguracji ale badz co badz nie wspominam najlepiej. Natomiast Os X jest cudowny, stabilny i bardzo szybki na moim Powermac G4 350 z uspienia wstaje w ciagu 4s to jest poprostu niesamowity system. Jestem bardzo szczesliwy ze posiadam OsX Dziekuje za uwage

#28 menelek

menelek
  • 1 210 postów
  • Skądolsztyn

Napisano 29 czerwca 2006 - 10:13

u mnie najczęstszym problemem z 9 była od zawsze zewnętrzna stacja dyskietek tzw. super disk. Podczas przyłączania i odłączania komputer przestawał reagować na cokolwiek. Symulacja docka ixowego też się z czymś pocięła, więc usunąłem. Również web browser icab wymusza czasem restart, więc używam mozilli. Jest co najmniej kilkanaście innych sposobów aby zawiesić 9 i zdążyłem wiele z nich poznać:( Zaletą jednak 9 jest fakt, że właściwie zawiesza się ona zawsze w tych samych momentach, czyli można mówić o bardzo dużej przewidywalności. Poza tym, komunikaty które wyświetla w razie jakichś problemów są czytelne i raczej dobrze obrazują co się stało (windows niestety najczęściej podaje komunikaty nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym systemu...)

#29 _sys

_sys
  • 2 046 postów
  • SkądB-stok i okolice

Napisano 29 czerwca 2006 - 10:25

OT totalny, ale u mnie OS 9 się wywalał tylko jak miałem pełno kości RAM rożnych producentów, prędkości i wielkości. To było jeszcze w czasach, gdy miałem PM 8100/7500/8500. OSy klasyczne znam doskonale, praktycznie przegrzebałem w nich wszystko i muszę powiedzieć, że to są doskonałe systemy.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych