Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

InstaFresh - kontroluj Installera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 marca 2008 - 11:01

Jeśli komuś zależy na kontroli odświeżania repozytoriów w Installer'ze to zapewne przyda mu się InstaFresh:

Dołączona grafika Dołączona grafika

aplikacja dostępna w tym repozytorium :arrow: http://iphone.sleepers.net/repo.xml

#2 przemekspider

przemekspider
  • 1 793 postów
  • SkądSosnowiec/Kraków

Napisano 31 marca 2008 - 11:20

No ciekawe, ciekawe..., ale chyba pozostanę przy aktualnym rozwiązaniu. Manualnie sprawdzanie i czekanie z wypiekami na twarzy na ewentualne updaty i nowe aplikacje...

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 31 marca 2008 - 11:32

aplikacja jest przydatna, ale tak samo jak Przemcio wolę sprawdzic co 12 godzin na pojawienie się czerwonego kółeczka z cyferkę na zakładce update :lol:

#4 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 31 marca 2008 - 16:59

No ale przecież i tak będziesz mógł. Tyle, że jak nie chcesz to po prostu nie będziesz musiał czekać aż program sam zaktualizuje się :P Ja nie zawsze tego chcę i mnie to okropnie denerwuje, a jak ktoś ma dużo źródeł to nie zawsze chce mu się czekać 5, albo nawet 10 minut na ich odświeżenie ;)

#5 maryce

maryce
  • 109 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 31 marca 2008 - 19:54

Dołączona grafika


A ja mam inne pytanie - w jaki sposób uzyskałeś procentowy wskaźnik stanu baterii?

PS Do admina/moderatora - coś chyba jest nie tak z zegarkiem na serwerze, zwróćcie uwagę na godziny postów. Ten post piszę o 20:47, a pojawiło się info 'Wysłany Dzisiaj, 18:54'

#6 dliwski

dliwski


  • 15 306 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2008 - 19:58

PS Do admina/moderatora - coś chyba jest nie tak z zegarkiem na serwerze, zwróćcie uwagę na godziny postów. Ten post piszę o 20:47, a pojawiło się info 'Wysłany Dzisiaj, 18:54'


Ustaw sobie godzine w swoim profilu. Ja mam dobrze.

#7 chato.pl

chato.pl
  • 1 182 postów
  • SkądWrocław

Napisano 31 marca 2008 - 19:59

A ja mam inne pytanie - w jaki sposób uzyskałeś procentowy wskaźnik stanu baterii?


zainstaluj Advanced Preferences :arrow: http://www.dlubbat.com/iphone.xml

#8 maryce

maryce
  • 109 postów
  • SkądWarsaw, Poland, Poland

Napisano 31 marca 2008 - 19:59

Ustaw sobie godzine w swoim profilu. Ja mam dobrze.


Właśnie to zrobiłem, poprawiłem. Wszedłem zedytować post, ale ktoś był niesamowicie szybki ;)

#9 Strusio

Strusio
  • 140 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 kwietnia 2008 - 13:40

U mnie instafresh nie działa. Ustawiłem opcje na never a i tak codziennie installer sprawdza sources. Tylko u mnie taki problem

#10 Chip

Chip
  • 1 571 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 kwietnia 2008 - 16:10

U mnie też :P To, że używam iPoda Touch nie robi chyba różnicy?

#11 bartheq

bartheq
  • 1 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 kwietnia 2008 - 17:47

Nie wiem jak u innych, ale u mnie ta aplikacja powodowala ciagle zuzywane baterii co widac po tym, ze czasy usage i standby sa takie same mimo tego ze wyswietlacz byl wylaczony (; Zauwazylem to po tym jak naladowalem ja wieczorem a rano byla prawie dead /a odswiezanie niby mialem ustawione na 12h/. Odinstalowalem to cudo i teraz bateria trzyma tak jak wczesniej, wiec jezeli ktos bedzie w podobnej sytuacji to juz wie w czym problem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych