Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

HakoreSMS - Leopard


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#26 grabka

grabka
  • 184 postów

Napisano 08 lipca 2008 - 23:24

Hej, Wrócę to tematu wysyłania sms-ów do ery. Chciałem dodać, że w moim przypadku wszystko działa zarówno w widgecie wersja 1.6, jak i najnowszej becie, i udaje mi się*wysyłać sms-y poprzez bramkę sponsorowaną zupełnie bezproblemowo. Pozdrawiam, grabka

#27 krzak

krzak
  • 86 postów

Napisano 09 lipca 2008 - 01:38

Wrócę to tematu wysyłania sms-ów do ery. Chciałem dodać, że w moim przypadku wszystko działa zarówno w widgecie wersja 1.6, jak i najnowszej becie, i udaje mi się*wysyłać sms-y poprzez bramkę sponsorowaną zupełnie bezproblemowo.


dziekuję za tę infomację. już myślałem że czegoś nie rozumiem. Dzisiaj wykonałem testy na bramce multimedialnej (sponsorowana nadal wita mnie komunikatem ze wyłączona) i nie miałem problemu z wysłaniem wiadomości.

perlazza: spróbuj jeszcze z beta5.

Właśnie wrzuciłem wersję 1.7.D.beta5 z kilkoma poprawkami (głównie w zakresie wysyłania SMS'ów na numery zagraniczne w przypadku bramki płatnej, oraz na numery innych sieci niz Era w przypadku bramki ERA_MULTI.)

pozdrawiam.

---- Dodano 09-07-2008 o godzinie 20:47 ----

Defacto mozna po zalogowaniu na stronke playa wysylac sms,mms,wizytowki itp.,ale jak to sie ma do ustawien widgeta hakoresms?


juz wiem o co chodzi, trzeba miec numer PLAY podpiety do konta żeby był dostęp do bramki. Niestety przed tym wydaniem nie zdaze juz zrobic bramki play, ale z pewnością pojawi się w następnej wersji.

#28 perlazza

perlazza
  • 388 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 lipca 2008 - 08:51

1. sprawdź czy wiadomość się faktycznie nie wysłała (komunikat może być błędny)


zapewniam Cię, że się nie wysyła; wysyłam na kom. mojej żony i nic się nie dzieje...

2. pokaz jak wygląda twój login wpisany w parametrach widgetu dla bramki ERA_MULTI


login to moj nr tel

3. czy twoje hasło zawiera polskie znaki ?


nie zawiera

4. dodatkowo w pole podpis wstaw swoj login do eraomnix (np. 48501501051)


próbowałem, nie pomogło

Ściągnąłem ostateczną wersję widgeta ale problem z ERĄ pozostał.

Wy bez problemu wysyłacie smsy na ERE uzywając tego widgetu?

BTW - wchodze na bramke sponsorowaną przez era.pl, loguję sią za pomocą loginu i hasła tego samego co wpisuje do Widgetu, i bez problemu wysyłam smsy na ERĘ... już nie wiem co robie źle z tym widgetem...

#29 ContactLost

ContactLost
  • 430 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 13 lipca 2008 - 10:44

U mnie działą bez problemu. Używam tam bramki 'eraomnix.pl - sponsorowana'. login 48*********, haslo, podpis swój (który tak w ogóle się nie wstawia do smsa ale whatever) i wszystko działa. Może spróbuj jakoś tego widgeta kompletnie usunąć i załadować go jeszcze raz? Ewentualnie może to być kwestia czegoś w systemie. Jakiś program ci nie blokuje połączeń? Firewall? Cokolwiek co wydaje się niemożliwe? Aha moja wersja widgeta: 1.7.D

#30 krzak

krzak
  • 86 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 11:25

powiem wam że nie wiem od czego zależy dostępność/nie dostępność bramki sponsorowanej. Myślałem że trzeba do tego mieć numer Ery. Kupiłem więc starter Tak-Tak, założyłem konto wysłałem te SMS'y wszystkie i na stronie eraomnix.pli bramka sponsorowana jest "chwilowo niedostępna" cały czas. Wiem że niektórym działa, zastanawia mnie, od czego to zależy.

#31 perlazza

perlazza
  • 388 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 lipca 2008 - 19:31

. Może spróbuj jakoś tego widgeta kompletnie usunąć i załadować go jeszcze raz?


Jak mam wywalic widgeta kompletnie? Zwykłe wywalanie z Dashboarda faktycznie slabo dziala chyba, bo niby wywalam, instaluje na nowo ale np login i haslo wciaz jakos widzi - zapamietuje z poprzedniej intalacji...

Prosze o pomoc.

#32 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 15 lipca 2008 - 19:35

jest już wersja 1.7

#33 perlazza

perlazza
  • 388 postów
  • SkądPoznań

Napisano 15 lipca 2008 - 19:42

DZIAŁA!!!!!!!!!! Wreszcie się uporałem!!! Wywaliłem widgeta z Library/Widgets, zainstalowalem na nowo i działa!!! Mimo tego, że znów miał zapamiętane: login i hasło... Dziekuję wszystkim za pomoc!!!

#34 krzak

krzak
  • 86 postów

Napisano 13 kwietnia 2009 - 19:18

Panowie a jak z siecia PLAY,jaki login i haslo nalezy wpisac.Posiadam takowe logujac sie na strone Playa czy o to chodzi??


wersja 2.0 będzie miała obsługę bramki Play. Obecnie można ją przetestować w wersji BETA HakoreSMS

#35 krzak

krzak
  • 86 postów

Napisano 19 maja 2009 - 12:30

wczoraj wypuściłem wersję 2.0.D beta4 i jest to raczej już ostatnia beta. HakoreSMS




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych