Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Telefony Mac'owców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
290 odpowiedzi w tym temacie

#276 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 22 marca 2008 - 10:52

miałem P990 i strasznie się zraziłem do całej serii P. Może dlatego, że mój był z Orange Menu.


Podobno każdy fonik z Orange Menu jest nie do zniesienia :grin:

#277 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 11:02

aż tak źle nie jest, nie zmienai to faktu, że P990i był wolniejszy niż paruletni Ericsson.

#278 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 22 marca 2008 - 11:17

aż tak źle nie jest, nie zmienai to faktu, że P990i był wolniejszy niż paruletni Ericsson.


Osobiście nie lubię SłonychEryków... Ale... Używałem przez kwartał k750 i był całkiem wygodny, jak na SE. O P990i słyszałem... Niestety nie zawsze najlepiej8) Nie ma to jak NOKIJA :grin:

#279 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 11:21

Nokie też od paru lat są coraz gorsze. Nawet wysokie modele są kiepsko wykonane. W tej chwili imo Motorola robi jedne z lepszch telefonów.

#280 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 22 marca 2008 - 11:22

Osobiście nie lubię SłonychEryków... Ale... Używałem przez kwartał k750 i był całkiem wygodny, jak na SE. O P990i słyszałem... Niestety nie zawsze najlepiej8) Nie ma to jak NOKIJA :grin:


Mi jakies 2 lata temu nokie sie odwidzialy bo wg mnie zaczeli isc na ilosc nie na jakosc - glownie mam tu na mysli fatalny symbian ktory jest tak niedopracowany ze az przykro.
Aczkolwiek ostatnio mialem doczynienia z nokia ktora byla calkiem przyjemna w obsludze: E90
Tylko ta cena..

#281 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 22 marca 2008 - 11:23

Obecnie najlepiej wykonany jest iPhone. Możesz go mikserem lekko potraktować i przeżyje... ;)

#282 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 22 marca 2008 - 12:41

Mi jakies 2 lata temu nokie sie odwidzialy bo wg mnie zaczeli isc na ilosc nie na jakosc - glownie mam tu na mysli fatalny symbian ktory jest tak niedopracowany ze az przykro.
Aczkolwiek ostatnio mialem doczynienia z nokia ktora byla calkiem przyjemna w obsludze: E90
Tylko ta cena..


Też mam takie wrażenie... Może to sentyment? :roll:

#283 Bartch

Bartch
  • 438 postów
  • SkądWarsaw, PL

Napisano 22 marca 2008 - 15:25

Mozliwe. Ja zawsze mialem nokie po czym zdenerwowalem sie i zakupilem sobie MDA. Tylko jaki tam jest soft? WINDOWS POCKET!! wiec niezbyt bylem zadowolony ale dzialalo w porzadku. Po pewnym czasie zaczal przerywac glosnik. Nikt nie chcial sie podjac naprawy czegos takiego az w koncu znalazl sie serwis ktory zrobil to po miesiacu za sumke 140zl!!!

Od tej pory mam motorole V3 kupiona na allegro za 200zl i nic sie z nia nie dzieje.
Wyszedlem z zalozenia ze poki nie uzbieram na iPhona to bede mial byle jaki telefon zeby w razie czego wyrzucic go ;)

Okazalo sie ze kolor jaki wybralem nie interesuje zlodziei z czego jestem bardzo zadowolony bo czesto zdarza mi sie jezdzic autobusem podmiejskim po 21 ;)

Posted Image

#284 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 22 marca 2008 - 17:40

Mozliwe. Ja zawsze mialem nokie po czym zdenerwowalem sie i zakupilem sobie MDA. Tylko jaki tam jest soft? WINDOWS POCKET!! wiec niezbyt bylem zadowolony ale dzialalo w porzadku. Po pewnym czasie zaczal przerywac glosnik. Nikt nie chcial sie podjac naprawy czegos takiego az w koncu znalazl sie serwis ktory zrobil to po miesiacu za sumke 140zl!!!

Od tej pory mam motorole V3 kupiona na allegro za 200zl i nic sie z nia nie dzieje.
Wyszedlem z zalozenia ze poki nie uzbieram na iPhona to bede mial byle jaki telefon zeby w razie czego wyrzucic go ;)

Okazalo sie ze kolor jaki wybralem nie interesuje zlodziei z czego jestem bardzo zadowolony bo czesto zdarza mi sie jezdzic autobusem podmiejskim po 21 ;)

Posted Image


Mój kumpel ma Motkę ;-) Nie pamiętam modelu, ale pamiętam, że posiada soft wraz z nam dobrze znanym iTunes'em :D

To dopiero wypas :D Chciałbym mieć takie cóś na mojej E50 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ...

#285 aramil

aramil
  • 145 postów
  • SkądŁódź, Poland

Napisano 22 marca 2008 - 18:19

Ja też odszedłem do Noki kiedy zaczęli robić masę takich drogich ( w porównaniu z analogicznymi modelami SE) telefonów. Teraz z powrotem wróciłem do tej marki z modelem N 95 uważam że robią naprawdę udane modele z serii N i E bo tu stawiają na jakość i na różnorodność a nie na inne obudowy

#286 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 18:28

moim zdaniem ostatni dobry telefon jaki wyprodukowała Nokia to był 6310i. Był ładny, odpowiedniej wielkości, bateria trzymała 2 tygodnie, miał wszystkie potrzebne funkcje. Potem to już klepane na jedno kopyto telefony różniące się*obudową i ewentualnie ikonkami w menu (no niektóre maja symbiana -wow). Jeden jedyny telefon Nokii jaki mi się podoba to 8800 Scirocco, ma u mnie 9/10 za design.

#287 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 marca 2008 - 18:49

mialem wiele telefonow: nokie (6280 i 7390 b.fajne, ale duze :( ), tez symbianowe, sony ericssony uiq, pare sony ericssonow zwyklych, i ostatnio wrocilem do modelu ktory juz raz mialem: z520i. maly, ale nie za bardzo, wygodna klawiaturka, na uwage zasluguje tez bardzo porzadna konstrukcja klapki ktora blokuje sie w pozycjach skrajnych, aparat vga calkiem przyjemnej jakosci, b. funkcjonalny zewnetrzny wyswietlacz, no i co fajne, mozna go uzywac jako apple remote :)

#288 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 18:52

k800i też i nawet jako myszkę:lol:

#289 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 marca 2008 - 18:55

Ja też odszedłem do Noki kiedy zaczęli robić masę takich drogich ( w porównaniu z analogicznymi modelami SE) telefonów. Teraz z powrotem wróciłem do tej marki z modelem N 95 uważam że robią naprawdę udane modele z serii N i E bo tu stawiają na jakość i na różnorodność a nie na inne obudowy

Ja używam N95 i jestem bardzo zadowolony :) Osobiście zdecydowanie bardziej od iPhona wolę N95+iPod Touch ;) GPS działa na prawdę dobrze a aparat 5 Mpix muszę przyznać, że stale mnie zadziwia ;)

#290 M4G33k

M4G33k
  • 268 postów
  • SkądWrocław

Napisano 22 marca 2008 - 18:56

oj kazdego SE prawie przeciez mozna ;) nie wymieniajmy wszystkich :D

#291 olafi

olafi
  • 2 postów

Napisano 07 kwietnia 2008 - 23:23

Mialem zawsze SE bo ladnie wspoldzialal z maczkami, potem doszlo PDA, ale od czasu zakupu IPhona poszlo w odstawke...ksiazki czyta sie swietnie na `iphonie :), a navi mam w samochodzie. Powiem krotko...IPhone mimo wielu brakow jest jedynym telefonem, ktory naprawde chcialem miec...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych