Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Widget]Widgety Kilobyte Software


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 27 maja 2008 - 21:33

Witam,
Chciałbym poinformować wszystkich MacUser'ów z MyApple.pl, że od niedawna opublikowałem na swojej stronie internetowej kilka ciekawych i przydatnych widgetów dla Dashboard.
Zdecydowałem się napisać ten wątek, jako że widzę ze ststystyk mojego serwisu spore zainteresowanie tymi widgetami.
Seria widgetów eTable - to nowoczesne plany zajęć, dnia i tygodnia, przygotowałem również bardzo prosty czytnik RSS MyApple.pl, a także odliczanie do końca roku.

Link do mojej strony internetowej: http://www.kilobytesoftware.cba.pl/

Pozdrawiam

P.S. Mam nadzieję, że się spodoba, jeżeli ktoś chciałby ze mną współpracować - bardzo proszę o kontakt;)

#2 Paweł K.

Paweł K.
  • 544 postów

Napisano 27 maja 2008 - 22:44

Nie bardzo rozumiem - plan dnia przechowywany jest w pamięci RAM? Jaka jest wobec tego przewaga widgeta nad iCalem?

#3 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 28 maja 2008 - 20:28

Nie bardzo rozumiem - plan dnia przechowywany jest w pamięci RAM? Jaka jest wobec tego przewaga widgeta nad iCalem?


Popracuję jeszcze nad tym, aby zapisywał to w pamięci - lecz teraz opracowywuję również dwa nowe programy dla systemu Windows oraz nową wersję pulpitu internetowego, więc nie mam za bardzo czasu.

A przewaga? Jak rozmawiam czasami z użytkowanikami Macintosh'ów doszedłem do wniosku, że zwykle włączają uśpienie - więc mogłem spokojnie sobie na coś takiego pozwolić.

---- Dodano 28-05-2008 o godzinie 21:29 ----
...a do tego współpracuje ze mną tylko jedna osoba, która nie ma Maka niestety.

#4 etranger

etranger
  • 193 postów
  • SkądAthis-Mons, France

Napisano 28 maja 2008 - 22:20

Pozwolić sobie mogłeś, ale czy to ma sens?
Każdy z nas usypia to fakt, ale czasami restart jest konieczny, czy to z powodu babola czy tez update sprzętu-oprogramowania.
Mógłbyś to zrobić tak co by czytało ICala i żeby można modyfikować tegoż ICala. Jak dla mnie bylo by idealnie, pierwsze co robię rano oprócz kawy to sprawdzam sobie widgeta z pogoda, korkami w regionie paryskim i dodatkowo mógłbym przeglądnąć terminarz.
Dla zainteresowanych podaje adres, jak sie bedziecie wybierac w te rejony, i przypadkiem nie macie GPS z TMC to jest to jak znalazl
Sytadin Widget 1.1 software download - Mac OS X - VersionTracker

#5 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 02 czerwca 2008 - 15:36

Pulpit internetowy już gotowy. (zawiera w sobie wiele przydatnych aplikacji online) Zapraszam do korzystania.;) PS. Zalecam jak najszybsze połączenie internetowe, na wolnym łączu mogą być problemy z działaniem.

#6 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 12 czerwca 2008 - 19:45

A teraz pakiet biurowy. Przyda się każdemu, kto korzysta z Windows'a na Boot Camp'ie. Edytor tekstu, proste arkusze kalkulacyjne, notatnik z kalendarzem, edytor stron internetowych.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych