Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Podcast MyApple Odcinek #7


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 28 kwietnia 2006 - 11:38

Dołączona grafika

Siódemka na lączach, troszke informacji, kolejny odcinek historii Apple oraz żeńskie makowe historie - Krysi, S@ntee oraz Samosi. Jako przystawkę propoonujemy odlotową muzykę. Czas trwania ~53 minuty.

>>> PMA - 007 <<< - bezpośredni link do tego odcinka (plik mp3, około 42 MB)
>>> link do iTunes <<<

>>> podcastowa automatyczna sekretarka <<< - czyli nagraj wiadomość dla podcastu MyApple :D

W ostateczności komentujce tutaj... oraz czekamy na wasze makowe historie :D

#2 elrobsono

elrobsono
  • 1 516 postów
  • SkądBarcelona, ES

Napisano 28 kwietnia 2006 - 18:04

Znowu mam jakieś opóźnienie i mi sie w iTunes nie pojawia :(

#3 PowerbookFiend

PowerbookFiend
  • 619 postów
  • SkądLandsberg/Stettin

Napisano 28 kwietnia 2006 - 18:57

Fajny odcinek! S@ntee ma taki miły chciałoby się rzec erotyczny głos :) Co do tej magicznej aplikacji to pozwól niech zgadnę Lodziu Express?

#4 s@ntee

s@ntee
  • 596 postów
  • SkądBanbury, UK

Napisano 28 kwietnia 2006 - 21:56

Te! No! :P Za dlugo wyszlo, Przemion nie pocial ;-P

#5 PowerbookFiend

PowerbookFiend
  • 619 postów
  • SkądLandsberg/Stettin

Napisano 29 kwietnia 2006 - 02:13

Te! No!
:P
Za dlugo wyszlo, Przemion nie pocial ;-P

No i fajnie ,że nie pocioł bo fajna historia:). Myślałaś o jakimś nagrywaniu bajek dla dzieci albo czymś podobnym dobry masz głos do tego :D bądż jeszcze taka miła i zdradź co tam u ciebie w tle brzmi jak wiertatka :D ?

#6 KaszubaS

KaszubaS
  • 225 postów

Napisano 29 kwietnia 2006 - 14:29

bądż jeszcze taka miła i zdradź co tam u ciebie w tle brzmi jak wiertatka :D ?


Jesli to wbudowany mikrofon to pewnie trzewia maczka sobie burcza ;) Moich rodzicow imac g3 brzmi bardzo podobnie przez ichata :) Swoja droga dopieroo wczoraj skusilem sie na myapplowe podcasty i czem predzej nadrobilem 7 odcinkow zaleglosci :) Musze powiedziec, ze to kawal dobrego radia :) Dzieki! Gratuluje i tak trzymac :)

#7 MacDada

MacDada

    MyApple Team

  • 7 237 postów
  • Skąd3city

Napisano 29 kwietnia 2006 - 14:46

A dziewczyn nie można nieco podgłośnić? Dobrze, że słuchałem z kompa, to miałem taką możliwość, ale iPod nie pozwala zgłaśniać w takim stopniu. Niech trzeszczy, ale będzie głośniej ;)

#8 Przemion

Przemion
  • 2 465 postów
  • SkądAmsterdam

Napisano 29 kwietnia 2006 - 15:09

s@ntee, ciąć twoją historie... nie ma mowy, za fajna jest w całości :D

MacDada, jakbym "wzmocnił" te momenty gdy dziewczyny mówiły, niektorzy mogli by przeżyć niemały "szok" na słuchawkach, nie można za mocno "zgłaśniać" sygnału takiego, bo wzmacniasz też szumy i trzaski. Moje programy do odszumiania bardzo zniekształcały sygnał, więc musiałem puścić takie wersje.

PowerbookFiend, nie Loguś... ;-) kupuje FCP Express z Soundtrackiem na pokładzie, z tego co wiem, programik jest całkiem, całkiem.... (z reszta w cenie Logica!, mniej więcej)

[ Dodano: 2006-04-29, 16:11 ]
KaszubaS, fajnie, że ci się podobało, wkońcu o to chodzi :D


elrobsono, ty chyba na serio na wsi mieszkasz... ;-) (ciekawe to jest z tym, że iTunes u ciebie łapie z opóźnieniem..., na pewno dziwne)

#9 PowerbookFiend

PowerbookFiend
  • 619 postów
  • SkądLandsberg/Stettin

Napisano 30 kwietnia 2006 - 15:28

Przemion na lodziu można całkiem ładnie hałas otoczenia wyłuskać i spokojnie wokal pań podbić i nic nie trzeszczy. Pewno na jakimś freewareowym programie też i nie jest to wcale bolesny czy skomplikowany proces(mówie o amatorskim czyszczeniu). Myśle że Digiface mógłby dać ci dokładne wskazówki co i jak(BTW obejrzałem jego fotki w galerii i przyznam że kopare z ziemi zbieram do dziś).




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych