Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Najmniejszy z maków, czy da radę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#51 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 04 lipca 2008 - 22:22

Rozpadla mi sie jedna. Po pieciu latach sluzby. Obecnie mam tych przejsciowek kilka, w tym przy laptopie, wszystko z nimi w porzadku. A nawet jesli peknie, to zakup nowej nie uczyni Cie na miesiac glodnym ;)


A to kabel, który pasuje do zasilaczy applowskich, który kosztuje 10-15 zł, przedłuża zasilacz o dobre półtora metra i jest mniej podatny na rozwalenie jest rzeczą gorszą?

#52 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 lipca 2008 - 22:35

A to kabel, który pasuje do zasilaczy applowskich, który kosztuje 10-15 zł, przedłuża zasilacz o dobre półtora metra i jest mniej podatny na rozwalenie jest rzeczą gorszą?


Nie, nie jest :) Moze byc czasem trudniejszy do zdobycia jesli ktos preferuje zakupy osobiste a nie allegro :)

#53 _igi

_igi
  • 3 154 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 05 lipca 2008 - 19:46

I tam, wystarczy wycieczka do piwnicy :P

#54 lantiz

lantiz
  • 1 118 postów
  • SkądGdansk, Poland, Poland

Napisano 08 lipca 2008 - 09:42

Ugh, to jestem spokojny ;P Kabel zasilający, z tego co mówił Adaś (nie pamiętam nika, kurde ;P) to sprawa rzędu 20 złotych ;)


To o mnie :P? Jestem Adaś :)

#55 pk5

pk5
  • 93 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 10 lipca 2008 - 22:03

Słuchajcie..temat o mini wieć chyba miejsce dobre..mam pytanie czy opłąca się kupić maka mini już po update czy lepiej polegać na obecnym sprzęcie..sądzicie ze nowa wersja będzie gorszej jakości? oczywisćie zakłądamy hipotetycznie że update się pojawi.. :) Pozdrawiam :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych