Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Kopiowanie numerów Iphone


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 czesiukatana

czesiukatana
  • 28 postów

Napisano 01 maja 2008 - 16:24

Mam taki problem mam 700 kontaktów na nokii 6500 i chciałbym to pzeniesć na Iphone czy ktoś wie w jaki sposób można to zrobić? Z wiadomych względów nie da rady tego zrobić sim portem. Jakieś rady?

#2 _krzysiek

_krzysiek
  • 1 971 postów
  • SkądŁódź

Napisano 01 maja 2008 - 17:12

przepraszam za powierzchowna odpowiedz, ale subskrybuje forum na RSS i niedawno widzialem aplikacje, ktora umozliwia import i eksport kontaktow z i do karty SIM. nie moge podac nazwy bo nie pamietam, ani na RSS juz w tym momencie nie widze. jest i inny sposob. iSync - na maku masz taki program, ktory bez problemu zsynchronizuje dane z nokii i zapisze je w ksiazce adresowej na maku. Jezei nie masz maka, zalatw sobie kogos kto go ma i ci by w tym pomogl. Nastepnie podpinasz iphone i synchronizujesz kontakty.

#3 norbertcala

norbertcala
  • 1 148 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 maja 2008 - 19:31

A jesli masz Windows to za pomoca Nokia PC Suite robisz synchronizacje Nokii z Outlook a potem za pomocą iTunes synchronizację Outlook z iPhone

#4 sb1956

sb1956
  • 4 postów

Napisano 05 maja 2008 - 23:30

U mnie kontakty dały się przenieść do iPhona z Outlooka 2007, z Outlooka 2003 nie dało się nic przenieść pod Vistą. pozdrawiam BS

#5 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 maja 2008 - 20:59

import i eksport kontaktow z i do karty SIM


interesuje mnie bardzo eksport DO karty sim z iPhona,wie ktos moze co to za program?

#6 bor0wy

bor0wy
  • 10 postów

Napisano 07 maja 2008 - 13:13

wczoraj chcialem sobie zarchiwizowac kontakty z iphone w ksiazce adresowej outlooka 2007. ksiazke w outlook wyczyscilem i zrobilem synchronizacje przez itunes outlook <---> iphone. efekt: na iphonie nie ma kontaktow, w outlook nie ma kontaktow. wyglada jakby sie iphone zsynchronizowal z outlookiem czyli z pusta ksiazka. jak zarchiwizowac kontakty?

#7 dyndas

dyndas
  • 4 424 postów

Napisano 07 maja 2008 - 13:20

wczoraj chcialem sobie zarchiwizowac kontakty z iphone w ksiazce adresowej outlooka 2007. ksiazke w outlook wyczyscilem i zrobilem synchronizacje przez itunes outlook <---> iphone.
efekt: na iphonie nie ma kontaktow, w outlook nie ma kontaktow. wyglada jakby sie iphone zsynchronizowal z outlookiem czyli z pusta ksiazka.
jak zarchiwizowac kontakty?


o ile pamietam jest opcja synchronizacji ktora ustawia priorotet na ksiazke telefonu - ale ta opcja jest domyslnie wylaczona! Przed synchronizacja trzeba bylo ja wlaczyc.

pzdrw
//T

#8 malynowsky

malynowsky
  • 706 postów
  • SkądWrocław

Napisano 08 maja 2008 - 08:23

interesuje mnie bardzo eksport DO karty sim z iPhona,wie ktos moze co to za program?


hmmmm?:(




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych