Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Za dwa tygodnie iTunes Store w Rosji?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 TaTa

TaTa
  • 104 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 16:25

Wiadomość z rosyjskich stron maczkowych:

"iTunes Store уже стал лидером по продаже музыкальной продукции в США и компания из Купертино, видимо не остановится на этом, стремясь захватить все новые и новые рынки. Буквально сегодня на сайте itunes-store.ru появилось приветствие о том что iTunes Store Россия возможно откроется 21 апреля, или, как вариант, опубликуется какая-то информация о датах открытия и способах регистрации и оплаты в медиабиблиотеке Apple. Скорее всего Apple договорились о приобретении музыкального магазина audiostore.ru (благодаря которому сможет продавать русский контент), слухи о покупке которого уже идут давно. Видео продукция, скорее всего, будет доступна не скоро. via Apple готовит открытие iTunes-Store Россия?"

iTunes Store Россия

#2 goodboy

goodboy
  • 1 611 postów
  • SkądKonstancin/W-wa

Napisano 08 kwietnia 2008 - 16:46

...Bullshit :roll:

#3 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 kwietnia 2008 - 16:55

No chyba Rosja by nie dostała iTunes Store wcześniej niż my? :( To byłby kopniak poniżej pasa dla nas... :/

#4 popoff

popoff
  • 129 postów
  • SkądSyjon

Napisano 08 kwietnia 2008 - 17:28

rosja to lepszy rynek - nie oklamujmy sie, poza tym jest to doskonaly argument za walka z piractwem, ktore w rosji jest chyba z lige wyzej niz u nas

#5 adix666

adix666
  • 530 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie

Napisano 08 kwietnia 2008 - 17:37

Rosja chce pokazać, że między nia, a USA jest wszytko OK, a Apple chce na tym zarobić.

#6 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 08 kwietnia 2008 - 17:39

http://www.maccentre.../vk080408-1.jpg

#7 LB1989

LB1989
  • 244 postów
  • SkądSzczecin/Stargard

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:01

Nie każdy rozumie po rosyjsku, mógłbyś trochę przetłumaczyć? :) Rosja to doskonały rynek? Bez żartów proszę. Piractwo jeszcze większe niż u nas, ekonomia słabsza. Apple straciło chyba argument ekonomiczny przeciwko otworzeniu iTS w Polsce. :/

#8 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:03

No wlasnie, ja nic nie rozumiem.. Ale po plakacie juz widze.. Kurcze, oni to maja dobrze..

#9 LB1989

LB1989
  • 244 postów
  • SkądSzczecin/Stargard

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:13

Ciekawe czy można by to rozpatrywać w dobrym kontekście... Może lada dzień i u nas? :D

#10 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:28

ekonomia słabsza./


Ale jest więcej kasiastych ;)

Tłumaczenie:

"iTunes Store już jest liderem sprzedaży produkcji muzycznych w USA i firma z Cupertino, widocznie nie poprzestała na tym, i chce przejąć coraz to nowsze rynki. Dosłownie dzisiaj na stronie itunes-store.ru pojawiło się powitanie o tym że iTunes Store Rosja może zostać otwarty 21 kwietnia, lub to również wchodzi w grę, zostanie opublikowana jakaś informacja o datach otwarcia i sposobach rejestracji i opłaty biblioteki mediów Apple.Najprawdopodobniej Apple dogadało się co do przejęcia sklepu muzycznego audiostore.ru (dzięki któremu będzie mogła sprzedawać*rosyjski content), o którego zakupie chodziły słuchy już dawno. Produkcja wideo, najprawdopodobniej, będzie dostępna nieprędko."

Jak dla mnie to ściema, bo domena jakaś taka lewa ;)

#11 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:30

No wlasnie tez mi nie do konca pasuje.. Newsa z tego nie bedzie..

#12 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:32

Cokolwiek to nie będzie, to ktoś nieźle zapłacił za Billboardy :D EDIT: Z rosyjskich stron generalnie wynika co następuje: 50% osób mówi "Hurrra będzie iTunes", a drugie 50% osób mówi: "Cicho, idioci, nie będzie żadnego iTunes Store" ;) Czyli podobne zachowania społeczne co u nas ;)

#13 adix666

adix666
  • 530 postów
  • SkądPoznań, Wielkopolskie

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:42

Treaz się skapnąłem, że otwarcie iTunes Store w Rosji jest w moje urodziny ;) Jakie jajca ;)

#14 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:47

Treaz się skapnąłem, że otwarcie iTunes Store w Rosji jest w moje urodziny ;) Jakie jajca ;)


I dwa dni przed moimi imieninami xDDD

#15 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 18:55

I dokladnie 68 lat przed wejsciem iTStore do Polski...

#16 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 kwietnia 2008 - 19:01

I dokladnie 68 lat przed wejsciem iTStore do Polski...


Wtedy to zaczną się rozmowy z prawnukiem Pana Kaczyńskiego 8-)

#17 spinnaker

spinnaker
  • 232 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 19:09

Przecież Rosjanie mają już MP3Sparks, który łamie wszelkie międzynarodowe prawa autorskie sprzedając muzykę bez zgody właścicieli. Swego czasu był to duży news. Co lepsze - rosyjski sąd POTWIERDZIŁ legalność działania strony. Nie wiem więc jak to jest możliwe, że w kraju, w którym piractwo jest wspierane przez państwo Apple godzi się otworzyć iTunes Store... Chociaż, wiadomo, Rosja to specyficzny kraj kuszący przedsiębiorców chłonnym rynkiem. Nawet przekręt z wyru***niem Motorolli na 5 mln $ nie odstraszył Amerykanów od kraju Moskali.

#18 TaTa

TaTa
  • 104 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 19:10

Też nie do końca w to wierzę. Ta domena... Bilboard dla potrzeb webowych mogę stworzyć w pół godziny. Zobaczymy...

#19 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 kwietnia 2008 - 19:53

A to mój szybki przykład... xP

Dołączona grafika

#20 spinnaker

spinnaker
  • 232 postów

Napisano 08 kwietnia 2008 - 20:03

He he he :D

#21 misioslaw

misioslaw
  • 1 595 postów
  • SkądTychy

Napisano 08 kwietnia 2008 - 20:07

A to mój szybki przykład... xP

Dołączona grafika


Krzywo, wygląda tak jakby napis miał odpaść z billboardu.

#22 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 08 kwietnia 2008 - 20:11

A Pan Mleczko rysuje od linijki? Chodzi o pomysł, humor... :P

#23 Krzysiek

Krzysiek
  • 4 184 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 08 kwietnia 2008 - 20:12

No wlasnie tez mi nie do konca pasuje.. Newsa z tego nie bedzie..


gorsze rzeczy na newsy szły - serio serio

#24 nicomsw

nicomsw
  • 728 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa, Polska

Napisano 08 kwietnia 2008 - 21:49

świetnie bushman. Teraz idź wydrukuj to i powieś w Moskwie i Petersburgu...

#25 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 09 kwietnia 2008 - 09:12

nie widzę nieczego nieprawdziwego w tej wiadomości. Rosja samą Moskwą zamiata Polandię. A jeszcze zostaje kilka innych dużych miast. Panie i Panowie nie oszukujemy się, nasz rynek z punktu widzenia ekonomii i atrakcyjności jest to mały miki dla dużych koncernów, którzy nie chcą tu produkować a sprzedawać swoje produkty. To że większość u nas fanatycznie uwielbia Stefana, wysyła mu kartki na urodziny, ma się nijak do chłodnej kalkulacji na papierze, z której jasno wynika że iTusnesStore prędzej powstanie w Rosji, Czechach, Estosnii niż u nas. I to że może nam posiadaczom makówek nienajgorzej się powodzi nie znaczy to że poza nami innym też. Samo forum MyApple, ot powiedzmy wszyscy w podpisie z iPodem, oraz naturalnie Ci co mają w podpisie maka, jak ich policzymy i przedstawimy Stefanowi, no nie ma bata by ta skromna cyferka miała go przekonać do otwarcia iTunesStore w PL.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych