Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[Wroclaw] [iSpot Bielany - salon firmowy]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: [Wroclaw] [iSpot Bielany - salon firmowy] (0 użytkowników oddało głos)

  1. 1 (4 głosów [6.25%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.25%

  2. 2 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. 3 (2 głosów [3.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.12%

  4. 4 (4 głosów [6.25%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 6.25%

  5. 5 (2 głosów [3.12%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 3.12%

  6. 6 (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. 7 (3 głosów [4.69%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 4.69%

  8. 8 (11 głosów [17.19%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.19%

  9. 9 (11 głosów [17.19%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 17.19%

  10. 10 (27 głosów [42.19%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 42.19%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#26 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 29 sierpnia 2006 - 16:32

Grzegorz (okulary + niebieska koszulka :P)


Już wiem kogo mam pozdrowić ;)

Więc serdecznie pozdrawiam p. Grzegorza :)

#27 czako

czako
  • 1 postów

Napisano 02 września 2006 - 01:07

gettin' better Dziś po raz pierwszy potraktowano mnie tam jak na apple przystało . Dotąd pechowo zawsze trafiałem na damsko męską parę sprzedawców która już samą swoją postawą mówiła do mnie " idź pan stąd" ... aż się chciało wyjśc ze sklepu...i wychodziłem. Panowie którzy ostali się po weryfikacji załogi ispotu wykazali się profesjoanlizmem i przyjaznym podejściem do klienta. Dowiedziałem się czego chciałem o makach, dostałem książeczkę dla początkujących i uzyskałem pomoc w sprawie reklamacji o której jezcze nie dawno w ispocie nie chciano słyszeć. Obecna załoga sklepu będzie się pewnie musiała nieźle napocić żeby zatrzeć złe wrażenie jakie pozostawili po sobie zwolnieni sprzedawcy ale trend jest pozytywny ...oby tak dalej. Niech jeszcze ceny maków w Polsce spadną do rozsądnego poziomu a ispot zabłyśnie jasnym światłem.

#28 MacTom

MacTom
  • 811 postów

Napisano 02 września 2006 - 17:47

Ja również nie mogę narzekać na obsługę, wczoraj byłem tam, pobawiłem się co nieco ;) i kupiłem sobie pokrowiec... Podsumowując, jestem na TAK :)

#29 altcomputing

altcomputing
  • 1 098 postów
  • SkądŚwidnica

Napisano 04 września 2006 - 20:57

A mi jakies niecale 2 lata temu udalo sie tam kupic... ...Mac OS X 10.1 Upgrade ! Polecam iSpot Wroclaw. Ostatnio wpadlem tam na chwile zeby zapytac dlaczego mam problemy z kontrolerem PCI USB 2.0 pod Pantherem i dowiedzialem sie od razu. Widac Panowie sie znaja. Chyba przejade sie tam raz jeszcze - w poszukiwaniu pracy :) mowie jak najbardziej powaznie :!: :smile:

#30 iFiH

iFiH
  • 6 postów

Napisano 21 września 2006 - 15:26

no czysto to jest , chlopaki sie uwijaja , kazdego chca obsluzyc no i maja nowe nano

#31 jaskulmk

jaskulmk
  • 188 postów
  • SkądJelenia Góra, Poland

Napisano 21 września 2006 - 19:36

ja serdecznie polecam :) w salonie bylem tylko raz i kupilem klawiature do FCta :) fajna kolorowa choc francuska wersja ;) reszta wszystko na telefon... jedyny minus do dostepnosc sprzetu... akurat kiedy kupowalem spieszylo mi sie... chcialem quada... kupilem 2,3 DC... bo na czteroprocesorowke trza bylo czekac ponad miesiac... ale mysle ze to nie wina salonu tylko wogole funkcjonowania Appla w europie no i SADu w polsce... szkoda tylko ze ludzie sie pozmieniali... niop ale nic nie trwa wiecej ;) powiedzmy ze 4 z duzym plusem :)

#32 iFiH

iFiH
  • 6 postów

Napisano 27 września 2006 - 13:43

mi sie tam teraz podoba, zawsze mozna wpasc ze wszystkimi pogadac o nowosciach w jablkach , z poprzednia nie ( jak ktos tu napisal pani i pan , przechodzili samych siebie zeby zniechecic do jablek i zawsze zajeci soba , ze znudzona mina ) , ale z tego co widac to juz historia , pozdrowienia dla chlopakow z salonu ( kto wie moze to czytaja ) no i kiedy beda mieli nowe iPod, ale te duze ... bo juz czekam na 80 gb :D Yeah , maja nowego imac'a 24" ... ale to jest kolos

#33 magott

magott
  • 241 postów

Napisano 27 września 2006 - 16:23

A możesz napisać czy widziałeś zarówno nowe 20 jak i 24 calowe iMaci? Jeśli tak to w niedzielę mogę do Wrocka jechać obadać na na żywca....

#34 iFiH

iFiH
  • 6 postów

Napisano 28 września 2006 - 13:29

widzialem 24" bo wlasnie ja wystawiali , ale to bylo wczoraj , nie wiem czy maja reszte , ostatnio mieli i 20 i 17 , ... a moze wystawia wszystkie 3 kolo siebie ... w kazdym razie ta 24" to niezle bydle, a 17" ktora stala obok , jakas taka mala sie wydawala :D

#35 Rush

Rush
  • 32 postów

Napisano 29 września 2006 - 11:58

Dzieki za wszystkie pozytywne opinie na temat naszego iSpotu pozdr Rush

#36 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 02 października 2006 - 22:33

moze sie kiedys spotkamy w salonie :D ( ci z wrocka ? ) rush : spoko czasami tam wpadam powzdychac na nowe mac booki pro :(

#37 lemu

lemu
  • 59 postów
  • SkądWrocław

Napisano 03 października 2006 - 09:35

Wlasnie, szklanka soku jablkowego w iSpocie byla by niezla ;)

#38 Rush

Rush
  • 32 postów

Napisano 11 października 2006 - 10:03

z plynami w salonie z elektronika moze byc roznie , ale zapytac zawsze mozna , moze sie cos znajdziie ;)

#39 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 12 listopada 2006 - 13:41

Meh był tam wczoraj i się okazało, że posprowadzali mnóstwo bajerów do tego salonu, jak choćby skarpetki na iPoda za 20zł firmy sox (taniej niż producent). Mogliby mieć jeszcze te kieszonkowate na rzepa, bardziej pasują do większych iPodów ;) Dostaliśmy z moją dziewczyną rabat na spodnie Levi's zrobione specjalnie dla iPoda (mają wbudowane sterowania i uniwersalne złącze), multum słuchawek, których zazwyczaj jest deficyt. Ciekawy bajer mi pokazał Pan w okularach i zazwyczaj niebieskiej (tym razem był*w czarnej - pozdrawiam) koszulce, a mianowicie plecak dla iPoda firmy Jansport. Super bajer za 200+ zł (może bliżej trzystu, ale i tak może się opłacać) bo wbudwane miał w jedno ramię sterowanie dla iPoda i miał kieszonkę z wbudowanym uniwersalnym złączem. Szkoda, że nie ma przegródki na laptopa, może bym sobie sprawił, taniej wychodzi jak plecak i pilot osobno ;) Dla zabicia czasu rozebraliśmy razem sobie Mac Pro, miałem okazję włożyć łeb wewnątrz i powyciągać dyski i takie tam. Poprawia się sklepik i obsługa, choć nigdy narzekać nie mogłem ;)

#40 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 12 listopada 2006 - 17:35

Ja jutro idę oddać moją mighty do naprawy bo boczne mi się zablokowały, nie wiecie czy mają powermate usb bo bym sobie przy okazji kupił?

#41 zasina

zasina
  • 159 postów
  • SkądKrobia / Gostyń

Napisano 12 listopada 2006 - 18:25

A ja byłem dzisiaj i bawiłem się MacBookiem - jestem zachwycony komputerem (pierwszy raz go na oczy widziałem :) ) jak i obsługą :)

#42 Loti

Loti
  • 801 postów
  • SkądWro

Napisano 12 listopada 2006 - 20:35

Nie dość że blisko i w ogóle jakoś tak sympatycznie... To nawet mi rabatki udzielili jak kupowałem ładowarkę do ipłoda :)

#43 iFiH

iFiH
  • 6 postów

Napisano 13 grudnia 2006 - 00:33

No i wkoncu sie doczekalem 17" 20" i 24 " obok siebie , teraz mozna sobie porownac :) i ogolnie tak jakby wiecej sprzetu mieli no i ten lampowy wzmacniacz do iPoda , niezly bajer , szkoda ze duzo kosztuje :( ciekawe jak gra

#44 Monk

Monk
  • 354 postów
  • SkądWrocław / Gliwice / Przemyśl

Napisano 15 grudnia 2006 - 00:15

Byłem w poniedziałek i miłe zaskoczenie, mają tunery Magili! Do tego widać że się znają na temacie, pogadałem chwilę i wow, dowiedziałem się więcej o kartach video i o nadziejach na n-ke na moim monitorze niż w jakimkolwiek innym sklepie specjalizującym się w tych urządzonkach. Wygląd na to że mamy najbardziej sympatyczny iSpot w kraju ;-)

#45 mari_sol

mari_sol
  • 2 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 grudnia 2006 - 11:20

Zgadzam sie ;) kupilam u nich macboczka w sobote :D i byli tacy cierpliwi jak 5 razy musieli dane wpisywac do kredytu ;) tylko ze gwarancji zapomnieli dac? zakreceni :) ale nawet moja mama zainteresowali maczkami :D i naleze teraz do wspaniale rodziny APPLE ^^

#46 gajos

gajos
  • 427 postów

Napisano 12 stycznia 2007 - 22:56

To jak - mozna smialo z nimi cos zalatwic czy nie bardzo? Dotychczasowa moja ocene wystawilem po odwiedzinach jakies... pol roku? Pobawilismy sie z zona jednym laptopem pare minut, pokrecilismy sie wokol ale jakos nie zainteresowal sie wtedy nikt nami. Inna sprawa ze nie lubie natretow ale mimo wszystko uwazam ze lepiej jest kiedy obsluga zauwaza klientow.

#47 iFiH

iFiH
  • 6 postów

Napisano 13 stycznia 2007 - 22:24

To jak - mozna smialo z nimi cos zalatwic czy nie bardzo?
Dotychczasowa moja ocene wystawilem po odwiedzinach jakies... pol roku?
Pobawilismy sie z zona jednym laptopem pare minut, pokrecilismy sie wokol ale jakos nie zainteresowal sie wtedy nikt nami. Inna sprawa ze nie lubie natretow ale mimo wszystko uwazam ze lepiej jest kiedy obsluga zauwaza klientow.


no nie wiem , ale moze pol roku temu "udalo" ci sie trafic na damsko-meska pare, o ktorej tu juz ktos pisal

jestem tam co jakis czas, powzdychac do 30" i nie zauwazylem zeby kogos olali , nachalni nie sa, ale wykazuja zainteresowanie klientami

no i wczoraj byly warsztaty, ciekawe kiedy nastepne

#48 Popmarek

Popmarek
  • 35 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 marca 2007 - 20:55

Wrocławski iSpot jest naprawdę ok :) Kupowałem tam MacBooka Pro i obsługa była bardzo miła. Nie było problemu, żeby zarezerwować komputer parę dni wcześniej (udało mi się cudem dostać ostatni egzemplarz Glossy :grin: ) Pozdr,

#49 Adklod

Adklod
  • 1 postów

Napisano 02 marca 2007 - 12:19

Witam! To mój pierwszy wpis na tym forum i dlatego pozdrawiam wszystkich goraco. W iSpot Bielany kupiłem w tym tygodniu mojego pierwszego Maka. Do zakupu przymierzałem się od paru miesiecy, czytajac między innymi wasze forum, oraz odwiedzajac iSpota. Obsługa jest naprawde bardzo miła i profesjonalna. Mogłem wszystkiego dotknąc i o wszystko zapytać, nie wywołując (takie odniosłem wrażenie) irytacji Panów z obsługi. Jedyny mankament to trochę małe pomieszczenie, jest ciasno jak wejdzie wiecej niz 5 klientów. Za obsługę 10/10 za calokształt 8/10. Pozdrawiam

#50 ronja

ronja
  • 4 postów

Napisano 03 marca 2007 - 17:45

Czy moglabym oddac do tego serwisu iPoda kupionego w USA?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych