Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iSearch


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 03 maja 2008 - 19:19

Witam

oto kolejna aplikacyjka którą stworzyłem, pomysł się wział gdy zobaczyłem RepoName które jak dla mnie jest straszne i z wyglądu i dzialania [także patrząc na kod programu]


Aplikacja narazie jest w fazie beta testów i drobnych poprawek dlatego nie jest upubliczniona.


Co jest:

- możliwość dodania szukanie online po repozytoriach
- szukanie offline
- możliwość ściągnięcia aktualnych źródeł ok 300KB które zawierają pełne informacje o repozytoriach [opcja uaktualnij]
- i pewnie coś co pominąłem ;P

W załączniu [zmienić zip na plist] jest lista obecnie używanych źródeł przez iSearch, jeśli macie jakieś uwagi, które repo warto dodać, bądź też usunąć czekam na propozycje


Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

#2 Macwolx

Macwolx
  • 209 postów

Napisano 03 maja 2008 - 19:26

A ja sobie zassałem niedawno Add My List Of Sources, mam teraz mase (w tym 75% niepotrzebnych) repo :) Chętnie jednak zerkne na Twoje dzieło :)

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 03 maja 2008 - 19:30

tu nie chodzi o zassysanie list do Installera tylko o info co gdzie jest aby nie szukać godziny

#4 Macwolx

Macwolx
  • 209 postów

Napisano 03 maja 2008 - 20:29

Źle zrozumiałem, sorry :) Brakuje BugBuckz - http://www.dboxy.com/repo.xml

#5 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 03 maja 2008 - 20:36

jakbyś dodał opcje szybkiego kasowania wszystkich źródeł z instalera to by była fajna sprawa

#6 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 03 maja 2008 - 20:42

jakbyś dodał opcje szybkiego kasowania wszystkich źródeł z instalera to by była fajna sprawa


ta aplikacja nei ma nic wspólnego z Installerem, ehhh to osobny program który wyszukuje aplikację i podaje w jakiej jest wersji itp

#7 quzo

quzo
  • 1 239 postów
  • Skądwawa

Napisano 03 maja 2008 - 21:16

ta aplikacja nei ma nic wspólnego z Installerem

niestety wiem , ale taka aplikacja by sie bardzo przydała dla tych co zainstalowali Add My List Of Sources

#8 a-l-e-x

a-l-e-x
  • 514 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 maja 2008 - 22:41

@LoBo, a nie ma opcji aby jakos zintegrowac to z installerem, aby od razu znaleziona aplikacje instalowac z poziomu twojego programu, a nie wchodzic w installera i znowu szukac?

#9 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 04 maja 2008 - 11:29

@LoBo, a nie ma opcji aby jakos zintegrowac to z installerem, aby od razu znaleziona aplikacje instalowac z poziomu twojego programu, a nie wchodzic w installera i znowu szukac?


z punktu widzenia jiggy to raczej małe realne, a z drugiej strony jak widze co nowego wniesie Installer 3.1 [szukanie aplikacji w źródłach które mamy] to iSearch będzie sluzył jedynie to wyszukania aplikacji i jej źródła bo jej nie mamy

#10 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 05 maja 2008 - 08:22

Jedyne co można by dodać to dodawanie adresu źródła do listy na iP i wymuszenie ich odświeżenia przy ponownym uruchomieniu Installera. Żeby nie trzeba było przeklepywać adresu.

#11 snuffer

snuffer
  • 104 postów

Napisano 05 maja 2008 - 14:01

warto tu zajrzeć :D
iPhoneFreakz Installer getting search capabilities? | iPhoneFreakz

#12 themOn

themOn
  • 16 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 maja 2008 - 19:06

Właśnie zrobiłem update Installera no i jest juz opcja Search :)

#13 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 06 maja 2008 - 13:56

LoBo - chyba ktoś odpowiedzialny za Installera pooglądał sobie Twoją aplikacyjkę.... Opcja search jest już w Installerze.

#14 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 06 maja 2008 - 14:51

LoBo - chyba ktoś odpowiedzialny za Installera pooglądał sobie Twoją aplikacyjkę.... Opcja search jest już w Installerze.


widziałem, generalnie chciałem stworzyć aplikację która przeszukuje źródła nawet te z poza Installera a teraz zastanawiam sie nad przerobieniem aplikacji, ale nie wiem jak i co by miała robić :/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych