Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Bieganie - Rower. Aplikacja asystująca.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Bieganie - Rower. Aplikacja asystująca. (0 użytkowników oddało głos)

  1. Tak, z iPhonem. (210 głosów [62.87%])

    Procent z głosów: 62.87%

  2. Tak, z innym telefonem (13 głosów [3.89%])

    Procent z głosów: 3.89%

  3. Tak, z odtwarzaczem mp3. (45 głosów [13.47%])

    Procent z głosów: 13.47%

  4. Tak, bez muzyki / elektroniki. (33 głosów [9.88%])

    Procent z głosów: 9.88%

  5. Nie. (33 głosów [9.88%])

    Procent z głosów: 9.88%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 AxelVax

AxelVax
  • 354 postów

Napisano 24 czerwca 2008 - 18:00

Przyjmijmy, że piszę biega, ale mam na myśli również jazdę rowerem.
---
Zastanawia mnie, ile osób biega, w tym ile osób biega z iPhonem.

Widziałem już sporo pytań o program, który byłby pomocny przy bieganiu.
Będę wdzięczny, jeżeli osoby które kiedyś pytały, teraz napisałyby wszelkie
swoje marzenia, co w takiej aplikacji chciałyby znaleźć.

Póki co zero obietnic - tylko mała, lokalna analiza rynku :).

Komentarze na priv również mile widziane.


EDIT: Strony pokrewne:
http://myapple.pl/wi...myapple_pl.html & http://myapple.pl/co...myapple_pl.html
http://myapple.pl/th...-powietrzu.html
http://myapple.pl/na...-runkeeper.html
eualex

#2 ademiu

ademiu
  • 984 postów
  • SkądPoznań

Napisano 24 czerwca 2008 - 22:18

Ja chciabym, zeby zmniejszala Iphone 10 razy i zmieniala sluchawki na bezprzewodowe :D (sory nie mam polskich znakow)

#3 wegorzyk

wegorzyk
  • 674 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 czerwca 2008 - 22:47

Po co telefon na joggingu?

#4 nikt_inny

nikt_inny
  • 136 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 czerwca 2008 - 23:41

jest jakaś aplikacja która na podstawie danych z akcelerometra dawkuje Ci taką muzykę w której rytmie biegasz (chodzisz) tylko trzeba jakoś wcześniej przygotować utwory w itunes żeby wiedziało w jakim są rytmie. Może ktoś życzliwy zapamiętał nazwę tej aplikacji?

#5 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 czerwca 2008 - 23:45

a gdzie odpowiedź, konkretnie: iPod? :P

#6 iRADO

iRADO
  • 105 postów
  • SkądLublin

Napisano 25 czerwca 2008 - 00:05

ja chcialbym zeby mi ta aplikacja sil dodawala i motywacji xD

#7 AxelVax

AxelVax
  • 354 postów

Napisano 25 czerwca 2008 - 14:22

Tym, którzy zagłosowali w ankiecie dziękuję, pozostałych nadal zachęcam. --- ademiu: mniej fantastyki ;) nikt_inny: wiem, o co chodzi virgin71: wybacz.. z punktu widzenia mojego obecnego pomysłu tylko iPhone wyraźnie się wyróżnia :) iRADO: tzn, żeby ktoś do Ciebie krzyczał przez słuchawki nadając tempo? ;)

#8 Madame Altar

Madame Altar
  • 46 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 czerwca 2008 - 15:43

jest jakaś aplikacja która na podstawie danych z akcelerometra dawkuje Ci taką muzykę w której rytmie biegasz (chodzisz) tylko trzeba jakoś wcześniej przygotować utwory w itunes żeby wiedziało w jakim są rytmie. Może ktoś życzliwy zapamiętał nazwę tej aplikacji?


SyncStep+

#9 jhartman

jhartman
  • 668 postów

Napisano 25 czerwca 2008 - 18:25

Jeżdżę na rowerze z GPSem, ale nie ma tego w ankiecie :(

#10 AxelVax

AxelVax
  • 354 postów

Napisano 25 czerwca 2008 - 21:29

Policzmy to jako inny telefon ;)

#11 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 25 czerwca 2008 - 21:34

SyncStep+


A tego to nikomu nie polecam...:shock:

#12 mateusz2142

mateusz2142
  • 101 postów
  • SkądOstrołęka

Napisano 28 czerwca 2008 - 12:24

A tego to nikomu nie polecam...:shock:


Czemu?

#13 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 28 czerwca 2008 - 12:33

Czemu?


Wiesz ile jest zabawy przy ustalaniu BPM tym programem?
Odechce się każdemu. Bawiłem się w tą analizę kilka godzin i nadal porządnie to nie działało. Na iPhone'ie ani na iPodzie Touch...

#14 bartel

bartel
  • 1 050 postów

Napisano 29 czerwca 2008 - 00:46

Mi by wystarczyło żeby w jakiś sensowny sposób dało się bezwzrokowo kontrolować muzykę (gestami, podobnie jak w mobilescrobbler'ze?). Najchętniej z wykorzystaniem akcelerometra - żeby ruch w górę zawsze znaczył to samo, niezależnie od ułożenia urządzenia.

#15 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 29 czerwca 2008 - 01:00

Mi by wystarczyło żeby w jakiś sensowny sposób dało się bezwzrokowo kontrolować muzykę (gestami, podobnie jak w mobilescrobbler'ze?). Najchętniej z wykorzystaniem akcelerometra - żeby ruch w górę zawsze znaczył to samo, niezależnie od ułożenia urządzenia.


PocketTouch?

#16 pjanet

pjanet
  • 288 postów
  • SkądWrocław

Napisano 29 czerwca 2008 - 01:31

Chyba musisz wymyslec cos co spowoduje iz swoj odtwarzac MP3 z ktorym biegam zamienie na iPhone'a. Niestety trudno jest to opisac poniewaz gdybym wiedzial czego chce to bym pewnie to na rynku znalazl bo troche odtwarzaczy juz sie pojawilo ;) Poczekam i zoabzcze cos wymysliles, moze wlasnie to spowoduje iz iPhone bedzie tym jedynym niezastapionym w bieganiu ;)

#17 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 29 czerwca 2008 - 10:28

Chyba musisz wymyslec cos co spowoduje iz swoj odtwarzac MP3 z ktorym biegam zamienie na iPhone'a. Niestety trudno jest to opisac poniewaz gdybym wiedzial czego chce to bym pewnie to na rynku znalazl bo troche odtwarzaczy juz sie pojawilo ;)
Poczekam i zoabzcze cos wymysliles, moze wlasnie to spowoduje iz iPhone bedzie tym jedynym niezastapionym w bieganiu ;)


iPhone oraz iPod Touch są zbyt duże do biegania. To najważniejsza kwestia. Może jakiś Nano do biegania? Szufla? Te chyba są najlepsze na takie sporty ;)

#18 bjabrzyk

bjabrzyk
  • 544 postów

Napisano 29 czerwca 2008 - 10:39

do bezwzrokowej kontroli ipoda jest pocket touch. Fajny programik ale mi cos kontrola muzyki akcelerometrem zle dziala, przy chodzeniu normalnym przełącza sie muzyka, korzystam tylko z przesuwania do nastepnego utworu machając palcem po ekranie :) PS: super przegląda sie neta na iphone leżąc sobie na słońcu na działce :)

#19 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 29 czerwca 2008 - 10:42

[...] cos kontrola muzyki akcelerometrem zle dziala, przy chodzeniu normalnym przełącza sie muzyka, [...]


W opcjach masz możliwość ustawienia czułości "potrząśnięć" w aplikacji oraz poza nią :rolleyes:

#20 vauda

vauda
  • 145 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 01 lipca 2008 - 12:48

Na rower iP jak najbardziej. Do bieganie... zdecydowanie wale kilkukrotnie mniejszego juz lekko zgracialego marketowego Mp3 graja :)

#21 AkD

AkD
  • 250 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 lipca 2008 - 14:37

Oj Iphone na rower się wg mnie nie nadaje ;p strasznie lata w kieszeni szczególnie gdy się szybko pedałuje. Na rower jedynie iPod Shuffle ;p Przypinam go sobie do rękawa np i nic mi nie lata w kieszeni i nie ma się co bać o sprzęt np przy upadku

#22 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 lipca 2008 - 19:44

Super pomysł. Sam o tym wcześniej myślałem, ponieważ biegam trochę, a na rowerku też nie mało jeżdżę :) To byłoby wielkie COŚ :D Mam nadzieję, że taki program powstanie i jestem nawet zapłacić za niego troszkę jeśli będzie sprawnie i bezproblemowo działać na moim iPodzie Touch ;)

#23 Strusio

Strusio
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 lipca 2008 - 11:13

Ja bym oczekiwał od takiej aplikacji że bedzie asystowała w bieganiu a nie grała do rytmu. Niech z akcelerometra liczy tempo biegu , może predkosc lub przebyty dystans . Można przecież nosić iPhona na ramieniu a kazdy ruch reką jest zsynchronizowany z krokami. Trochę to naciagane ale mogło by być pomocne. A muzyczka swoją drogą by sobie grała. O takie coś to bym chetnie uzywał.

#24 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 03 lipca 2008 - 19:36

Dokładnie tak jak wyżej opisał kolega Strusio :) Moje marzenie... :D

#25 kropkacompl

kropkacompl
  • 187 postów
  • SkądSieradz

Napisano 03 lipca 2008 - 20:35

Panowie Wasze marzenie zostało już dawno spełnione co prawda aby stało się w pełni realne trzeba spełnić pewne warunki a mianowicie Ipod nano + buty Nike
Sami przeczytajcie
Apple (Polska) - Nike + iPod




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych