Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Termvt100


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 agick

agick
  • 42 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:48

Co to jest??

#2 davegrass

davegrass
  • 95 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:09

a ja poszukuje do tego loginu i hasła. Ma ktoś to może?? Chce uruchomić aircraka, mam już wgrany na ipoda folder z aircrakiem i zainstalowany plik SUID Lib Fix i nie moge nic zrobić. Po wgraniu tego pliku nawet nie moge wpisać hasła ani loginu. Próbowałem, jak jeszcze mogłem wpisywać cokolwiek, root i alpine ale nie działają:(

#3 agick

agick
  • 42 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:11

a ja poszukuje do tego loginu i hasła. Ma ktoś to może?? Chce uruchomić aircraka, mam już wgrany na ipoda folder z aircrakiem i zainstalowany plik SUID Lib Fix i nie moge nic zrobić. Po wgraniu tego pliku nawet nie moge wpisać hasła ani loginu. Próbowałem, jak jeszcze mogłem wpisywać cokolwiek, root i alpine ale nie działają:(


ale co to jest????

#4 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:51

Terminal umożliwiający interakcję z systemem na którym chodzi iPhone (OS X) poprzez linię komend.

#5 agick

agick
  • 42 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:58

czyli nie powinnam była tego wycinać? bo jakoś tak doszłam do wniosku, ze mi to niepotrzebne i odinstalowałam. potrzebne mi to?

#6 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:06

a ja poszukuje do tego loginu i hasła. Ma ktoś to może?? Chce uruchomić aircraka, mam już wgrany na ipoda folder z aircrakiem i zainstalowany plik SUID Lib Fix i nie moge nic zrobić. Po wgraniu tego pliku nawet nie moge wpisać hasła ani loginu. Próbowałem, jak jeszcze mogłem wpisywać cokolwiek, root i alpine ale nie działają:(


login - root
password- alpine
było dużo razy na forum, wystarczy wklepać w "szukaj" ale jako że sam się uczę, to podaję
dodam tylko, że po odpaleniu wystarczy wklepać :alpine: też się uruchomi, jak się pomylisz to trzeba login i hasło
co najgorsze nie działa "kasowanie" :mad:

#7 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:24

@agick: Nie jest Ci to bezpośrednio potrzebne do czegoś, jednak w sytuacjach kryzysowych czasami się przydaje.

#8 Marczitto

Marczitto
  • 23 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:28

Od 1.1.3 w górę login to mobile. Root nie wchodzi. Hasło pozostaje: Alpine. Pzdr. :)

#9 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:32

Od 1.1.3 w górę login to mobile. Root nie wchodzi.
Hasło pozostaje: Alpine.

Pzdr. :)


u mnie na 1.1.4 działa "root":-P

#10 agick

agick
  • 42 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 14:48

@agick: Nie jest Ci to bezpośrednio potrzebne do czegoś, jednak w sytuacjach kryzysowych czasami się przydaje.


poważnie? a przed chwilą się dowiedziaam, ze jesli chcę zinstalować chocby to SMSD to jednak powinnam mieć te aplikację..:(

#11 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2008 - 15:14

Jeśli nie idzie "root" to można próbować z SUID Lib Fix. :)

#12 davegrass

davegrass
  • 95 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 16:41

alpine działa faktycznie ale co zabawne nie widze gwiazdek jak to wpisuje. Udało mi się odpalić aircracka pobrało mi jakieś hasło WPA ale jak probowałem sie łączyć to wyskakiwał błąd. Istnieje możliwość że na routerze do rtórego mam hało jest włączone filtrowanie maców, a to już lipa. Tródno bede próbował gdzieś indziej:)

#13 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 kwietnia 2008 - 16:48

co zabawne nie widze gwiazdek jak to wpisuje


Np. w Putty na komputerze też nie widać. To raczej normalne. :lol:

#14 agick

agick
  • 42 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 18:52

a mogę Cię o coś zapytać? chciałam uruchomić SMSD. Podano mi, że muszę wpisać password alpine a potem wpisać Application/SMSD app./SMSD i to kompletnie nie działa. Nie mogę SMSD uruchomić. Co źle wpisuję?

#15 goly

goly
  • 658 postów
  • Skądhell

Napisano 01 kwietnia 2008 - 18:56

a mogę Cię o coś zapytać?
chciałam uruchomić SMSD. Podano mi, że muszę wpisać password alpine a potem wpisać Application/SMSD app./SMSD
i to kompletnie nie działa. Nie mogę SMSD uruchomić. Co źle wpisuję?


kurczę no musisz dokładnie czytać to co Ci każą, podałem inną komendę niż ta wyżej, tu nie ma żartów, każda komenda z brakiem jakiegokolwiek znaczku nie zadziała, podam Ci ją jeszcze raz, przyjrzyj się uważnie może wyłapiesz problem

/Applications/SMSD.app/SMSD

#16 Voytec

Voytec
  • 173 postów

Napisano 02 kwietnia 2008 - 18:21

Mobile Terminal, Term vt100 czy TerminalV? ktory lepszy? ktory lepiej dziala?

#17 lamocik

lamocik
  • 7 postów

Napisano 03 kwietnia 2008 - 16:32

Wlasnie wgralem wersje 1.1.4 i probujac sie polaczyc przez terminal z iphone zeby zrobic to co radzi Lobo w metodzie na pełne odblokowanie za pomocą Ziphone tj 1. logujemy się przez SSH na iPhone 2. wchodzimy do katalogu /System/Library/CoreServices/ 3. tego folderu edytujemy plik SystemVersion.plist I wpisuje hasło alpine - niedziała wyskakuje że login incorrect mimo że wymagał samego hasła wiec wpisuje login mobile haslo alpine dalej login incorrect z loginem root i hasłem alpine dalej nie dziala co jest nie tak?

#18 sonicgt

sonicgt
  • 1 321 postów

Napisano 04 kwietnia 2008 - 16:57

Wgraj SUID Lib Fix a login to nie mobile tylko root

#19 plnukeR

plnukeR
  • 191 postów

Napisano 05 kwietnia 2008 - 13:52

Wgraj SUID Lib Fix a login to nie mobile tylko root


jak instaluje wywala main script execution failed
w info pisze ze to do 1.1.3 , mam 1.1.4

#20 Tazintosh

Tazintosh
  • 184 postów
  • Skądz C:\Bielsko-Biała\

Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:09

jak instaluje wywala main script execution failed
w info pisze ze to do 1.1.3 , mam 1.1.4


Mam to samo proszę o pomoc

#21 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 06 kwietnia 2008 - 19:11

Kliknijcie na Clear Queue. :roll:

#22 c3l3r1on

c3l3r1on
  • 18 postów

Napisano 07 kwietnia 2008 - 09:51

Hmm troche zamotalem wiec napisze od nowa, a wiec wchodze przez terminal do servera z ktorego chce wejsc na iphona. Wiec ssh mobile@iphone Wpisuje pass czyli alpine i mam connection closed jakis pomysl ?

#23 cpkt

cpkt
  • 23 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 kwietnia 2008 - 19:22

terminal

Terminal umożliwiający interakcję z systemem na którym chodzi iPhone (OS X) poprzez linię komend.


A przez co innego moge pisa komendy jeśli terminal nie chce mi się zainstalowa z instalera, wersja 1.1.3 Ziphone, komunikat "Error package download failed"

#24 dliwski

dliwski


  • 15 305 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 kwietnia 2008 - 19:25

Przejrzyj ten temat: error: package download failed - MyApple.pl
Jeśli nadal Terminal nie będzie działał, to spróbuj przez Putty z poziomu komputera. ;)

#25 cpkt

cpkt
  • 23 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 kwietnia 2008 - 20:04

:grin: Dzięki szefie, szukalem odpowiedzi dosc dlugo. Pomogło




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych