Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Załączniki w mailu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 piomat

piomat
  • 36 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 lipca 2008 - 15:35

Witajcie Od razu przepraszam bo wiem że niektórych to irytuje jeśli ktoś pisze 2 razy na ten sam temat ale nie znalazłem nigdzie info w tych sprawach. 1. Używam programu pocztowego który jest w iPhonie jako podstawowy i nie wiem jak dodać załącznik do wiadomości, mogę wysłać komuś zdjęcie ale tylko jedno ( weść w zdjęcia kliknąć i jest wyślij ) dlatego pytam jak dodać załączniki do maila ? Może jakaś paczka potrzebna - jaka ? inny program - najlepiej darmowy ? 2. Telefon kupiłem jako używany i poprzedni właściciel wprowadził jakoś jego nazwę "iPhone ( tujegonazwisko )". Jak to zmienić ? 3. Zmieniłem nr tel w ramach tego samego abonamentu i nie wymieniali mi karty więc teraz w kontaktach mam mój stary bo odczytuje go z sima jak to zmienić ( to akurat mniej istotne da się z tym żyć ) Dzięki za pomoc.

#2 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 01 lipca 2008 - 21:35

odp1. zainstaluj program z installera Finder
odp2. w iTunes masz po lewej stronie nazwe którą poprzedni waściciel nadał - prawy myszy i daj "zmień nazwe" i wpisz jaką tam chcesz

#3 hasos

hasos
  • 2 162 postów
  • SkądWrocław

Napisano 01 lipca 2008 - 21:48

ad1. jest jeszcze dość przyjemny programik FileBrowser. Ma chyba nawet możliwość odczytania archiwów rar i zip, a także ich wysłania zapewne.

#4 Strusio

Strusio
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2008 - 10:30

sonicgt wiesz jak zapisać załacznik z maila na iphona ? np jpg ?

#5 mario62

mario62
  • 38 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 lipca 2008 - 11:33

Przyłączam się do pytania Strusia. Gdy nie jestem w zasięgu WiFi załączniki w mejlach się nie otwierają. Czy można je wcześniej zapisać "na trwałe"? I jeszcze pytanko. Czy da się i jak utworzyć dodatkowe foldery w poczcie?

#6 vauda

vauda
  • 145 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 02 lipca 2008 - 12:56

odp1. zainstaluj program z installera Finder


No tak, ale jak zaznaczyc kilka plikow??

#7 piomat

piomat
  • 36 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 lipca 2008 - 13:05

Wielkie dzięki za pomoc !

#8 piomat

piomat
  • 36 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 lipca 2008 - 15:47

chyba podziękowałem zbyt wcześnie Gdzie w wersji 7.6.2.9 itunes jest po lewej możliwosc zmiany nazwy ?

#9 magorka

magorka
  • 518 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 lipca 2008 - 23:42

chyba podziękowałem zbyt wcześnie

Gdzie w wersji 7.6.2.9 itunes jest po lewej możliwosc zmiany nazwy ?

Tam, gdzie po podlaczeniu wyswietla sie logo iP i jego nazwa wlasnie. Musisz kliknac na nia (nie pamietam, czy prawym klawiszem, czy lewym), wtedy sie edytuje i wpisujesz swoja nazwe. Na glownym ekranie zmiana nastapi samoistnie.:cool:

#10 Garom

Garom
  • 212 postów
  • SkądWrocław, Polska

Napisano 08 lipca 2008 - 20:06

Witam. Do watku powyzej. Mma ten sam problem co kolega w pierwszym poscie. Tez mam wyswietlany stary numer telefonu i nie wiem jak sie jego pozbyc. Wiem wiem da sie z tym zyc ale moze mozna latwiej:) Wsrod odpowiedzi znalazlem odpowiedzi na 2 pierwsze pytania a na 3 nie. Czy to oznacza ze ten numer jest niezmienny?

#11 hasos

hasos
  • 2 162 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 sierpnia 2008 - 23:33

pytanie: czy na 2.0 jest możliwość zapisania załącznika z maila (pdf) w jakims innym katalogu - tak bym miał dostęp do tego załącznika przez inny program, np. "Files"? może jest jakaś aplikacja która umożliwia zapis takiego załącznika?

#12 mario62

mario62
  • 38 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 września 2008 - 12:03

pytanie: czy na 2.0 jest możliwość zapisania załącznika z maila (pdf) w jakims innym katalogu - tak bym miał dostęp do tego załącznika przez inny program, np. "Files"? może jest jakaś aplikacja która umożliwia zapis takiego załącznika?


Co prawda mam 114 ale po przeniesieniu mejla do kubła mam dostęp do załącznika nawet bez netu. W skrzynce odbiorczej jest "zapominany" i na nowo ściągany z netu przy każdym otwarciu. Jeżeli to o coś takiego ci chodziło?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych