Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fenomen Podcastingu - Martin Lechowicz - MASA KRYTYCZNA, ODWYK, KOCZOWISKO DEKADENCJI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Fenomen Podcastingu - Martin Lechowicz - MASA KRYTYCZNA, ODWYK, KOCZOWISKO DEKADENCJI (0 użytkowników oddało głos)

  1. Masa Krytyczna (16 głosów [33.33%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 33.33%

  2. Odwyk (13 głosów [27.08%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 27.08%

  3. Koczowisko Dekadencji (13 głosów [27.08%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 27.08%

  4. inne... (6 głosów [12.50%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 12.50%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 15:35

Witam!

Jak fan Martina Lechowicza chciałbym popytać was o to czy znacie jego podcasty?;)

Masa Krytyczna

Odwyk - o Bogu

Koczowisko Dekadencji - audycje interaktywne


;)

Polecam każdą z nich;) Zachęcam ponadto do udziału w ankiecie :grin:

#2 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 30 marca 2008 - 17:40

On ma jakieś inne? Ja znam tylko te trzy wymienione, ale wydaje mi się że jeszcze coś współtworzył. W ogóle Masa Krytyczna przez pewien czas miała przestój i ja potem nie wiedziałem nawet że wróciła do świta żywych, a to mój ulubiony podcast :) Sam Martin fajny chłop jest ;) Wymieniałem z nim kilka maili, jest spoko :) Pozdro dla niego :)

#3 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 19:33

On ma jakieś inne? Ja znam tylko te trzy wymienione, ale wydaje mi się że jeszcze coś współtworzył.

W ogóle Masa Krytyczna przez pewien czas miała przestój i ja potem nie wiedziałem nawet że wróciła do świta żywych, a to mój ulubiony podcast :)

Sam Martin fajny chłop jest ;) Wymieniałem z nim kilka maili, jest spoko :) Pozdro dla niego :)


Zapytam go może jutro;-)

#4 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 30 marca 2008 - 19:57

Zapytam go może jutro;-)


To możesz go pozdrowić ode mnie :] Nie wiem czy będzie kojarzył, ale powiedz że to od starego słuchacza Masy Krytycznej :)

#5 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 19:59

To możesz go pozdrowić ode mnie :] Nie wiem czy będzie kojarzył, ale powiedz że to od starego słuchacza Masy Krytycznej :)


Jak się przedstawiałeś?;) 51m0n?

#6 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 30 marca 2008 - 20:10

Jak się przedstawiałeś?;) 51m0n?


Eee, nie :P Z imienia i nazwiska o ile pamiętam - masz je podane na głównej, po lewej w tabelce redakcja jakby co :)

#7 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 20:14

Eee, nie :P Z imienia i nazwiska o ile pamiętam - masz je podane na głównej, po lewej w tabelce redakcja jakby co :)


Jestem już trochę zapoznany z forum;) Znalazłem bez problemu;)


Zapytam go jutro, bo dzisiaj muszę skończyć takiego okolicznego KEYNOTEa na dzień INFORMATYKI w mojej okolicy, który organizuje;) Dam znać czy Ciebie kojarzy:)

Ktoś jeszcze zna podcasty Martina?8)

#8 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 30 marca 2008 - 20:21

Jestem już trochę zapoznany z forum;) Znalazłem bez problemu;)


Spoko, nie miałem na myśli tego że nie znajdziesz ;) Ale dobra, bo widzę że nam się tu z forum dialog jakiś zrobił :P

#9 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 20:22

No, nie chce jakiegoś zgrzytu, bo ubiegam się o moderatora na "podcastach" :P

#10 doorshlaq

doorshlaq
  • 847 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 marca 2008 - 20:32

Drogi, Bushmanie!

Taki temat to typowy spam. Co mnie obchodzi, że Martin Lechowicz to fenomen Polskiego podcastingu? Jeśli chodziło Ci o zareklamowanie jego podcastów to każdy podcastosłuchacz je zna. Chyba, że Ty chciałeś się pochwalić, ze Martin odpowiada na Twoje wiadomości i możesz z nim pogadać? Ale jesteś super. ;]

Jeśli chcesz porozmawiać o podcastach to polecam: Forum polskiego podcastingu]

pozdrawiam, piotrek

#11 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 30 marca 2008 - 20:34

Drogi, Bushmanie!

Taki temat to typowy spam. Co mnie obchodzi, że Martin Lechowicz to fenomen Polskiego podcastingu? Jeśli chodziło Ci o zareklamowanie jego podcastów to każdy podcastosłuchacz je zna. Chyba, że Ty chciałeś się pochwalić, ze Martin odpowiada na Twoje wiadomości i możesz z nim pogadać? Ale jesteś super. ;]

Jeśli chcesz porozmawiać o podcastach to polecam: Forum polskiego podcastingu]

pozdrawiam, piotrek


Cóż... Od czego jest dział "Podcasting / Videocasting";-)
Jeśli gracze Americans Army mogą się łączyć na tym forum, to dlaczego nie mogą tego zrobić również słuchacze/fani Martina?;)

Pozdrawiam

#12 admkryn

admkryn
  • 2 997 postów
  • SkądLondyn, UK

Napisano 31 marca 2008 - 04:03

Było jeszcze ,,Born to be wild tour" i to był podcast sezonowy, ale miło się go słuchało ;) Fakt, Martin fajny jest, nawet dostałem od niego vlepki koczowiska dekadencji :)

#13 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 31 marca 2008 - 14:14

Było jeszcze ,,Born to be wild tour" i to był podcast sezonowy, ale miło się go słuchało ;)

Fakt, Martin fajny jest, nawet dostałem od niego vlepki koczowiska dekadencji :)


Ja też staram się o te wlepki, tylko że ich teraz im brakuje :rolleyes:

#14 bushman.editing

bushman.editing
  • 4 115 postów
  • Płeć:

Napisano 04 lipca 2008 - 10:34

Proszę nie krzyczeć, że odkopuje temat... ;)
W ostatnich dniach Martin Lechowicz (znany z podcastów Masa Krytyczna, Odwyk oraz internetowego radia wolnościowego Koczowisko Dekadencji) stworzył piosenkę, która... bije rekordy popularności :D

Podaję link do YouTube'a : YouTube - Ballada o Łukaszu Podolskim
A to strona autora z innym jego piosenkami: Completely Unprofessional - coś z zupełnie innej beczki

;) Polecam serdecznie! :)

#15 ksx4system

ksx4system

    :(){ :|:& };:

  • 593 postów
  • SkądPolska

Napisano 06 listopada 2008 - 02:30

Masa krytyczna rządzi ;)

#16 Ami92

Ami92
  • 1 postów

Napisano 29 listopada 2008 - 00:12

Martin Lechowicz powiadasz? xD Miałam okazję poznać go osobiście i jest to przesympatyczny człowiek :) Jego popularność rośnie i niebawem ukaże się jego płyta więc myślę że tym bardziej warto go poznać :) Pozdrawiam i mam nadzieję że będzie jeszcze więcej jego fanów, bo warto ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych