Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

program do ściągania filmów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 EWAr

EWAr
  • 2 postów

Napisano 19 kwietnia 2008 - 21:07

witajcie serdecznie. jest to moja pierwsza wypowiedź na forum i już zwracam się do was z pośbą o pomoc. czy moglibyście mi polecić jakis programu do zainstalowania na mac d ściągania filmów. a tak w ogóle chciałam się pożalić mac'a mam od 2tyg. i powoli dochodzę co gdzie jest i jak co się robi. próbowałam znaleźć jakąś instrukcję w necie i nic. może wy mi będziecie w stanie coś poradzić. pozdrawiam, Ewa

#2 Suave

Suave

  • 2 204 postów

Napisano 19 kwietnia 2008 - 21:26

a może płatne konto na rapidshare?

#3 Stewie Griffin

Stewie Griffin
  • 960 postów
  • Płeć:

Napisano 19 kwietnia 2008 - 21:32

na forum jest sporo wątkow na ten temat, nie wiem jak chcesz sciągac ale ja polecam torrenty wpisz w wyszukiwarke na forum "torrent", a dowiedz sie wszystkiego co potrzebne na ten temat. Mozesz jeszcze wpisac "Transmission" albo "aMule". No ale oczywiście wszyscy wiemy że ściaganie filmów z internetu nie jest najlepszym wyjściem. Co do rapidshare, to naprawde polecam jeśli sporo ściągasz, na allegro mozna kupic konto na miesiac nawet za 18 zl, no ale jeszcze trzeba sie zaopatrzec w Speed Download ktory jest platny, ale naprawde warto.

#4 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 19 kwietnia 2008 - 21:38

Zaznaczmy że ściąganie filmów w ten sposób jest nielegalne.

#5 Jakub Nowaczyk

Jakub Nowaczyk

    Sz. P.

  • 1 376 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie (Polska)

Napisano 19 kwietnia 2008 - 21:40

a tak w ogóle chciałam się pożalić mac'a mam od 2tyg. i powoli dochodzę co gdzie jest i jak co się robi. próbowałam znaleźć jakąś instrukcję w necie i nic. może wy mi będziecie w stanie coś poradzić.

Dla początkującej MacUserki to ja osobiście polecałbym lekturę tych oto stron:
Znajdziesz na nich garść "niezbędnej" wiedzy, choć jak niektórzy uważają właśnie owe forum na którym się obecnie znajdujemy, jest "największą skarbnicą wiedzy" dla polskich użytkowników produktów marki Apple, i nie tylko! Życzę miłej lektury! :D

PS. Tutaj jest naprawdę sporo do czytania! ;)

#6 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 kwietnia 2008 - 23:28

Jeszcze do ściągania jest ShakesPear jeżeli korzystasz z sieli lokalnej i masz hub;)

#7 hitman75

hitman75
  • 372 postów

Napisano 20 kwietnia 2008 - 00:15

Zaznaczmy że ściąganie filmów w ten sposób jest nielegalne.

1.sciaganie filmow, ktore sa chronione prawami autorskimi. W koncu nie wszystkie sa(teoretycznie przynajmniej) :)
2.polskie prawo zabrania udostepniac

---- Dodano 20-04-2008 o godzinie 01:18 ----
Mininova : The ultimate BitTorrent source! <--tutaj jest wszystko. Darmowa i dobra wyszukiwarka torrentow(filmow itp.).
Sciagnij program Transmission, tak jak kolega mowil i odpalaj w nim pliki sciagniete z podanej stronki.

#8 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 23 kwietnia 2008 - 16:02

iTunes Store.

#9 arsaghar

arsaghar

    Sir

  • 1 639 postów
  • SkądPlewiska

Napisano 23 kwietnia 2008 - 17:08

Zaraz Ci Hitmanie75 któryś moderator ostrzeżenie wlepi.
Mi tak zrobili za coś takiego.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych