Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

problem z InDesignem CS2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 maja 2006 - 10:02

jak w temacie nie wiem czy to ja coś źle robię czy to przypadłość ID CS2, ale gdy chcę wkleić obiekt przez japco +V albo zrobić "past in place" to ID CS2 wkleja mi obiekt gdzie chcę ale jak go potem przesuwam to okazuje się że pod spodem jest drugi taki sam a pod nim trzeci a czasem czwarty o co chodzi? może mam coś włączone ale nie wiem na ID CS2 przesiadłem się stosunkowo nie dawno (głównie ze względu na cenę). Co gorsze nie dzieje się to za każdym razem, a z obserwacji wynika, że wkleja mi podwójnie i potrójnie gdy korzystam ze skrótu klawiaturowego, jeśli robię to z menu to wkleja normalnie. Prosiłbym o jakieś wskazówki co z tym może być nie tak jeśli ktoś ma jakiś pomysł.

#2 joystick

joystick
  • 309 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 maja 2006 - 12:19

Nie powinieneś mieć takich problemów. Normalnie one nie występują. Zastanawiam się jednak czy nie trzymasz "jabłko+V" aż do momentu aż żądany obiekt pojawi się w layoucie. Komputer nie jest tak szybki aby to nastąpiło natychmiast ale jeśli za długo trzymasz ten skrót to on to pamięta i może zadaną operację powtórzyć kilka razy.

#3 RobertZ

RobertZ
  • 745 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 maja 2006 - 12:46

hm, możliwe że tak właśnie jest (czułość klawiszy zmienię i sprawdzę), jeszcze mi przyszło do głowy, że to może kwestia własnych skrótów klawiszowych, które sobie ustawiłem. Napisałem do supportu, ale jeszcze mi nie odpowiedzieli... Sprawdziłem skróty i chyba bingo bo po zmienieniu nacisku na klawiaturze nie wkleja mi podwójnie. Dzięki za wskazówkę bez niej nie przyszło by mi to pewnie do głowy




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych