Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

gdzie wydrukowac ksiazke z iphoto


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
54 odpowiedzi w tym temacie

#51 szymont

szymont
  • 9 postów

Napisano 04 grudnia 2009 - 22:48

Zamówiłem album w ProteaTaff. Już samo zamówienie nie poszło gładko bo przez stronę MJ coś nie działa - musiałem się upomnieć i w Protea twierdzili, że jest jakiś problem ze stroną MJ. Przez telefon otrzymałem od kompetentnego pracownika pełne wyjaśnienia i niezbędne informacje. Sam album został wydrukowany w ekspresowym tempie i miałem go już po 3 dniach włącznie z przesyłką. Jakość okładki i złożenia bez zarzutu (robiłem ze sztywną okładką). Niestety jakość zdjęć na wydrukach jest istotnie niska. W porównaniu choćby ze zwykłym zdjęciem lub kolorowymi gazetami to dzień do nocy. Kolor ciała jest albo wyblakły albo zbyt ciemny. Jeśli są ciemne partie to zlewają się w jedną czarną plamę. Generalnie wyglądają jak wydrukowane na "plujce", na niektórych zdjęciach widać jakby linie poziome, tak jak to bywało na starych drkarkach. Co ciekawe samo kolorowe tło kartek wygląda dobrze. To był album z rodzinnymi zdjęciami, chciałem też zrobić w wycieczki ąw egzotyczne rejony, ale obawiam się, że w tej sytuacji sobie odpuszczę.

#52 danio12340

danio12340
  • 383 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 17 kwietnia 2011 - 21:56

Chciałem odświeżyć temat , wiek ktoś gdzie najlepiej zamówić wydruk książki z iPhoto ? Dobrzez aby było to w Polsce .

#53 luc68

luc68
  • 223 postów
  • SkądBytom

Napisano 24 kwietnia 2011 - 20:47

W Bytomiu drukarnia-wytworca pieczątek colop umożliwia wydrukowanie kalendarzy z własnego PDF. Myślę ze pierwsza lepsza drukarnia wydrukuje również książkę, tyle ze to mniej wygodne niż wysłanie z fotela w domu i oczekiwanie na paczkę.

#54 Pedro407

Pedro407
  • 597 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 kwietnia 2012 - 22:58

To rozumiem, że nie mamy co liczyć na możliwość zamówienia książki bezpośrednio przez iPhoto z Apple? Edit: Właśnie przeleciałem na szybko przez proces tworzenia książki w iPhoto i doprowadził mnie aż do podsumowania kosztów i pytania o potwierdzenie zamówienia, z tym szczegółem, że ta ostatnia strona była po niemiecku. Wnioskuję, że najbliższe miejsce, w którym robią te książki jest gdzieś w Niemczech, ale chyba można zamówić z Polski..? Nie chciałem sprawdzać, czy dalszy krok też pójdzie, bo to jednak 40 euro;)

#55 renqien

renqien

    Koniec...


  • 20 740 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2012 - 10:27

Nie odświeżaj wątków starszych niż 6 miesięcy.

Zgodnie z regulaminem, nie odświeżamy wątków starszych niż pół roku. Znajdź aktualny wątek traktujący o tym samym problemie i w nim kontynuuj dyskusję. Zamykam.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych