Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

jak wyłączyc edge, żebym nie miał łącza przez


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 januszbl

januszbl
  • 4 postów

Napisano 16 maja 2008 - 06:43

jak mogę sterować dostępnościa do internetu przez sieć w plusie??

#2 hasos

hasos
  • 2 162 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 maja 2008 - 06:49

wejdź po prostu w ustawienia, później ogólne, później sieć, edge i np. w linii apn usuń ostatnią literkę z ustawień sieci które masz wpisane. ja zamiast eranet mam erane i się nie łączy. a jak będziesz chciał skorzystać z edge to dopiszesz tę literkę i będzie znów działało. chyba że jest jakaś aplikacja która włącza, wyłącza edge, ale ja nie słyszałem

#3 monis

monis
  • 480 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maja 2008 - 07:32

lepiej - zainstaluj BossPrefs - dzięki temu, jeśli będziesz potrzebował EDGE jednym kliknięciem go włączysz, a kiedy nie - pozostaje wyłączone :)

#4 januszbl

januszbl
  • 4 postów

Napisano 16 maja 2008 - 07:50

dzieki

#5 hasos

hasos
  • 2 162 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 maja 2008 - 13:35

a to ja tak jeszcze zapytam, do czego może jeszcze posłużyć ta aplikacja?

#6 monis

monis
  • 480 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 maja 2008 - 13:47

a to ja tak jeszcze zapytam, do czego może jeszcze posłużyć ta aplikacja?


dzieki tej aplikacji w 1 miejscu mozesz prosto wlaczyc/wylaczyc: EDGE, Wifi, tryb samolotowy, Bluetooth, SSH. Poza tym mozesz sobie sam skonfigurowac co jeszcze bedziesz mogl nim wlaczyc/wylaczyc.
Dodatkowo naprawia uprawnienia [to, co kiedys trzeba bylo zalatwiac przez SSH albo terminal chmodem].
:)

#7 hasos

hasos
  • 2 162 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 maja 2008 - 14:00

dzięki, czyli dzięki niemu będę mógł nadawać uprawnienia chmod? np. jak coś wrzucę przez total commandera to później będę mógł nadać chmod bossprefesem? bez używania np. winscp?

#8 stinger

stinger
  • 329 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 maja 2008 - 14:06

lepiej - zainstaluj BossPrefs - dzięki temu, jeśli będziesz potrzebował EDGE jednym kliknięciem go włączysz, a kiedy nie - pozostaje wyłączone :)



Ja dodatkowo, tak dla szybkiego działania mam na tzw. pulpicie zaistalowaną małą app. Services, która tylko włącza i wył EDGE, Bluetooth, WIFI i SSH .:shock:

#9 NiePyta

NiePyta
  • 551 postów
  • Skąd

Napisano 16 maja 2008 - 14:10

a jak to mozliwe ze ja nie mam nic w suatwieniach EDGE - poprostu wszystko jest tam wykasowane a iPhone i tak laczy sie. wydaje mi sie ze jakos automatycznie wykrywa ustawienia, nie przeszkadza mi to bo i tak mam nielimitowany dastep do netu ale pytam z ciekawosci.

#10 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 16 maja 2008 - 14:25

a jak to mozliwe ze ja nie mam nic w suatwieniach EDGE - poprostu wszystko jest tam wykasowane a iPhone i tak laczy sie. wydaje mi sie ze jakos automatycznie wykrywa ustawienia, nie przeszkadza mi to bo i tak mam nielimitowany dastep do netu ale pytam z ciekawosci.


o ile pamietam w Plusie ustawienia EDGE'a sa zapisane na SIM'ie i stamtad sa pobierane. To co masz w ustawieniach telefonu jest olewane.

#11 NiePyta

NiePyta
  • 551 postów
  • Skąd

Napisano 16 maja 2008 - 14:40

wydaje mi sie ze to chyba nie tylko tak jest w plusie bo ja mam t-mobile

---- Dodano 16-05-2008 o godzinie 14:42 ----
chyba nie tylko w plusie bo ja mam t-mob

#12 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 16 maja 2008 - 15:20

wydaje mi sie ze to chyba nie tylko tak jest w plusie bo ja mam t-mobile

---- Dodano 16-05-2008 o godzinie 14:42 ----
chyba nie tylko w plusie bo ja mam t-mob


mialem na mysli krajowych operatorow... jak to wyglada na swiecie - nie wiem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych