Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iPod touch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Geforce666

Geforce666
  • 19 postów
  • SkądKnurów

Napisano 02 lipca 2008 - 12:51

Witam, jestem nowym uzytkownikiem i nigdy nie mialem produktow apple ;) Jednak mam zamiar kupic ipoda touch 8gb ze wzgledu na pamiec i duzy dotykowy ekran. Problemem jest jego cena w Polsce, znalazlem kilka ofert na allegro [url=http://www.allegro.pl/item390946153_nowy_apple_ipod_touch_8_gb_.html]NOWY Apple iPod Touch 8 GB !!! (390946153) - Aukcje internetowe Allegro[/url] lub [url=http://www.allegro.pl/item391746614_mega_okazja_ipod_touch_16_gb_najtaniej_na_rynku_.html]MEGA OKAZJA! IPOD TOUCH 16 GB NAJTANIEJ NA RYNKU! (391746614) - Aukcje internetowe Allegro[/url] najtaniej wychodza. Jednak nie wiem czy ufac takim niskim cenom. Pod koniec lipca jade na wycieczke do Wiednia, moze tam kupic ipoda? A moze znacie sklepy/osoby ktore sa zaufane i maja tanie- NOWE ipody touch.

P.S Nie orientujecie sie czy jakas organizacja zajmuje sie sciaganiem produktow apple z USA?
Pozdrawiam:D

#2 gizmo3800

gizmo3800
  • 1 906 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2008 - 12:55

jezeli kupujesz na allegro to tylka i wylacznie odbior osobisty i radzilbym ci po prostu isc do ispot i przyjrzec sie temu ipodowu, na allegro czasami zdarzxaja sie egzemparze typu "jak iphone" zatem znajomosc chocby wizualne togo sprzetu ci pomoze (slyszalem nawet o sprzetach do ktorych dodaja rysik :) ) a co do kupna w usa, to nie ma problemu jest tu kilka osob ktore trudnia sie takim sciaganiem, wejdz w dzial gielda ktos na pewno chetnie ci go sciagnie, i wyjdzie duzo tanie, patrz na ceny na apple.com

#3 Geforce666

Geforce666
  • 19 postów
  • SkądKnurów

Napisano 02 lipca 2008 - 14:55

Ja juz bawilem sie nim w ispocie i kolega ma wiec jako tako go znam. Doradz czy duza jest roznica z jakoscia dzwieku w porownaniu do mp3 w telefonie?

#4 c3h6

c3h6
  • 147 postów

Napisano 02 lipca 2008 - 16:41

Ja juz bawilem sie nim w ispocie i kolega ma wiec jako tako go znam. Doradz czy duza jest roznica z jakoscia dzwieku w porownaniu do mp3 w telefonie?


hymmm....dla mnie odtwarzacz Mp3 to jednak np. iPod a nie telefon :)

#5 Geforce666

Geforce666
  • 19 postów
  • SkądKnurów

Napisano 02 lipca 2008 - 18:46

mhm a w porownaniu ze zwykla mp3 np z samsunga to lepsza jest jakosc dzwieku?
2 pytanie: czy jest mozliwosc ogladania formatu AVI na ipodzie?

---- Dodano 02-07-2008 o godzinie 19:04 ----
aa i najwazniejsza rzecz! Nie mam w domu wifi, czy to nie przeszkodzi w instalowaniu aplikacji na ipoda?

#6 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 02 lipca 2008 - 22:37

mhm a w porownaniu ze zwykla mp3 np z samsunga to lepsza jest jakosc dzwieku?


Takk...jeszcze zalezy od sluchawek

2 pytanie: czy jest mozliwosc ogladania formatu AVI na ipodzie?

Apple (Polska) - iPod touch - Dane techniczne

aa i najwazniejsza rzecz! Nie mam w domu wifi, czy to nie przeszkodzi w instalowaniu aplikacji na ipoda?


Tak...najlepiej kupic router jakis najtanszy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych