Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bieganie - Rower. Aplikacja asystująca.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Bieganie - Rower. Aplikacja asystująca. (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak, z iPhonem. (210 głosów [62.87%])

    Procent z głosów: 62.87%

  2. Tak, z innym telefonem (13 głosów [3.89%])

    Procent z głosów: 3.89%

  3. Tak, z odtwarzaczem mp3. (45 głosów [13.47%])

    Procent z głosów: 13.47%

  4. Tak, bez muzyki / elektroniki. (33 głosów [9.88%])

    Procent z głosów: 9.88%

  5. Nie. (33 głosów [9.88%])

    Procent z głosów: 9.88%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#101 BaB

BaB
  • 81 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 17 lipca 2012 - 12:09

Nike+ jakoś mnie najbardziej motywuje do biegania i prostota mi też odpowiada. Brakuje mi trochę interwałów właśnie, ale z drugiej strony zazwyczaj ustawiam sobie to odpowiednimi utworami:)

#102 k0gut

k0gut
  • 67 postów

Napisano 18 lipca 2012 - 08:52

Osobiście używam Endomondo i szczerze go polecam. Jedynym minusem jest głos osobistego trenera... przerażający ;) jest nawet grupa myapple na endomondo.

#103 Tobjas

Tobjas
  • 5 postów

Napisano 30 marca 2013 - 13:12

Testowalem wiele takich aplikacji ale Wedlug mnie Runtastic bije wszystkie inne na glowe ;)

#104 ziomal1990

ziomal1990
  • 27 postów

Napisano 02 kwietnia 2013 - 13:35

Nike+ vs. Runtastic PRO Witam, Chcę zacząć biegać ale niewiem która aplikacje używać mam dwie a mianowicie Nike+ i Runtastic PRO. Która jest lepsza waszym zdaniem która lepiej mierzy trasę za pomocą GPS??

#105 Marthin

Marthin
  • 269 postów
  • Skądz kątowni

Napisano 02 kwietnia 2013 - 13:40

Ja osobiście używam SportTracker'a. Jestem nawet zadowolony. Jakoś nie mogę się zebrać, żeby przetestować RuntasticP :P a widziałem w nim kilka fajnych opcji. Osobiście uważam, że i tak Nike+ jest na straconej pozycji z większością tego typu appek.
Mino, że nie testowałem to skłoniłbym się raczej do Runtastica :)

Dodam to ;)
http://samulczyk.pl/...er-vs-nike-gps/

#106 Deleted-63c21db09a

Deleted-63c21db09a
  • 4 139 postów
  • Płeć:

Napisano 02 kwietnia 2013 - 13:44

Runkeeper.

#107 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 kwietnia 2013 - 19:46

Ja używam Nike+ od roku czasu i nie wyobrażam sobie biegania z żadną inną aplikacją. Sam program na iphona jest prosty i imtuicyjny w obsłudze. Po synchronizacji biegu z naszym kontem możemy prześledzić nasz bieg na stronie internetowej. Mamy tam dostęp do wielu parametrów biegu co pozwali nam dokładnie przeanalizować nasz trening. Aplikacja jest dość często aktualizowana dzięki czemu wprowadzane są coraz to nowe funkcje. Super sprawą jest możliwość rywalizacji z innymi osobami które używają Nike +. Dodatkowo mamy możliwość ustawiania sobie swoich celów i śledzenia ich realizacji. Wiele funkcji motywujących do wracania do biegania. Za różne nasze rekordowe wyniki otrzymujemy medale. Polecam wszystkim i zapraszam do wspólnego biegania. Jeśli ktoś ma ochotę podam nike id to pobiegamy razem:)

#108 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 kwietnia 2013 - 08:25

Z tego typu aplikacji debest i tak jest endomondo.

#109 DMR

DMR
  • 29 postów

Napisano 03 kwietnia 2013 - 22:52

Testowałem wszystkie te aplikacje i najlepiej mi się biegało z Runtastic PRO. Nike+ nadaje się tylko i wylacznie do biegania stałym tempem, natomiast w Runtastic można sobie ustawić interwały, snowboard, rower itp. Inne aplikacji nie mają tylu funkcji co Runtastic i/lub mają gorszy interfejs.

#110 wierciu

wierciu
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 kwietnia 2013 - 20:59

Testowałem wszystkie te aplikacje i najlepiej mi się biegało z Runtastic PRO. Nike+ nadaje się tylko i wylacznie do biegania stałym tempem, natomiast w Runtastic można sobie ustawić interwały, snowboard, rower itp. Inne aplikacji nie mają tylu funkcji co Runtastic i/lub mają gorszy interfejs.



A czemu w nike+ miałoby się biegać tylko równym tempem?? Biegaczy jak chcesz i to ci zapisuje program

#111 jarooo

jarooo
  • 349 postów
  • SkądTarnów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 07:44

Endomondo - za granicą, bez internetu. Wybieram się na długi weekend do Brugii w Belgii. Chcę tam trochę pojeździć na rowerze. Endomondo zapisuje ścieżkę GPS nie wykorzystując internetu, a tylko sam GPS. Czy mając wyłączony roaming program zachowa dane moich tras i mogę je wysłać na serwer dopiero gdy będę w zasięgu sieci Wi-Fi?

#112 GIZIU

GIZIU
  • 923 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 kwietnia 2013 - 09:17

Podepnę się pod temat: czy do endomondo potrzebny jest internet ? Mam zamiar biegać ze starym iP 3GS bez karty sim.

#113 dabrowskipawel

dabrowskipawel
  • 24 postów

Napisano 23 kwietnia 2013 - 09:48

W tamtym roku biegałem w za granicą ze starym 3gs-em i wyłączonym internetem. Początkowo był problem z złapaniem GPS-u. Gdy się to udało to trasa została zapamiętana i po podłączeniu do wifi dane zostały wysłane na serwer. A tak w ogóle to wyłącz internet i sprawdź przed wyjazdem ;)

#114 Albertinho7

Albertinho7
  • 202 postów
  • SkądIstebna

Napisano 09 maja 2013 - 12:42

Witam. Tak jak w temacie który najlepszy DO BIEGANIA?

Endomondo Sports Tracker PRO – GPS Track Running Cycling Walking & More

https://itunes.apple...d416797509?mt=8

Runtastic PRO GPS Running, Walking & Fitness

https://itunes.apple...d366626332?mt=8

RunKeeper - GPS Track Running Walking Cycling

https://itunes.apple...d300235330?mt=8

Dzięki z góry za odp:)

I mowa o płatnych wersjach oczywiście.



Przeniosłem do właściwego wątku. eualex.


- - - Połączono posty - - -

aha no i interesuje mnie tylko bieganie:)

#115 slawekwch

slawekwch
  • 51 postów

Napisano 13 maja 2013 - 20:16

Ja mam pytanie do runtastica Road Bike (wersja Pro). W tamtym tygodniu byłem biegać z runtasticiem , ale tym klasycznym i wszystko pięknie zadziałało - godzina biegania, tresa idealnie odwzorowana. Dzisiaj poszedłem więc na rower. W połowie trasy chciałem sprawdzić jak działa zliczanie trasy (używam trybu offline, żeby tylko śledził trasę, prędkość, bez gadania itp) i zaskoczenie - bo pojawiło się pytanie, czy wznowić śledzenie. No nic pomyślałem, że może zgubił zasięg, włączyłem ponownie i w domu ponownie sprawdzam i ta sama sytuacja. Wygląda to tak, jakby się automatycznie wyłączał po kilkunastu minutach. Stąd pytanie - czy runtasticmusi być włączony non stop z niewygaszonym ekranem? W wersji klasycznej iphone normalnie "uśpiłem" i wszystko było ok, a w wersji road bike niemiłe zaskoczenie.

#116 Conradez

Conradez
  • 197 postów
  • SkądKraków

Napisano 21 maja 2013 - 18:38

https://itunes.apple...d387771637?mt=8

Nike+ Running jest według mnie najlepszą aplikacją do biegania dostępną w AppStore, nawet do 2 dolców byłbym w stanie za nią zapłacić. Przyjemny interfejs, gps działa jak należy i mimo wszystko wielu znajomych korzysta z tej aplikacji, która się łączy z facebookiem. Polecam.

#117 Attiss

Attiss
  • 594 postów

Napisano 01 czerwca 2013 - 22:30

Na rower iBike

iPhone :: Etui :: iBike - Apple Cortland Authorised Reseller Premium Reseller iPad iPod iPhone MacBook iMac

#118 m4rtin3k

m4rtin3k
  • 31 postów
  • SkądGliwice

Napisano 11 czerwca 2013 - 17:36

Ja mam pytanie do runtastica Road Bike (wersja Pro).
W tamtym tygodniu byłem biegać z runtasticiem , ale tym klasycznym i wszystko pięknie zadziałało - godzina biegania, tresa idealnie odwzorowana. Dzisiaj poszedłem więc na rower. W połowie trasy chciałem sprawdzić jak działa zliczanie trasy (używam trybu offline, żeby tylko śledził trasę, prędkość, bez gadania itp) i zaskoczenie - bo pojawiło się pytanie, czy wznowić śledzenie. No nic pomyślałem, że może zgubił zasięg, włączyłem ponownie i w domu ponownie sprawdzam i ta sama sytuacja. Wygląda to tak, jakby się automatycznie wyłączał po kilkunastu minutach.
Stąd pytanie - czy runtasticmusi być włączony non stop z niewygaszonym ekranem? W wersji klasycznej iphone normalnie "uśpiłem" i wszystko było ok, a w wersji road bike niemiłe zaskoczenie.



ja używam również Road Bike (wersja pro) i spisuje się idealnie. (co prawda dane z licznika rowerowego troszkę różnią się z danymi z GPS, ale i tak jest okej).
Ja go mam włączonego i przy tym czytam SMS, słucham muzyki itd.
U mnie takie zjawisko jak opisałeś wyżej nie występuje - więc szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak.


Ja ogólnie polecam tą aplikację. Co prawda użyłem jej dopiero 3 razy, ale bardzo mi się podoba.
Przejrzysta, czytelna. Komunikaty zrozumiałe itd.

#119 slawekwch

slawekwch
  • 51 postów

Napisano 17 czerwca 2013 - 16:00

ale też gasisz ekran, czy masz go non stop włączonego np z trasą? Podejrzewam, że problemem może być wygaszanie (choć po drodze była aktualizacja i może problem naprawili - od tamtego czasu używam na razie tylko endomondo i do biegania i na rowerze)

#120 rolex83

rolex83
  • 237 postów

Napisano 25 czerwca 2013 - 14:02

Ja teraz biegam z iSmoothRun. Ma chyba wszystkie bajery z programów podanych wcześniej. Jest opcja eksportu do RK, Nike+, movescount, dropbox, strava itd. Wystarczy podać dane do logowania. Można zaprogramować trening z rozgrzewką i interwałami. Jeśli podamy tempo komunikaty głosowe będą podpowiadały czy mamy zwolnić czy przyśpieszyć. Na mapie trasa jest przedstawiona jak w Nike+ (kolory). Liczy przebieg butów. Niestety jest płatny. Jakiś czas temu była promocja i był FREE.

#121 patryq21

patryq21
  • 13 postów

Napisano 09 lipca 2013 - 19:04

Google Maps Czy da się jakoś zmodyfikować aplikację (chodzi mi konkretnie o Runtastic PRO), tak aby zamiast ogólnie dostępnych map apple'a i open cycle korzystać również z map google, lub czy ewentualnie da się zmienić jakoś skrypt (?) programu tak żeby zamiast jednej z map ładowały się mapy google'a? Niestety w mojej okolicy zarówno mapy apple'a jak i open cycle są dosyć niedokładne i zawierają wiele błędów, dlatego wolałbym korzystać z map google.

#122 Gość_oneghost_*

Gość_oneghost_*

Napisano 09 lipca 2013 - 19:59

Nieee. Każda mapa to inne api, nie da się tego tak łatwo podmienić. Poza tym nie masz dostępu do kodu źródłowego programu, a nawet jakbyś miał, to żeby wgrać zmienioną aplikację musiałbyś być developerem z opłaconym kontem. Jeśli aplikacja sama w sobie tego nie wspiera, to nie ma szans.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych