Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Mac + skaner Plustek OpticPro PT12


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Feniks

Feniks
  • 75 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 maja 2005 - 21:00

Witam Czy ten skaner będzie współpracował z Makiem (PM G3 350, Jaguar)? Niestety korzysta on z portu równoległego więc konieczna by była przejściówka na USB. Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam

#2 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 maja 2005 - 22:23

Raczej nic z tego zeby chodził ten skaner pod maciem mam taki sam i jak na razie nic nie znalazłem. Ale jak cos znajdziesz to podziel sie wiedzą!!!

#3 Feniks

Feniks
  • 75 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 maja 2005 - 13:11

Czy próbowałeś korzystać z tego skanera pod jakimś Linuksem dla PPC (np. Ubuntu). Ja jeszcze nie mam Mac-a więc nie mogę sprawdzić. Na PC z Mandrake 10.1 nie chciał działać (nie wykrywał go na żadnym z portów), mimo tego, że w systemie są sterowniki do P12. Podłączałem go przez port równoległy. Chcę kupić PM G3 350 na firmę, więc musi znaleźć w niej jakieś zastosowanie, co oznacza konieczność współpracy z drukarką jako "print serwer" i tym właśnie skanerem.

#4 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2005 - 19:28

Nie, nie próbowałem na źadnym innym systemie.

#5 Feniks

Feniks
  • 75 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 maja 2005 - 20:05

Nie znalazłem sterowników dla tego skanera pod Mac OS. Na zagranicznym Mac forum poradzili mi żebym szukał na "Versiontracker". Niestety nie ma tam nic dla tego skanera. Na forum "Ubuntu" nikt mi nie odpowiedział. Wygląda więc na to, że będę się o tym musiał sam przekonać po zakupie Mac-a. Swoją drogą ten skaner jest wyjątkowo mało kompatybilny. Oficjalnie działa tylko z Windows, ale nie z wersją "Server"

#6 PitMac

PitMac
  • 399 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 maja 2005 - 21:15

Na stronie Plustka rownież nie ma żadnych driverów na inne systemy wogóle suport jakis taki do d...y




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych