Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Oświadczenie moderacji w sprawie OSX86


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#26 Gość_tygrysio_*

Gość_tygrysio_*

Napisano 04 maja 2008 - 20:14

Jestem za tym by w delikatny i subtelny sposób przekierowywać tego typu dyskusję na inne fora, tym samym nie prowadzić ich na myapple

#27 born2fight

born2fight
  • 443 postów
  • SkądILL WIND US

Napisano 04 maja 2008 - 21:24

udaja ...

---- Dodano 04-05-2008 o godzinie 22:32 ----

Skoro to forum o Makach, ktore udawaja, ze nie sa PC, to my udajemy razem z nim. Bo jestesmy forum o Apple i Mac.


a co do tematu to wydaje mi sie bezsensowne instalowanie osx na pc... osx itak niebedzie tak dzialal jak na macu

#28 toki

toki
  • 1 210 postów
  • SkądPL

Napisano 05 maja 2008 - 07:08

a co do tematu to wydaje mi sie bezsensowne instalowanie osx na pc... osx itak niebedzie tak dzialal jak na macu


oj będzie i to nawet nie masz pojęcia jak dobrze

#29 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 05 maja 2008 - 08:52

Zwlaszcza, jak bedziesz chcial zainstalowac sobie aktualizacje.. No comments.

#30 Grooby

Grooby
  • 913 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 maja 2008 - 09:28

Zwlaszcza, jak bedziesz chcial zainstalowac sobie aktualizacje.. No comments.


Na to tez sa sposoby :)

G.

#31 Ka

Ka


  • 6 050 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 maja 2008 - 09:30

Panowie, OSx86.pl

:)

#32 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 19 maja 2008 - 02:41

Ok, ok.. W tym swietle calkiem fajnie wyglada reklama u gory strony, nawolujaca do odblokowywania iPhone i zmiany oprogramowania.. Wszystko jasne, dziekuje :)

#33 kamillys

kamillys
  • 854 postów
  • Skądokolice W-wy

Napisano 19 maja 2008 - 19:26

Dlaczego zdjęcie simlocka z iPhone miałoby być nielegalne/itd., skoro można zwyczajnie zdjąć z najzwyklejszego telefonu? Nawet w specjalnych punktach oferujących takie usługi. iPhone jest tylko telefonem, naturalnym działaniem jest zdejmowaniem blokad, bo są zdejmowane także z innych telefonów. Apple nie jest wyjątkiem, nawet jeśli jest uznawane za bóstwo.

#34 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 19 maja 2008 - 20:41

Na to tez sa sposoby :)

G.


ściagać aktualizacje ręcznie, każda z osobna? nie dziekuje postoje ;)

#35 Laborman

Laborman
  • 397 postów
  • SkądDeep Space 9

Napisano 19 maja 2008 - 21:53

Nie no myślałem, że to już koniec tego tematu, a sprawa jest wyjaśniona. Jak widać OSX na PC ciągle powraca.

#36 orzels

orzels
  • 759 postów

Napisano 20 maja 2008 - 14:48

On nie powraca, dopiero zaczyna swoje zycie.. :)

#37 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 20 maja 2008 - 23:20

Forum na temat OS X86 jest na tyle duźo, źe szkoda gadać, pozatem nawet nie mamy pewności czy apple sam nie odwala roboty wypuszczania wersji X86, poprawnie postawi OS X na PC jedna na sto osób a 20 z nich poleci do sklapu po maka, takźe apple raczej na tym nie cierpi.

#38 hwojtek

hwojtek
  • 1 273 postów
  • SkądGrzebienisko - Warszawa - cała Europa

Napisano 30 lipca 2008 - 14:51

Na forum MyApple.pl nie dopuszczamy tematów nt. procesu instalowania MacOS na komputerach innych niż Apple, gdyż oznacza to głównie dyskusje nt. modyfikowania komputerów typu PC, np. modyfikowania BIOSu w PC, flashowania kart graficznych w PC itd. a te tematy zdecydowanie nie są związane z profilem forum Myapple.


A czy aby nie wymaga to również zmodyfikowania oprogramowania Mac Os X? Czy wolno pisać o modyfikacjach tylko i wyłącznie Mac OS X aby użyć go na innym niż Apple sprzęcie?

#39 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 13 stycznia 2011 - 20:59

Dobra napisano, że zabrania się tematów pomagających instalować OS Appla, na PC. A co jak ktoś chce sprzedać PC z zainstalowanym już systemem operacyjnym Apple.

Chodzi mi o ten wątek:
http://myapple.pl/sp...an-idealny.html

Nie ma tutaj nic powiedziane o tym jak zainstalować MacOS na PC, wszystko gotowe.

Zabronione tego typu ogłoszenia?

#40 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 stycznia 2011 - 22:21

Tak. Nie wspieramy hakintoszy w ŻADEN sposób.

#41 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 13 stycznia 2011 - 22:24

Tak. Nie wspieramy hakintoszy w ŻADEN sposób.


Więc mam satysfakcję, że pomogłem.

Pozdrawiam.

#42 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 stycznia 2011 - 22:25

Dzięki za tę pomoc. Prośba jednak, żeby w takich sytuacjach używać przycisku 'raportuj' też, to znacznie ułatwi pracę.

#43 TigerStyle

TigerStyle
  • 1 385 postów
  • SkądBournemouth / Łódź / Planeta

Napisano 13 stycznia 2011 - 22:34

Dzięki za tę pomoc. Prośba jednak, żeby w takich sytuacjach używać przycisku 'raportuj' też, to znacznie ułatwi pracę.


Absolutnie się zgadzam. Jednak nie byłem pewien, czy rzeczywiście było to łamanie regulaminu. Ten wątek jasno mówi, że nie wolno dawać wskazówek co do instalacji MacOS na PC. Dla mnie nie było jasne czy można już gotowego Laptopa / PC ogłaszać czy nie. Może warto to wypunktować?

#44 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 14 stycznia 2011 - 16:36

Zawsze warto 'raportuj', nawet jeśli okaże się, że nic z tym nie robimy, bo nie nastąpiło złamanie regulaminu. Lepiej dać znać o drobnostce niż nie dać znać o czymś poważnym ;-)

#45 pingguo

pingguo
  • 1 postów

Napisano 02 listopada 2011 - 02:48

Nie no o co chodzi z tym rezimem apple'owym. Dyskusja dotyczaca roznych trikow, ingerencji w soft na kazdym innym forum IT jest dopuszczalna. Ludzie sciagaja muzyke, filmy, soft bez licencji i to jakos tak bardzo nie boli. Ludzie rozumieja ze nie kazdego stac. Za to tutaj mam wrazenie ze applowcy jak by z innego swiata urwali sie i tancza jak apple zagra. Inna sprawa ze kazdy jest dociekliwy i eksperymentuje sie na rozne sposoby z systemami. Natomiast jak popytalem na polskich forach to większość odrazu zamknela lub zablokowala moj temat. Pomoc dopiero uzyskalem na forach zagranicznych Juz mam zamowione tak-zwane czarne jablko.

#46 b.milewski

b.milewski
  • 4 486 postów
  • SkądGlasgow

Napisano 02 listopada 2011 - 03:02

Nie no o co chodzi z tym rezimem apple'owym. Dyskusja dotyczaca roznych trikow, ingerencji w soft na kazdym innym forum IT jest dopuszczalna.
Ludzie sciagaja muzyke, filmy, soft bez licencji i to jakos tak bardzo nie boli. Ludzie rozumieja ze nie kazdego stac. Za to tutaj mam wrazenie ze applowcy jak by z innego swiata urwali sie i tancza jak apple zagra.
Inna sprawa ze kazdy jest dociekliwy i eksperymentuje sie na rozne sposoby z systemami. Natomiast jak popytalem na polskich forach to większość odrazu zamknela lub zablokowala moj temat. Pomoc dopiero uzyskalem na forach zagranicznych
Juz mam zamowione tak-zwane czarne jablko.


Pozwól, że przypomnę raz jeszcze wypowiedź, którą możesz przeczytać na początku tego tematu.

Oświadczenie moderacji w sprawie OSX86
Na forum MyApple.pl nie dopuszczamy tematów nt. procesu instalowania MacOS na komputerach innych niż Apple, gdyż oznacza to głównie dyskusje nt. modyfikowania komputerów typu PC, np. modyfikowania BIOSu w PC, flashowania kart graficznych w PC itd. a te tematy zdecydowanie nie są związane z profilem forum Myapple.

Dziękujemy za uszanowanie powyższej decyzji.



#47 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2011 - 17:54

Bartek, nie karm trolla, niech zdechnie z głodu. @pingguo: cieszę się Twoim szczęściem. Z przyjemnością wrzucę każdy Twój wątek do kosza, skoro już przyznałeś się do świadomego łamania regulaminu.

#48 RAK

RAK
  • 1 507 postów
  • SkądNYC

Napisano 02 listopada 2011 - 18:53

Nie no o co chodzi z tym rezimem apple'owym. Dyskusja dotyczaca roznych trikow, ingerencji w soft na kazdym innym forum IT jest dopuszczalna.
Ludzie sciagaja muzyke, filmy, soft bez licencji i to jakos tak bardzo nie boli. Ludzie rozumieja ze nie kazdego stac. Za to tutaj mam wrazenie ze applowcy jak by z innego swiata urwali sie i tancza jak apple zagra.
Inna sprawa ze kazdy jest dociekliwy i eksperymentuje sie na rozne sposoby z systemami. Natomiast jak popytalem na polskich forach to większość odrazu zamknela lub zablokowala moj temat. Pomoc dopiero uzyskalem na forach zagranicznych
Juz mam zamowione tak-zwane czarne jablko.


Daj spokój-po co się kłócić.
Masz pytanie, chcesz info-pytaj tutaj:
[url=http://forum.osx86.pl/]OSx86 • Strona główna forum[/url]

#49 ftpd

ftpd

    Nie.


  • 23 802 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 03 listopada 2011 - 11:44

Tu nie chodzi o 'kłótnię'. Tu chodzi o prostą zasadę 'regulamin mówi tak-i-tak', kłócenie się i krzyki, że 'prawo nie zabrania' jest po prostu głupie - bo to działa tak, że najpierw jest nasz regulamin, a potem (w sprawach, które nie są nim regulowane) bierzemy dopiero 'prawo'.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych